Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pre-order Napoleon: Total War - wciel się w postać słynnego generała!

16 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2009 o 18:43, Bartex69 napisał:

Czy ta gra ma jakieś podstawki ,czy coś?Bo jest z serii Total War ta najnowsza i się
zapytam,czy potrzebne to jest do uruchomienia gry...


Początkowo Napoleon miał być dodatkiem do Empire TW jednak postanowiono przeobrazić dodatek w pełnoprawny sequel więc nic nie jest potrzebne do uruchomienia tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 18:43, Bartex69 napisał:

Czy ta gra ma jakieś podstawki ,czy coś?Bo jest z serii Total War ta najnowsza i się
zapytam,czy potrzebne to jest do uruchomienia gry...

To jest w pełni samodzielna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 19:38, tsee napisał:

A co z Edycją Imperialną Napoleona?

Wysłałam dziś zapytanie do CD Projektu, czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym kupił gdyby twórcy Empire total war nie wypuścili tak niedorobionej gry.... ilość błędów jaka się w niej znalazła jest koszmarna. Grałem w nią jakiś czas po wypuszczeniu (czyli z łatką lub dwiema) i wraz zdarzały się zarówno błedy w samej rozgrywce jak i crashe (nie wspominając o koszmarnej optymalizacji, gdzie na kompie G285 SLI, I7 920 @4.2 GHz i 6 GB RAM''u gra się cieła i nie, nie jest to wina kompa - no i ten ich debilny system LOD). Odpuszcze sobie, ewentualnie zakupie po paru patchach dopiero....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie szybko wypuszczają nowe części Total War... Za szybko. Czy to dobrze? Według mnie nie, pewnie za mało nowości i dalej sporo niedoróbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 20:40, neonek90 napisał:

Strasznie szybko wypuszczają nowe części Total War... Za szybko. Czy to dobrze? Według
mnie nie, pewnie za mało nowości i dalej sporo niedoróbek.

Napoleon jest w zasadzie samodzielnym addonem do Empire, ale bardzo bogatym, stąd relatywnie niska cena i szybka premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA to jakiś tępy jestem, bo na Empire Total war naciąłem się straszliwie, - aktualizacjie a do tego ten koszt za wersję beta gry był powalający ale i tak czekam na to by kupić wersję specjalną jak zresztą zawsze od MEdival Total war 2 serię tą zakupuję tylko w edycjach specjalnych teraz tylko szybkie info czy też zostaniemy uraczeni taką wersją imperialną czy raczej będzie trzeba ją sprowadzić z brytyjskiego amazona na przykład.... ba do premiery tylko 3 miesiące..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 20:22, Skwarek_pl napisał:

Z chęcią bym kupił gdyby twórcy Empire total war nie wypuścili tak niedorobionej gry....


Jest to jeden z powodów, dla których przedsprzedaże mnie nie interesują. Ale omijam je również dlatego, że nie ufam recenzentom. Bez problemu mogę poczekać te kilka miesięcy na patche i niższą cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o serię Total War, to mi najbardziej podobała się gra Medieval II. Nawet już dodatek Królestwa tak bardzo nie wciągał. empire miało mieć dużo nowości, które okazały się mało interesujące. No a przy tym sporo błędów zrobiło swoje. Tak więc, Napoleona na pewno nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuu ... kampania w Środkowej Afryce? Interesujące! To będzie tak gdzieś Czad, Kamerun, czy może podbój Konga? Co prawda sobie nie przypominam by Napoleon tam walczył, ale w sumie czemu nie ... A może ktoś się pomylił był?*

* tak, to był sarkazm

Cóż, Napoleona tak prędko nie kupię. Powody są takie:

- wydając Empire CA i SEGA naobiecywało również co niemiara - że będzie zaawansowane, trudne do pokonania SI (co pokazywano np. w wersji demo), kampania multiplayer, że granie online będzie bez problemów. Niczego z tego nie zaobserwowałem - demo było oparte na skryptach, bitewna SI jest do niczego, kampanii dla wielu graczy nadal nie ma, a bitwy online się mi nadal zawieszają (a w niejedno MMO grałem w tym czasie bez problemów). Że ogólnego stanu gry nie wspomnę.

- "ekskluzywną" ofertę w postaci dodatkowych jednostek już widziałem ... i widziałem jak wszystkie jednostki (a nie wybrane) można było kupić za grosze na Steamie po kilku miesiącach, no chyba że byłeś szczęśliwym nabywcą wersji pre-order, bo wtedy zapłacić co prawda mogłeś, ale DLC Ci się wieszał (bo już miałeś przynajmniej jedną jednostkę z "nowego" kompletu). Szybko to poprawili, ba zrobili darmo, ale smrodek pozostał ...

- Specjalne wydania E:TW widziałem w sklepach sporo po premierze.


Więc przykro mi, ale nie bardzo mam ochotę nabrać się na to po raz drugi, szczególnie że nie ma jednej dużej kampanii tylko trzy mniejsze (i założę się że początek następnej, nie uwzględni wyniku poprzedniej), a zamiast kampanii multiplayer jest kampania vs. SI z ew. bitwami online.

To ja sobie zaczekam ze dwa, trzy miesiące (przynajmniej) i zobaczę, co i jak. I będzie to pierwsza gra Total War od czasów Szoguna, której nie kupię w pre-orderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować