Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Ja szukałem, ale dalej nie moge nic znaleźć. Ja nie wiem, to jest nie prawda ze szukanie po całym serwisie, przynosi skutki. Ja siedziałem 2 h, przeglądnąłem wszystkie strony i nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie! Ja już miałem 5 koszyków, z czego 3 to 20 wPLN. To jest jakiś bezsens :P Wszyscy trzepią po 200, 100 wPLN, a ja mam ciągle 20 i 20 i 20 i... :/ <lol2> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 16:25, Podpułkownik napisał:

Dla ciebie 680 wPLN to mało ?? .Dla mnie troche to dziwne :/

Biorąc pod uwagę że dziś biorę ostatni dzień udział w konkursie to może trchę zabraknąć do pierwszej 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 16:25, Podpułkownik napisał:

Dla ciebie 680 wPLN to mało ?? .Dla mnie troche to dziwne :/

na zakupy by wystarczyło w zupełności ale nie wiem czy wystarczy by się znaleść wśród wygranych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystko byłoby w porządkue, gdyby można by mieć wpływ na te koszyki, a takto nic nie wiadomo. Jednni znajdują 2 koszyki w 10 min, a inni przez całe dnie, nic nie znajdują i jaka to ejst uczciwość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 16:30, Ogidogi napisał:

Dla mnie wszystko byłoby w porządkue, gdyby można by mieć wpływ na te koszyki, a takto nic
nie wiadomo. Jednni znajdują 2 koszyki w 10 min, a inni przez całe dnie, nic nie znajdują i
jaka to ejst uczciwość??


To jest rachunek prawdopodobieństwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młody żyd modli się do Boga:
- Boże spraw żebym znalazł koszyk, Boże spraw żebym znalazł koszyk, Boże spraw żebym znalazł koszyk...
Nagle słyszy Głos Boga:
- Ty daj mi szanse, ty używaj F5 :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować