Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2009 o 20:34, Condoman napisał:

> A czy na tej podstawie każdy kto jest chory i nie chce się leczyć będzie "nienormalny"?

Zupełnie. Pieprzenie się z tą samą płcią mimo naturalnych przeciwieństw nie jest niczym
nienormalnym, skąd...



W zasadzie to argument "naturalności" jest bardzo słaby. Teoretycznie wszystko jest naturalne, skoro wszystko co się zdarza, może zdarzyć się we Wszechświecie rządzonym przez stałe, naturalne prawa fizyki. Lepiej jest powiedzieć, że pedalstwo jest ewolucyjnie niepożądane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:22, Condoman napisał:

Ci normalni nie, ci normalni starają się leczyć.

Eeee... z czego? Leczyć się można z choroby. Masz jakieś dowody na to, że homoseksualizm to choroba (poza jakimimś szemranymi "naukowymi" wywodami na zlecenie organizacji zrzeszających homofobów?).

Leworęczność też była chorobą, pamiętasz? Gdybym urodził się 20 lat wcześniej, zostałbym uznany za chorego i przymusowo leczono by mnie, przestawiając na prawą rękę. I również argumentowano to bliżej niewyjaśnionymi "zaburzeniami". Po prostu inne = chore. Czy homoseksualizm (pociąg do tej samej płci) jest czynnikiem w jakikolwiek sposób szkodliwym? Nie żadne stosunki analne, nie żadne całowanie się dwóch panów na ulicy - sama orientacja (bo tylko to jest tym, co zrzesza wsystkich homoseksualistów).

Na szczęście za mojego życia już panowie na górze zmądrzeli, i zrozumieli, że "leczenie" leworęczności nie przynosi żadnego pożytku. Teraz, kiedy mamy tolerancję leworęczności, wszystkim żyje się lepiej. I w imię jakich idei usiłowano przestawiać mańkutów? Urojonych chorób. Jeżeli miałbym z jakiegoś powodu nie tolerować homoseksualizmu, to musiałbym mieć powód. Nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do samego pana Cejrowskiego to jest trochę dwulicowy, niby jest wielkim Katolikiem, wielbi Maryję i w ogóle, a drugiej strony obraża(nie tylko homoseksualistów, bez względu na to czy uprawiają seks czy nie względem wartości religijnych). Sam kościół przecież głosi że do takich osób trzeba podchodzić z szacunkiem i delikatnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:28, Condoman napisał:

> Czy Ci dwaj mili panowie tak stwierdzili czy sam to dorzuciłeś? Bo coś mi się wydaje,

> że ktoś tu za dużo zaczyna fabularyzować. I co ma prezent od geja do gejowania?
Cejrowski
> wykazał się niezwykłym buractwem. I tyle.
Kampania przeciw homofobii-dobrze wiesz jaki to miało cel i nie udawaj. Wiesz, czemu
nie przyjął. Zaniosę ci prezent od kampanii anty-zoofilii i jak nie przyjmiesz-nazwę
cię burakiem i zoofobem.


A on nie przyjął prezentu i nazwał ich pedałami i bał się "zahivionych przedmiotów". Jaki to ma sens? Cejrowskiego kampania: "od gejów nie biorę". Sprawa nie rozbija się o to czy wziął czy nie wziął ten prezent tylko, że Cejrowski zwyczajnie pokazał swoje buractwo i brak kultury...

Dnia 24.08.2009 o 20:28, Condoman napisał:

> Kampani? Toż dwa zwykłe ciecie z ulicy mogły by wpaść na taki pomysł obnażenia niskiego

> stylu Cejrowskiego...
Jezu, z kim ja gadam jak ty nawet nie wiesz o co tam chodziło...


O skuteczną prowokację człowieka, który nie potrafi się kontrolować.

Dnia 24.08.2009 o 20:28, Condoman napisał:

> Twierdzę jedynie, że inteligencja Cejrowskiego jest w zaniku.
Twoja linia krwii jest w zaniku, dzięki bogu.


Wnioskując z avatara musisz żyć w dosyć, hmmm mocno uciskającym głowę świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:38, Hellmut napisał:

Po prostu inne = chore. Czy homoseksualizm
(pociąg do tej samej płci) jest czynnikiem w jakikolwiek sposób szkodliwym? Nie żadne
stosunki analne, nie żadne całowanie się dwóch panów na ulicy - sama orientacja (bo tylko
to jest tym, co zrzesza wsystkich homoseksualistów).

No nie, ale "nieczynni" homoseksualiści nie wyłażą na ulicę i nie krzyczą o danie im praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:30, zadymek napisał:

> Czy Ci dwaj mili panowie tak stwierdzili czy sam to dorzuciłeś? Bo coś mi się wydaje,

> że ktoś tu za dużo zaczyna fabularyzować. I co ma prezent od geja do gejowania?
Cejrowski
> wykazał się niezwykłym buractwem. I tyle.
Co śmieszniejsze, nigdzie nie jest powiedziane, że to byli geje:)



To taki szczegół. Dlatego mówię: mogli go sprowokować dwaj ciecie albo dwa żule z pobliskiej ławki w zamian za 2 zł na piwko. Taką oto inteligencję posiada Cejrowski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:37, NerveConserve napisał:

W zasadzie to argument "naturalności" jest bardzo słaby. Teoretycznie wszystko jest naturalne,
skoro wszystko co się zdarza, może zdarzyć się we Wszechświecie rządzonym przez stałe,
naturalne prawa fizyki. Lepiej jest powiedzieć, że pedalstwo jest ewolucyjnie niepożądane.

Podobnie jak leczenie farmakologiczne, pomaganie słabszym, tzw moralność itp Ciekawe dlaczego nikt tych "rzeczy" nie krytykuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:40, ThimGrim napisał:

O skuteczną prowokację człowieka, który nie potrafi się kontrolować.


Przecież nie obruszył się gniewem, nie ryknął "WYJAZD MI Z TYM, GRZESZNICY, ŚCIERWO, PEDAŁY" i nie rozstrzelał, a ładnie zripostował. I to jest buractwo? Wiesz co? To Cejrowski ciebie sprowokował :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:40, ThimGrim napisał:

A on nie przyjął prezentu i nazwał ich pedałami i bał się "zahivionych przedmiotów". Jaki to ma sens?
Cejrowskiego kampania: "od gejów nie biorę". Sprawa nie rozbija się o to czy wziął czy nie wziął ten prezent
tylko, że Cejrowski zwyczajnie pokazał swoje buractwo i brak kultury...

Przeciwnicy WC zawsze zarzucają mu buractwo, widać innych argumentow nie ma. I dobrze, że burak, ja bym na jego miejscu jeszcze dał kopa w tyłek.

Dnia 24.08.2009 o 20:40, ThimGrim napisał:

O skuteczną prowokację człowieka, który nie potrafi się kontrolować.

Nie mają nic lepszego do roboty, żałosne i smutne.

Dnia 24.08.2009 o 20:40, ThimGrim napisał:

Wnioskując z avatara musisz żyć w dosyć, hmmm mocno uciskającym głowę świecie.

Oceniaj moje życie po avatarze, have fun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:35, NerveConserve napisał:

Mój najdroższy przyjacielu, a co miałoby wynikać? Co znaczy słowo "wynikać" w tym kontekście?
Saga Endera jest po części political fiction, ale na ile to widać w pierwszym tomie,
to już nie pamiętam.


NerveConserve daj sobie łaskawie spokój z tym pseudo filozofowaniem na każdy najdrobniejszy temat. Po tym jak rzadko filozof filozofuje poznaje się dobrego filozofa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:41, ThimGrim napisał:

To taki szczegół. Dlatego mówię: mogli go sprowokować dwaj ciecie albo dwa żule z pobliskiej
ławki w zamian za 2 zł na piwko. Taką oto inteligencję posiada Cejrowski...

GDZIE on się dał sprowokować? Powiedział swoje poglądy spokojnie, z rączką w kieszeni... a ty skaczesz i się cieszysz, że go sprowokowali, jakby ich zlał kijem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:43, Revanchist napisał:

> O skuteczną prowokację człowieka, który nie potrafi się kontrolować.

Przecież nie obruszył się gniewem, nie ryknął "WYJAZD MI Z TYM, GRZESZNICY, ŚCIERWO,
PEDAŁY" i nie rozstrzelał, a ładnie zripostował. I to jest buractwo? Wiesz co? To Cejrowski
ciebie sprowokował :P.


O, jeżeli mam go oceniać w kwestii mistrza ciętej riposty to nieźle mu poszło- chociaż średnio oryginalnie. Tu akurat się zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 19:50, ThimGrim napisał:

/.../> :D Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości na temat jinteligencji Cejrowskiego? ;)

Nie, nie mam żadnych wątpliwości.
Nie mam też żadnych wątpliwości, że jest to dążenie gejów do konfrontacji. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę, i to się w końcu żle dla gejów skończy. I z ich winy ale także, w jakiejś części, z Twojej. Tak, z Twojej, bo Ty też dążysz do konfrontacji. Czyżbyś był heterofobem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:44, ThimGrim napisał:


NerveConserve daj sobie łaskawie spokój z tym pseudo filozofowaniem na każdy najdrobniejszy
temat. Po tym jak rzadko filozof filozofuje poznaje się dobrego filozofa... ;)


1. Straszne cliche

2. To raczej trudne, bo każda refleksja i każdy akt komunikacji może być uznany za "filozofowanie". Bądź konsekwentny i się zamknij - gadaj mniej, myśl mniej - będziesz lepszym filozofem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:43, Condoman napisał:

> A on nie przyjął prezentu i nazwał ich pedałami i bał się "zahivionych przedmiotów".
Jaki to ma sens?
> Cejrowskiego kampania: "od gejów nie biorę". Sprawa nie rozbija się o to czy wziął
czy nie wziął ten prezent
> tylko, że Cejrowski zwyczajnie pokazał swoje buractwo i brak kultury...
Przeciwnicy WC zawsze zarzucają mu buractwo, widać innych argumentow nie ma. I dobrze,
że burak, ja bym na jego miejscu jeszcze dał kopa w tyłek.


Ano, wierzę Ci.

Dnia 24.08.2009 o 20:43, Condoman napisał:

> O skuteczną prowokację człowieka, który nie potrafi się kontrolować.
Nie mają nic lepszego do roboty, żałosne i smutne.
> Wnioskując z avatara musisz żyć w dosyć, hmmm mocno uciskającym głowę świecie.
Oceniaj moje życie po avatarze, have fun.


Ja tylko ripostuję na Twoje żałosne pyskówki. Przepraszam, powinienem od początku pomijać ten fragment Twojego posta a tak dałem się wciągnąć jak ten burak Cejrowski. No ale ja to przynajmniej u siebie zauważyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:41, Condoman napisał:

No nie, ale "nieczynni" homoseksualiści nie wyłażą na ulicę i nie krzyczą o danie im
praw.

Jak dobrze, że to tylko o "czynnych" chodzi. Spójrz na to z tej strony: Prezydentem Polski jest osoba, której nigdy bym na to stanowisko nie wybrał, i za którą się wstydzę wraz z każdym wetem i każdym nieuważnie powiedzianym słowem. W każdym razie, homoseksualiści nie wybierają swoich przedstawicieli, nie chodzą do specjalnych urn wyborczych i nie odpowiadają za coraz bardziej fantazyjne wybryki paradujących osób.

A poza tym, odmienna orientacja nie decyduje o tym, czy dany człowiek ma skłonność do obscenicznych parad. Decydują o tym inne czynniki charakteru. Równie dobrze takie cyrki odstawiać mogą (i odstawiają) osoby heteroseksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:52, ThimGrim napisał:

Ja tylko ripostuję na Twoje żałosne pyskówki. Przepraszam, powinienem od początku pomijać
ten fragment Twojego posta a tak dałem się wciągnąć jak ten burak Cejrowski. No ale ja
to przynajmniej u siebie zauważyłem...

Nie wiesz co to buractwo. Nie wiem czego mu zazdrościsz, ale żałośnie wypadasz ciskając takimi przymiotnikami na neigo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:45, Revanchist napisał:


Nie chce mi się nawet oglądać ale pewnie to samo co w przypadku Cejrowskiego. Rzecz w tym, że, nie wiem czy zauważacie tę subtelną różnicę, ja krytykuję osobę. Cała ta sytuacja nie rozbija się o poglądy (tak jak mówiłem, nie ważne jest czy wziął ten prezent czy nie) a o to jak kto się zachowuje i co sobą reprezentuje. Cejrowski nie wniósł żadnych ważnych ani mądrych kwestii w swoim życiu dlatego w ogóle nie wiem czemu nazywa się go inteligentnym. A, że teraz wypływa to przy okazji tej zabawnej scenki to akurat zbieg okoliczności, który pozwala porozmawiać na temat tej domniemanej inteligencji Cejrowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować