Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polacy mistrzami w CS-a 1.6!

116 postów w tym temacie

Przepraszam i co z tego? Banda jakiś maniaków zdobyła złoto w graniu w grę? Ale co im z tego przyjdzie w realu? Jak będą szukać pracy, to napiszą w CV, że zdobyli złoto w CS? Po czymś takim bankowo dostaną pozycję dyrektora. To jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo! :D
Pff, w telewizji mówili tylko o przegranym meczu Polaków w nożną, a o tym nic :\. Szkoda, że graczy doceniają tylko gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 22:05, Karanthir666 napisał:

Przepraszam i co z tego? Banda jakiś maniaków zdobyła złoto w graniu w grę? Ale co im
z tego przyjdzie w realu? Jak będą szukać pracy, to napiszą w CV, że zdobyli złoto w
CS? Po czymś takim bankowo dostaną pozycję dyrektora. To jest chore.


Tacy ludzie raczej nie beda pracowac w "normalnej" pracy, jesli juz to najprawdopodobniej w czyms zwiazanym z branza growa. No i za mistrostwo swiata troche kasy maja... tak jak za reklamowanie producentow hardware''u... ;) wiec nie jest chyba tak zle. Zreszta fajnie, ze poraz kolejny wygrali Polacy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej są tak dobrzy, że zdobyli złoty medal i zostali mistrzami nawet jeśli to gra to nagrody dalej są i przynajmniej są w czymś dobrzy. Karanthir666 nie umiesz poprostu ukryć zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsora - chociaż to pewnie już mają. Wbrew opini "ja nic na ten temat nie wiem, to zapewne jest to do dupy i nie można mieć z tego zysku" e-sport na świecie ma się dobrze, gorzej w polsce, ale CS 1.6 zdaje się przoduje. Fajnie, że polska ekipa wygrała, sam grałem sporo w 1.6 i source, nawet miałem jechać na zawody ze swoim klanem, ale wszystko się rozeszło po kościach ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, 35 tyś to po 7 tyś na jednego. Przy obecnym kursie jakieś... 20 000 zł. Na jakiś czas wystarczy. Zresztą, to TEŻ jest sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety tacy jak karanthir666 nie rozumieja ze z esportu jest taka kasa ze gllowa boli, ludzie z zawodow nawet po 50k w euro przywoza na pieciu, ale poco myslec lepiej popisac sie niewiedza...

Hej jesli grajac z klasa w szkole ogolem mam wyniki ok 20kill 25death to mgoe startowac :D? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 22:05, Karanthir666 napisał:

Przepraszam i co z tego? Banda jakiś maniaków zdobyła złoto w graniu w grę? Ale co im
z tego przyjdzie w realu? Jak będą szukać pracy, to napiszą w CV, że zdobyli złoto w
CS? Po czymś takim bankowo dostaną pozycję dyrektora. To jest chore.


Dlaczego takie... "coś" (bo człowiekiem trudno nazwać), robi na forum? Troll zone tutaj otworzyli i ja o czymś nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karanthir666 -> Gry stały sie sportem kolego. Powinienes sie cieszyc i gratulowac, ze naszym sie udalo, a nie wyzywac ich od ''maniakow''.
Poza tym, to ze oni zdobywaja mistrzostwa nie znaczy, ze zrezygnowali z edukacji czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować