Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mamy demo Full Spectrum Warrior: Ten Hammers!

22 postów w tym temacie

W pierwszą część tej gry ( która zebrała wysokie noty ) nie grałem. Wkrótce ściągnę demo i kto wie,może zachęci mnie ono do kupna gry :) Oby tak dalej CDP !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAA w pierwszą część grałem i była rewelka ! Mam nadzieje że jej kontynuacja beędzie jeszcze lepsza i że zostaną porawione błędy pierwszego FSW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba sciagnołem demo kilka dni temu :) z FilePlanet ale gra naprawde zaje fajna polecam narazie demo ale niedługo i pełna ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos mnie oswieci co niby w pierwszej czesci bylo takiego innowacyjnego zeby uznac te gre za jedna z bardziej innowacyjnych w 2004 roku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 21:21, Kolotko Tanker napisał:

a ja to fsw nie lubie... css wole czy wolfa et...


Nie wiem czy wiesz, ale Full Spectrum Warrior ma niewiele wspólnego z wymienionymi przez Ciebie grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo1, niby rewelka a jednak straszne uproszczenia zniechecily mnie to zakupu pelnej wersji, co sie zmienilo w 2? Moze ktos napisac w skrocie, czy to to samo co 1 z podciagnieta grafika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra, odbiega od innych strzelaninek tym, ze jest w niej postawione na taktyke. To jest cos, jesli nudzi wam sie ciagle naprzanie i zbieranie jak najwiecej fragow, a chcielibyscie wiecej pomyslec przy ataku na przeciwnika, to jest gra dla Was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko podobnie jak część pierwsza, zapowiada się ekstra. Przy instalowaniu demka trzeba tylko pamiętać aby mieć sporo wolnego miejsca na rozpakowanie na dysk.
Niby niezbyt wiele zmienione w porównaniu z FSW ale lepiej nic nie zmieniać niż spiepszyć jak ostatnie wydanie Rainbow Six Lockdown, i pomyśleć, że to była kiedyś jedna z najlepszych gier taktycznych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować