Zaloguj się, aby obserwować  
Prince-of-Persia

Prince of Persia: The Forgotten Sands - Temat ogólny

188 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2010 o 12:08, knopfler napisał:

Swoją drogą po przeczytaniu zapowiedzi z najnowszego CDA zaczynam sie martwić o jakość
tej produkcji.


Zapowiedz na gramie jest calkiem pozytywna:
http://www.gram.pl/art_9wfrHe7_Prince_of_Persia_Zapomniane_Piaski_pierwsze_wrazenia.html

zapraszam tez na forum kolektywowe:
http://princeofpersia.gram.pl/phpBB2/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zamieścić ogłoszenie :>

Dołącz do redakcji strony Prince of Persia!
Jesteś fanem przygód Księcia i interesujesz się serią PoP? Strona http://princeofpersia.gram.pl/ potrzebuje newsmanów i redaktorów, którzy śledzą wiadomości o Zapomnianych Piaskach i chcieliby podzielić się swą wiedzą z całym światem.

Przysyłajcie zgłoszenia na adres felix@kolektyw.gram.pl w temacie podając REKRUTACJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ten wątek najbardziej aktualny więc pozwolę sobie zadać pytanie tutaj. Czy w trylogię lepiej grać na padzie czy klawie? Wie ktoś może jaka jest różnica pierwszych 3 części w grafice między ps2 a pc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 12:27, Nightdew napisał:

W sumie ten wątek najbardziej aktualny więc pozwolę sobie zadać pytanie tutaj. Czy w
trylogię lepiej grać na padzie czy klawie? Wie ktoś może jaka jest różnica pierwszych
3 części w grafice między ps2 a pc?



Nigdy na padzie nie grałem jedynie na klawiaturze i powiem że teraz nie przesiadłbym się na pada bo mam aż tak dobrze opanowane granie na klawiaturze a gra się całkie przyjemnie.

A co do grafiki...
http://www.youtube.com/watch?v=Osy4IIMXzso&feature=related PS2
http://www.youtube.com/watch?v=hYOw_csaOJc&feature=related PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 10:47, Cascad napisał:

tylko mi się wydaje, że gra jest zlepkiem motywów ze starej trylogii?

Nie, nie tylko tobie się tak zdaje. Tylko że te na żywca wycięte poziomy są pewnie ekhm... "nawiązaniami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utknąłem w jednym miejscu. Mianowicie chodzi o lokacje zaraz po pokonaniu pierwszego bossa. Jest filmik z bratem Księcia, o tym że nasz bohater musi otworzyć most i aby to zrobić koło zębate w mechanizmie musi z jednego końca dojść na drugi. Mamy to zrobić za pomocą trzech "pokręteł" (na tą chwilę lepszego określenia na to znaleźć nie mogłem, sry). Próbuję w różnych kombinacjach to przekręcić i nic. Albo ja coś źle robię, albo po prostu bug. Dlatego proszę Was o pomoc jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Prince of Persia: Zapomniane piaski trofea są trudne? Tak przy okazji pytam, bo nowego Księcia nieługo kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 11:50, Renzov napisał:

Czy w Prince of Persia: Zapomniane piaski trofea są trudne? Tak przy okazji pytam, bo
nowego Księcia nieługo kupię...

Oglądałem materiały na tvgry i komentujący powiedział że są dość łatwe i gra będzie popularna wśród achievement/trophy hunterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 13:18, knopfler napisał:

> Czy w Prince of Persia: Zapomniane piaski trofea są trudne? Tak przy okazji pytam,
bo
> nowego Księcia nieługo kupię...
Oglądałem materiały na tvgry i komentujący powiedział że są dość łatwe i gra będzie popularna
wśród achievement/trophy hunterów.

Aha, dzięki. A jak tam długość gry i system walki??? Po Ubisoftcie można się wszystkiego spodziewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 17:49, Renzov napisał:

Aha, dzięki. A jak tam długość gry i system walki??? Po Ubisoftcie można się wszystkiego
spodziewać...

Długość gry 8-10 godzin a system walki podobno tragedia. Jest tylko cios mieczem i kopnięcie plus magia do tego. Nie ma żadnych kombosów, podobno niestety walkę zaniedbali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 22:18, knopfler napisał:

> Aha, dzięki. A jak tam długość gry i system walki??? Po Ubisoftcie można się wszystkiego

> spodziewać...
Długość gry 8-10 godzin a system walki podobno tragedia. Jest tylko cios mieczem i kopnięcie
plus magia do tego. Nie ma żadnych kombosów, podobno niestety walkę zaniedbali.

Aha, dzięki. Czyli bez rewelacji. W sumie to spodziewałem się czegoś takiego. Najwidoczniej Ubi nie potrafi zrobić długiej gry akcji. A wie ktoś czy wersja na PS3 jest w pełnej polskiej wersji językwej (z polskimi głosami)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudności aczivów/trofeów to podobny do poprzedniego PoP''a, no dobra... łatwiejszy. ;D Platynka/calaczek to raczej nie problem. Wystarczy trochę pograć i wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grę się kończy przynajmniej z 895 GS, resztę punktów można przeoczyć, ale da się je chyba szybko odrobić (właśnie sobie drugi raz włączyłem, może sie uda calaka trzasnąć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować