Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

A na mnie to się te koszki uwzięły. Znalazłem je tylko na informatce o_O.Tam wchodze i od raz koszyk,a w domciu null. I tak nie wygram (pierwszy koszyk w czwartek :P),ale fajnie byłob znależć choć jedną dwusetke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 19:09, Tarno napisał:

jak dostanesie do pierwszych 5 w tym konkursie to kupie jednej osobie wybrana przez nia rre
OBIECUJE !!! :D

Dopisuję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 19:09, Tarno napisał:

jak dostanesie do pierwszych 5 w tym konkursie to kupie jednej osobie wybrana przez nia rre
OBIECUJE !!! :D

Kupisz grę jednej osobie, ciekawe jakiej? Daj spokój, bo zaraz inni krucjatę dla tej jednej gry zrobią... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 19:10, ciaputek napisał:

> jak dostanesie do pierwszych 5 w tym konkursie to kupie jednej osobie wybrana przez nia
rre
> OBIECUJE !!! :D
Dopisuję się

nie ma tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

narazie mam 210wPLN wiec malo prawdopodobne jest to ze wygram ale jak cos to wybiore jakiegos szczesciarza i zakupie mu gre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No teraz to sie na serio wkurzyłem.... !!!!!!!!! Miałem na stronie głównej 200 wPLN i co.. !! nie wiem czemu mi sie nie zapisało !!! KU*#@%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No teraz to sie na serio wkurzyłem.... !!!!!!!!! Miałem na stronie głównej 200 wPLN i co.. !! nie wiem czemu mi sie nie zapisało !!! KU*#@%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 19:15, Khalid. napisał:

No teraz to sie na serio wkurzyłem.... !!!!!!!!! Miałem na stronie głównej 200 wPLN i co..
!! nie wiem czemu mi sie nie zapisało !!! KU*#@%


sprawdzales w profilu czy na stroni konkursu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować