Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

zrobiłem sobie symulacje zakupów - wyszło mi łączna kwota ponad 1790 zł - a wybrałem tylko kilka gier - tzn. wszystkie których nie mam jeszcze a mieć bym chciał.
Więc jeśli ktoś się martwi że jak uzbiera z 2000 plnów to nie będzie na co wydać to uspokajam że da się spokojnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 18:02, Michał Raven napisał:

> ja to dostałem chyba bana na koszyki :(

Stary ja też:( Chyba polegliśmy???


Szkoda. fajnie by było wygrać. Dziś jest dla mnie ostatni dzień zabawy. Przydało by się upolować z 400 :)
Fajnie było prowadzić przez chwilę i mieć nadzieję. W sumie fajny to był konkurs. Dzięki wszystkim za wymianę opini. Miło było :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Evil Khan za zmoblizowanie mnie do walki :) Nie bój się będą następne konkursy i życze ci wygranej w nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha nreszcie mam szczęście 2x50wPLNów dzisiaj i wczoraj 20, więć mam 120 (zapiszcie). Fajnie by było jeszcze tak 3x200 :D:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 18:24, Mistic napisał:

Dzięki Evil Khan za zmoblizowanie mnie do walki :) Nie bój się będą następne konkursy i życze
ci wygranej w nich :)

NO nie ma za co :)
Życzę zwycięstwa. Należy Ci się. Przegrać z najlepszymi to zaszczyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 18:19, Evil Khan napisał:

zrobiłem sobie symulacje zakupów - wyszło mi łączna kwota ponad 1790 zł - a wybrałem tylko
kilka gier - tzn. wszystkie których nie mam jeszcze a mieć bym chciał.
Więc jeśli ktoś się martwi że jak uzbiera z 2000 plnów to nie będzie na co wydać to uspokajam
że da się spokojnie :))


Już po robocie, i znowu siedze przed monitoerm. Jak tam polowanko? wejdz na czat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 18:24, Michał Raven napisał:

>Miło było :) Pozdrawiam.
Ja również Cię pozdrawiam:) Może będzie inny konkurs w którym będziemy mogli wygrać???

Liczę że na otwarcie sklepu i tak będą atrakcyjne zniżki i możliwość wykorzystania PLNów.
Pozatym zwyciężyłem już w wielu konkursach CDP więc wiele im zawdzięczam. Wygralem już u nich sporo gier i 2x odtwarzacz mp3 :) więc jak nie wygram tym razem to świat się nie zawali. POWODZENIA for ALL.
Acha i PAMIĘTAJCIE :
W tym konkursie naprawde są równe szanse !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 18:27, Minsc i Boo napisał:

> zrobiłem sobie symulacje zakupów - wyszło mi łączna kwota ponad 1790 zł - a wybrałem tylko

> kilka gier - tzn. wszystkie których nie mam jeszcze a mieć bym chciał.
> Więc jeśli ktoś się martwi że jak uzbiera z 2000 plnów to nie będzie na co wydać to uspokajam

> że da się spokojnie :))

Już po robocie, i znowu siedze przed monitoerm. Jak tam polowanko? wejdz na czat

jaki to był ten link ? bo niechce mi się szukać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 18:34, Lord Matti napisał:

Bardzo was przepraszam ale aktualke zrobie jutro rano.


lu, pamietaj mam 700 juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować