Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - serwer testowy znów online

80 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2006 o 22:33, J.a.k napisał:

Ciągłe nowości dodawane w patch''ach to największy plus WoW.

To jest wspaniałe że gra niegdy się nie kończy bo ciągle się zmienia.

Chociaż w WoW''ie to co dodają to ciągle to samo tylko w innym opakowaniu: ot kolejny nudny
dungeon i potworek, kolejny ciuszek i nic poza tym...

WoW jest przereklamowany i tyle :] adie

PS ale zaraz będziecie po mnie lecieć ;)


Wcale nie tylko nowe dungeony i ciuszki, a to czy to jest nudne czy nienapewno nie masz prawa oceniac TY:) Więc pozostaw to raczej tym, którzy w WoWa grają. Pokomentujesz sobie jak dodadzą cos nowego w TWOJEJ grze. Sądząc po twych komentarzach prawie nic z nia nie robia, stoi w miejscu i to jest przyczyna twojego zrzedzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole stac w miejscu i ruszyc z kopa niz dostawac tyle co nic :-)
Skoro nie nowe dungeony i ciuszki to co? :-) system PVP ktory powinien być w grze od zawsze? :)
A czy to nudne, mamy to prawo oceniac, obiektywna perspektywa jest znacznie lepsza, niz perspektywa czlowieka uzaleznionego od tej gry i basta, przekoansz mnie ze jest inaczej? Najepiej to widac przy tapetach z wow.
"super tapetka, juz trafila na moj pulpit"
albo te komentarze sa dla jaj, albo naprawde nigdy nie widzieliscie lepszej tapety niz screen z ulubionej gry =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 09:21, Selv napisał:

Wole stac w miejscu i ruszyc z kopa niz dostawac tyle co nic :-)
Skoro nie nowe dungeony i ciuszki to co? :-) system PVP ktory powinien być w grze od zawsze?
:)
A czy to nudne, mamy to prawo oceniac, obiektywna perspektywa jest znacznie lepsza, niz perspektywa
czlowieka uzaleznionego od tej gry i basta, przekoansz mnie ze jest inaczej? Najepiej to widac
przy tapetach z wow.
"super tapetka, juz trafila na moj pulpit"
albo te komentarze sa dla jaj, albo naprawde nigdy nie widzieliscie lepszej tapety niz screen
z ulubionej gry


Battlegroundy chocby! Masa eventów pojawiajacych sie co jakis czas!
Ty to nazywasz obiektywna perspektywa? twoja perspektywa jest po stokroc razy bardziej zakrzywiona niz owych "maniaow" WoWa:) Nie dosyc że NIC nie wiesz o grze to jeszcze gnebisz gre i jej fanow na kazdym kroku. DZieki za taka obiektywna perspektywe:P
A co do tapet, to nawet fani nie wypowiadaja sie ostatnio pochlebnie, sporadycznie sie komus jakis widoczek spodoba. No ale sa gusta i guscikii.W każdym razie jesli masz tak "obiektywnie" oceniac gry to lepiej nic nie pisz:) Zaoszczedzisz niektorym nerwow i np. mi czasu na sprostowania twoich wypowiedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejciu, dlaczego karmicie troli, ktorzy prawdopodobnie moga sie jedynie pochwalic czasem spedzonym na guest accouncie (zakladam ze wiekszosc filozofow, nigdy nie grala w wowa, bo texty typu: nowe dunegeony, ciuszki itd.). Przeciez widac ze to swiezynki w swieciei WoWa, skonczyl sie klucz od kolego to placza. Nie wiecie czemu ? No domyslcie sie. Podpowiem, nie mieliscie nigdy ochoty porysowac lakier w nowym mercedesie sasiada ? Taka jest prawda, nie ma co ukrywac. Nie przejmujcie sie wow maniacy tymi wyszukanymi textami pod naszym adresem. Jak w WoWie jest - kazdy z nas wie, i zaprawde powiedam wam to nie wymaga komentarza a nawet reklamy :) A i cos jeszcze ktos tam pisal ze WoW jest niedokonczony (chyba chodzilo o ciagle patche i poprawianie go w locie). No, ja tak sobie mysle ze nie znam gry online ktora nie jest patchowana lub nie znam gry online ktora dba o swoich graczy dajac im nowe "rzeczy" lub kto dostatecznie madry zabija zlota kure wypuszczajac produkt na rynek, niechaj sie ludziska naciesza i sie zwija, kazdy glupi bedzie "dbal" o swoich klientow. Potrzeba wiecej argumentow ? Na szybko podam jeden - w ten niedokonczony produkt co ma tylko nowe ciuszki i dungeony gra ponad 6 milionow osob. Ot dziwne. Nie ma sie co scierac, czas isc grac.

/6 LFG Warlord''s Command - LBRS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nikogo nie gnebie, pisze sobie o grze, nie gryze, nie kopie, nie lize twoich rak innymi slowy - nie przeszkadzam Ci. Battlegroundy, rety. Ile robili Wowa? 5 lat, right? Myslisz, że przez 5 lat, nikt nie wpadl na to wczesniej? Tak samo jak z warunkami atmosferycznymi. Sugeruejsz tez, ze zrobili battlegroundy przez pare miesiecy od premiery gry? :) bo ja uwazam, ze przygotowane to mieli troszke wczesniej... :)
Swoja opinie uwazam za obiektywna poniewaz gralem na oficialnych serwerach ale przestalem, nie uwazam sie za pochlonietego ta gra. Zreszta, nawet jesli ktos nie gral w wowa a przejzy liste zmian w latkach, myslisz ze wgneicie go w fotel bo zobaczy ``boskie zmiany dodane do tak boskiej gry?``

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meridok: idac zaTwoim mysleniem, to zaden gracz nie moze powiedziec ``wow to najlepsza gra na swiecie`` bo nie gral w kazda inna gre do samego konca jaka powstala od roku 1970.
Jak już było pisane, IE to najlepsza przeglądarka na swiecie, bo zdeklasowała wszystkie inne, iloscia uzytkownikow.
TPsa jest najlepszym dostawca internetu. jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 09:56, Selv napisał:

Ale ja nikogo nie gnebie, pisze sobie o grze, nie gryze, nie kopie, nie lize twoich rak innymi
slowy - nie przeszkadzam Ci. Battlegroundy, rety. Ile robili Wowa? 5 lat, right? Myslisz, że
przez 5 lat, nikt nie wpadl na to wczesniej? Tak samo jak z warunkami atmosferycznymi. Sugeruejsz
tez, ze zrobili battlegroundy przez pare miesiecy od premiery gry? :) bo ja uwazam, ze przygotowane
to mieli troszke wczesniej... :)
Swoja opinie uwazam za obiektywna poniewaz gralem na oficialnych serwerach ale przestalem,
nie uwazam sie za pochlonietego ta gra. Zreszta, nawet jesli ktos nie gral w wowa a przejzy
liste zmian w latkach, myslisz ze wgneicie go w fotel bo zobaczy ``boskie zmiany dodane do
tak boskiej gry?``


Ale piszesz rzeczy nieprawdziwe, które rażą:P Nie wiem ile robili WoWa, nie interesowałem sie tym, w Warcrafta 3 zaczęłem grac na okolo pol roku przed ukazaniem sie WoW(swietny zaplon no nie?:P). Co do battlegroundow wiem natomiast napewno , że zaczęli je robic na krotko przed premiera gry, wiec nie mieli szans tego wstawic. Idac twoim tokiem myslenia, który mowi że wszystkie zawarte w patchach nowosci powinny byc od premiery gry, to zapewniam cie że do dzis nie gralibysmy w WoW gdyby tak bylo:P
Może i grales na oficjalnych serwach, ale watpie bys osiagnal wystarczajaco wysoki poziom by cieszyc sie wysokolevelowymi instancjami, wiec nie mozesz nic na ich temat powiedziec.\
Masz czas to wejdz sobie na oficjalna strone WoW i zobacz co poszczegolne latki wprowadzily. Zapewniam cie ze znajdziesz wiecej niz tylko ciuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu wy tak mnie tutaj wyzywacie od noob''ów że nie wiem o czym mówie itd.

Spróbujcie mnie przekonać że ta gra rzeczywiście zasługuje na swoją popularność. Bo moim zdaniem to że staje się coraz bardziej popularna wynika, nie z faktu że jest coraz lepsza, tylko że staje się coraz popularniejsza. Ta gra poza ilością ludzi jaką można tam spotkać nie ma nic... i to jest takie zaklęte koło. Grasz bo gra twój kolega.

Spróbujcie usunąć stamtąd ten tłum który siepie potwory razem z wami... co zostaje? Ty po środku polany zabijający "wilki jakieś" :)

Wiem że ten tłum decyduje o tym że ta gra jest fajna, ale to co napisałem wyżej ma wam uświadomić że bronicie gry która nie miała by prawa być dobra jeśli zamiast Blizza była wyprodukowana przez np. ArenaNET(taki przykład bo pewnie to jedyna firma którą poza Blizzem znacie, a która wyprodukowała grę online).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, znalazłem jeszcze eventy oraz poprawki w talentach, a tak to:
New dungeon
New items
Pvp, honor battlegroundy o ktorych pisalismy ;|
"Idac twoim tokiem myslenia, który mowi że wszystkie zawarte w patchach nowosci powinny byc od premiery gry, to zapewniam cie że do dzis nie gralibysmy w WoW gdyby tak bylo:P"
Dokladnie! :)) Tylko ze ciagle placisz, ale to juz Twoj wybor :)
Zauwaz, ze tworcy nie porzucaja gry, nawet jesli jest bezplatna (viva nwn - po tylu latach nowe patche, nowe skrypty roznosci - oplaca sie im to? A kasy nie biorą =] Wiem ze to rozne gry, ale chodzi mi o sam fakt)
Ale juz nic nie mowie, ide sobie grzecznie i czekam na nowy glupi topic o wowie ktory napewno skomentuje, see you there :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy że żyjemy i podoba nam się WoW!! Rany masz jakąś schize że musisz uparcie twierdzic że WoW jest do bani?? Wg mnie im mniej łatek tym mniej błędów mnie wgniata w fotel ilośc łatek do np. GW, RO nawet do L2. WoW nie jest idealny nie ma takiej gry która podoba się wszystkim grałem tak na serio w 3 MMO + 1 CMO przed WoW-em a konkretnie L ][ , GW , RO , Everquest i z tego co grałem podoba mi się WoW czemu już mówie w L ][ jest za dużo botów gra traci senes przez Chiński farming, GW brakuje mi troche zgrania i kultury w random partys i ciężko o dobrą gildie co niestety psuje zabawe ( bo w GW bez gildi to jak bez ręki bo nie można na GvG chodzic), RO cuż gdyby nie to że nie ma prepaida pewnie nadal bym grał bo RO jest świetnym acz bardzo wymagającym MMO (chyba na zwykłego Swordmana jest 4-6 sposobów budowy skilli i statsów) Everquest troche zaczeła mnie odżucac grafa i fakt że wielu moich qmpli przestało grac, troche też z dostępnością dodatków było cienko. Mam kase to gram nie będę miał nie będę grał "as simple as that". Lwia częśc MMO ma abonament inne nie mają bo są troche inaczej zbudowane i wymagają mnie środków na utrzymanie i kasa z rocznej sprzedaży styka na ich utrzymanie. Nie można porównywac MMO bo po bliższym sprawdzeniu okazuje się że każy zawiera inne elementy niż inne a częśc jest zawarta w każdym innym MMO. Co do PvP fakt nie jest to mocą stroną WoW-a ale próbą nadrobienia tego jest właśnie Battle ground i serw PvP (co prawda pvp jest jedynie na zasadzie AvsH no ale i to styka). Jak chcesz PvP to masz GW lub L][ ale tam to już extreme PvP odchodzi :D. Skoplikowane buildy postacie RO i GW z większym naciskiem na RO. Chcesz epickich bitew to graj w L][ masz tam Siege i bitwy sojusz na sojusz ( czasem 60 graczy vs 60 graczy). Chcesz się pobawic w Roleplay po sieci to graj w WoW-a serwery RP i PVPRP są moim zdaniem dośc klimatyczne. Wybór MMO jest trudny ale nie niemożliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było tam też wiele innych drobniejszych rzeczy, ale sprawiajacych rowniez duza radosc:)
Poza tym gracze własnie tych nowcyh wielkich coraz bardziej rozbudowanych dungeonów oczekują, wiec blizz spełnia rowniez oczekiwania graczy, ale rowniez wprowadza nowe rzeczy:)
Moze i w NWN wprowadzaja nowe rzeczy mimo wieku gry, ale sam przyznales ze jest to zupelnie inna gra i inna sytuacja:P Ale mimo wszystko chwała im za to:P
A tak na marginesie, nie opłacam WoW od początku listopada:) i nie dlatego ze mi sie znudził- zmusila mnie do tego szkola:) Ale nie omieszkam wrocic do gry jeszcze przed wakacjami:P i wcale nie zal mi pieniedzy ktore na gierke wydalem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na stonie gram.pl masz sklep który:
1 daje gwarancje na płytki
2 pewnośc że cie nie okradną z kasy
3 Wpln
4 możesz kupic karte prepaid jeśli nie masz kredytowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 10:26, J.a.k napisał:

Czemu wy tak mnie tutaj wyzywacie od noob''ów że nie wiem o czym mówie itd.

Spróbujcie mnie przekonać że ta gra rzeczywiście zasługuje na swoją popularność. Bo moim zdaniem
to że staje się coraz bardziej popularna wynika, nie z faktu że jest coraz lepsza, tylko że
staje się coraz popularniejsza. Ta gra poza ilością ludzi jaką można tam spotkać nie ma nic...
i to jest takie zaklęte koło. Grasz bo gra twój kolega.

Spróbujcie usunąć stamtąd ten tłum który siepie potwory razem z wami... co zostaje? Ty po środku
polany zabijający "wilki jakieś" :)

Wiem że ten tłum decyduje o tym że ta gra jest fajna, ale to co napisałem wyżej ma wam uświadomić
że bronicie gry która nie miała by prawa być dobra jeśli zamiast Blizza była wyprodukowana
przez np. ArenaNET(taki przykład bo pewnie to jedyna firma którą poza Blizzem znacie, a która
wyprodukowała grę online).


No bo własnie chyba nie wiesz o czym mowisz:P I nie mam zamiaru juz ie przekonywac, kiedys probowalem, ale jestes zupelnie zaimpregnowany przed jakimikolwiek argumentami. Żaden z moich kolegow nie gra w WoWa(za wyjatkiem dwoch kumpli ktorych widze raz na rok ), w krainach jestem skazany raczej na nawiazywanie nowych znajomosci z czego tez sie ciesze.
Im dłuzej bluzgacie na temat WoW tym wasze argumenty staja sie coraz bardziej do bani. Najpierw był abonament potem grafika teraz rzekomo fakt ze gra jest popularna tylko dzieki marce blizzard... Nie chcecie nie grajcie, ale przynajmniej nie piszcie bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje trzy słowa a propos WoW-a.

1. Kto i kiedy powiedział, że gry muszą być innowacyjne?
2. Kto i kiedy powiedział, że gry muszą sobie na popularność "zasługiwać" według jakichś dziwnych, wyznaczonych przez kogoś kryteriów?

I w końcu:

3. Kto i kiedy powiedział, że żeby cieszyć się swoją ulubioną grą trzeba przy okazji udowadniać innym, że *ich* ulubiona gra jest do bani?

W WoW-a gra masa ludzi i bawi się przy tym świetnie (jakby się nie bawiła to by nie płaciła i zrezygnowała raz dwa). Z drugiej strony mamy graczy, którzy za wszelką cenę chcą im udowodnić, że wcale się tak świetnie nie bawią, że tylko im się wydaje, że są ofiarami marketingu, własnej niewiedzy, noobstwa, braku doświadczenia z grami i czego tam jeszcze. Po co? Do czego ma to właściwie prowadzić? To mi jest najtrudniej zrozumieć.

Sam grałem (i gram) zarówno w WoW-a jak i w GW. GW mnie jakoś nie wciągnęło, choć próbowałem kilka razy. Czemu? Po prostu nie odpowiadał mi ten styl rozgrywki. Rozgrywka w WoW-ie odpowiada mi bardzo. To dla mnie dobra rozrywka, fajna zabawa. I naprawdę, nie zmieni tego nawet milion komentarzy ze stwierdzeniami, że tak naprawdę wcale nie bawię się dobrze tylko mi się tak wydaje. ;) Zrozumcie to anty-WoW-owcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 11:04, J.a.k napisał:

Kiedyś przyznacie mi racje... i tyle.


LOL Może kiedyś to Ty przyznasz nam racje, bo narazie (właściwie to od dłuższego czasu) jestes jak Kaczyńscy - jak sobie cos ubzdurają, to nie ma szans aby ktokolwiek ich przekonał ze nie mają racji.
I naprawde nie wiem skąd to twierdzenie ze gramy w wowa tylko dlatego ze "moj kolega i kolezanka graja" Gdyby gra sie nam nie podobala, to napewno nie wydawalibysmy na nią 50 zł miesiecznie (gdyby nie bylo abonamentu to jeszcze pol biedy). Nie jest dla mnie najwazniejsze w co graja moi znajomi, a żadne z nich NIE gra w wowa bo przeciez to profanacja płacic za granie abonament - ich sprawa, ja nie potępiam ich za to...

Swoja droga Twoja "krytyka" wowa przyczynia sie tez do dyskusji o im a w rezultacie wlasnie zwiększeniu jego popularności, i za to właśnie jestesmy (ludzie grający w WoWa) wdzięczni :D

BTW Czy Ty nie jestes "Japonk" z PT ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ludzie dajcie już sobie spokój i nie odpowiadajcie na posty typu "lepsze jest GW/WoW". Raz, że to różne gry, a dwa, że każdy gra w to, co mu się bardziej podoba. Po trzecie nie ma powodu do zaśmiecania tą kłótnią tematu ;) I tak już powiedziano na ten temat wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 12:25, Czedwik napisał:

Nie no ludzie dajcie już sobie spokój i nie odpowiadajcie na posty typu "lepsze jest GW/WoW".
Raz, że to różne gry, a dwa, że każdy gra w to, co mu się bardziej podoba. Po trzecie nie ma
powodu do zaśmiecania tą kłótnią tematu ;) I tak już powiedziano na ten temat wszystko.


Czedwik, oni tego nie rozumieją:)

Dziękuję Domkowi za wypowiedź, moze niebieskie literki łatwiej wlecą im do łbów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając w piersze europejskie bety WoWa potrafiłem spać na 11 godzin na 7 dni (czyli 168h-11h grałem). Wszystkie możliwe czynności robiłem przy tej właśnie grze... i kto powiedział, że WoW jest zły? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować