Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rosjanie bojkotują Call of Duty: Modern Warfare 2

102 postów w tym temacie

Głupota. Co to, gry też mają być ,,poprawne" politycznie? To fikcja, do cholery! F-i-k-c-j-a. Fiction. Mój Boże, co za głupi ludzie...
Dla mnie mogliby nawet przedstawić polaków źle. W grze liczy się GRA. I tylko tyle. Nie polityka, nie historia. Gra. Szczególnie w takiej grze.
Oburzają się, że się ich szkaluje? A co mają powiedzieć Niemcy? Gry wydawane są przez ,,byłych" aliantów, a ponieważ tematyka jest wojenna będą tu znane z rzeczywistości podziały. Aby fikcja była realniejsza, co jest całkiem zrozumiałe, dopuszczalne, a nawet, powiedziałbym, wskazane.
Zamiast więc bojkotować z tego powodu, niech bojkotują bo firma robiąca grę najwyraźniej ma graczy w poszanowaniu swym wielkim. O, to jest dobry powód do bojkotu.
Ale nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 12:39, cedricek napisał:

Fiction. Mój Boże, co za głupi ludzie...


Yeah, sure. Mam przypominać raban w tym kraju, gdy Polacy byli "szkalowani" w jakiś tam grach?

Zresztą, patrząc jak wiele konsumerskich osóbek buduje swój światopogląd i wiedzę na podstawie tworów popkultury, nie dziwię się że tacy Nigeryjczycy strzelają focha na "Dystrykt 9", Arabowie na Geerta Wildersa, a Rosjanie właśnie na MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Debilizm totalny i na dodatek nieumiejętność czytania, bo przecież przy starcie kampanii jest komunikat o tym, że niektóre misje można pominąć właśnie ze względu na drastyczność i możliwość pogwałcenia czyichś uczuć osobistych/państwowych... Komisja ślepa i głupia, a na tym stracą gracze, nawet pomimo króciutkiej i nieopłacalnej kampanii, tylko dla singla nie warto, no cóż, zaoszczędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2009 o 12:45, Dexter_McAaron napisał:

Yeah, sure. Mam przypominać raban w tym kraju, gdy Polacy byli "szkalowani" w jakiś tam
grach?


Przypomnij ;)
Ale, ale. Jeśli raban był, cóż... to taka sama głupota.
Dokładnie to samo.

Dnia 16.11.2009 o 12:45, Dexter_McAaron napisał:

Zresztą, patrząc jak wiele konsumerskich osóbek buduje swój światopogląd i wiedzę na
podstawie tworów popkultury, nie dziwię się że tacy Nigeryjczycy strzelają focha na "Dystrykt
9", Arabowie na Geerta Wildersa, a Rosjanie właśnie na MW2.


Co nie umniejsza, że strzelać focha właśnie z tego powodu jest głupotą... moim zdaniem.

pysio78

Co właśnie byłoby debilizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Całe szczęście, że to nie masakra na polskim lotnisku.

Czy ja wiem. Byłoby zabawniej. Chociaż ja wolalbym żeby to nie było na polskim lotnisku tylko w polskim sejmie. Z przyjemnością upolowałbym kilku osłów. Taki oseł Kalisz to świetny cel.

echhhh rozmarzyłem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie mieli większych problemów...przecież to tylko gra, wszystko tam jest czystą fikcją, postacie, bronie i mapy to setki tysięcy polygonów - nic więcej. Gdybym zamiast rosyjskiego lotniska ujrzał polskie to bym się nie obraził - bo jak już napisałem - to tylko gra, trzeba wziąć poprawkę na wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



W ogóle to chciałbym zauważyć, że zakaz sprzedaży na terenie jakiegoś kraju to nie to samo co bojkot. Na tej zasadzie można powiedzieć, że w Polsce jest bojkot marihuany ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2009 o 13:02, cedricek napisał:

Przypomnij ;)
Ale, ale. Jeśli raban był, cóż... to taka sama głupota.
Dokładnie to samo.

>
Codname Panzer: Phase One - szum i domaganie się zabronienia gry, bo w jednej misji jest polak-pijak, a w rozkazach stylizowanych na niemieckie było napisane, że polacy wywołali wojnę <co akurat było prawdą, że agresję maskowano prowokacją Gliwicką>
Death to Spies - znasz? Nie? I nie ma się co dziwić, bo to gra o sowieckim szpiegu z IIWŚ, czyli było nie było, członku NKWD. Choć nie było tam polaków, przy okazji pierwszej części był szum że gry jednak nie wydano, częsci drugiej nikt nawet nie próbował. A przykładów pewno jescze kilka by się znalazło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A prawda jest taka, że tego całego focha strzela paru panów, którzy tak naprawdę nie mają pojęcia o co chodzi.
Fałsz i zakłamanie, ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Death to Spies - znasz? Nie? I nie ma się co dziwić, bo to gra o sowieckim szpiegu z IIWŚ, czyli było nie było, członku NKWD

Nie NKWD tylko SMIERSZu.

Osobiście uważam że gdyby zrobić gre o tym jak żyd-gej poluje na gang niemiecki transwestytów.Akcja rozgrywa się w polskim mieście (nejlepiej Katowicach tu meneli, narkusów i złodzieji jest pod dostatkiem) za zbieranie wódki i okradanie angielskich turystów można odblokować dodatkową broń. Pierwszym bossem jest francuz strzelający żabami a drugim arab terrorysta. Oczywiście na końcu amerykański pilot myśliwca zrzuca na katowice bombę atomową i wszystkie lesbijki, geje, pijacy, złodzieje, pedofile,abiturienci, arabowie, cygani, rumuni, polacy, żydzi, masoni i cykliści giną i nie ma katowic a świat jest znowu piękny.

Byłby w okół niej taki skandal że od innych by się odchrzanili i zajęli się to jedną. Wszystkie państwa mogłyby sobie pluć i zakazywać jej dowoli. aaa a na pódełku trzeba by umieścić sierp i młot a w tle swastyke. A tytuł powinna nosić:

"Wszyscy jesteście poj...ani"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować