Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 opóźniona - kolejne potwierdzenie

64 postów w tym temacie

A co to za argument? To, że sprzęt będzie miał poślizg w premierze nie świadczy o niczym. Ba - jak pojawi się Devil May Cry 4 albo jeszcze lepiej, MGS 4 guns of the patriots to blacha nie będzie miała wiele do powiedzenia - te tytuły m.in. pokażą na czym polega różnica między pc a ps3 (o x360 nie wspominam, bo Bill będzie bawił się w konwersje z pc, a gears of war na razie tylko daje radę) a wraz z upływem czasu obecnie high-endowy pc za kosmiczne pieniądze nie będzie miał szans w starciu z "ujarzmioną" przez najlepsze firmy developerskie świata konsolą - Konami, Capcom, Criterion, Namco, Square, SCE, Team Ninja, Polyphony czy trzeba mówić coś jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Billu!! Daj Polsce Xboxa!!
Mogę dać półtora klocka...
Bo komputer mój jest słaby!!
Gothicowi nie da rady...
Komputerek mój jest cięki,
wieszają się już cut scenki...
On już raczej nie pokona,
prześlicznego Obliviona...
Billu daj mi już za miesiąc!!
Xboxa trzysta sześćdziesiąd...
Grzecznie o to bardzo proszę,
Kalesonki grzecznie noszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... jeszcze tyle razy będą przekładać premierę PS3, że moje pra - pra - pra wnuki to zobaczą , pomimo, że ich nie będę miał bo pewnie okaże się, że jestem bezpłodny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, jak rzucilem okiem na to zdjecie to myslalem, ze to filizanka na kawe :P
takie ejst moje zdanie o PeeSczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojego "źródła" dowiedziałem się, ze były już osoby, które miały okazje widzieć działające gry na PS3 oraz samo PS 3 w formie działającej. Podobno nie będzie takiej grafiki jak w KILLZONE, ale na 100 % jest taka i będzie taka jak w jakimś czasie temu prezentowanym filmiku MGS 4. Do tego powiedziano jeszcze, że graficznie PS 3 nie będzie oferwało nic znacznie lepszego niż Xbox 360, natomiast dzięki bardzo dużej mocy obliczeniowej Cell, będzie poprostu w stanie wyświetlać płynnie większej ilości "objetków". Co więcej.... jednak PS 3 według donoszeń nie będzie oferowało rozdzielczości rzędu 1080p, lecz "tylko" 720p, tlumaczone jest to tym, iż większa rodzielczość przyczyniłaby się do drastycznego obniżenia klatek. Natomiast ma być jedynie możliwość przeskalowania do wyższej rodzielczości (cokolwiek to znaczy :P), co prawdopobnie mają czynić TV, do których ma być podłączane PS 3. Nawiązując raz jeszcze do grafiki, było powiedziane również, że nie ma się co spodziewać za szybko takich efektów jak w MGS 4 w innych grach, ponieważ zajmie to troche czasu, zanim programiści nauczą się osiągać takie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 19:35, JaMES` napisał:

lol, jak rzucilem okiem na to zdjecie to myslalem, ze to filizanka na kawe :P
takie ejst moje zdanie o PeeSczy :P

jak jest ułożona poziomo to wygląda jak pojemnik na chleb albo zamykany grill :) - ta "obudowa" to jest tylko prototyp i na 100% będzie się różniła wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 19:03, Mr_Hyde napisał:

nievil ,a teraz obudz sie :D .


A tam, Fanboy też człowiek:P Swoją drogą sytuacja była do przewidzenia i pewnie nikogo specjalnie nie dziwi ta sytuacja (oprócz Fanboy''ów SONY oczywiście:P) Zastanawia mnie tylko, czy wyrobią się z konsolą na E3. Tzn. czy zdołają pokazać cokolwiek więcej niż prerendery gier puszczane z PC, szumne hasła, wykresy typu ''PS3 zjada cała konkurencje na śniadanie i spokojnie poradzi sobie z 2 kolejnymi generacjami konsol M$''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 19:35, neozeus napisał:

Ze swojego "źródła" dowiedziałem się, ze były już osoby, które miały okazje widzieć działające
gry na PS3 oraz samo PS 3 w formie działającej. Podobno nie będzie takiej grafiki jak w KILLZONE,
ale na 100 % jest taka i będzie taka jak w jakimś czasie temu prezentowanym filmiku MGS 4.
Do tego powiedziano jeszcze, że graficznie PS 3 nie będzie oferwało nic znacznie lepszego niż
Xbox 360, natomiast dzięki bardzo dużej mocy obliczeniowej Cell, będzie poprostu w stanie wyświetlać
płynnie większej ilości "objetków". Co więcej.... jednak PS 3 według donoszeń nie będzie oferowało
rozdzielczości rzędu 1080p, lecz "tylko" 720p, tlumaczone jest to tym, iż większa rodzielczość
przyczyniłaby się do drastycznego obniżenia klatek. Natomiast ma być jedynie możliwość przeskalowania
do wyższej rodzielczości (cokolwiek to znaczy :P), co prawdopobnie mają czynić TV, do których
ma być podłączane PS 3. Nawiązując raz jeszcze do grafiki, było powiedziane również, że nie
ma się co spodziewać za szybko takich efektów jak w MGS 4 w innych grach, ponieważ zajmie to
troche czasu, zanim programiści nauczą się osiągać takie efekty.

Autorzy z Kikizo nie napisali u jakich developerów byli i te ich w.w. "prorokowania" nie są wiarygodne. Dopóki ps3 nie stanie się "ciałem" nie można sugerować się jakimś tam mega ekskluzywnym artykułem z bardzo kontrowersyjnego serwisu - jestem pewien, że potęgi pokroju Konami albo Capcom by ich nawet nie wpuścili:) więc byli u "niewiadomo kogo" i napisali "niewiadomo co" robiąc trochę szumu. Zobaczymy co pokaże Sony na koniec marca - mają paść same konkrety od Philla Harrisona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 19:54, nievil napisał:

> lol, jak rzucilem okiem na to zdjecie to myslalem, ze to filizanka na kawe :P
> takie ejst moje zdanie o PeeSczy :P
jak jest ułożona poziomo to wygląda jak pojemnik na chleb albo zamykany grill :) - ta "obudowa"
to jest tylko prototyp i na 100% będzie się różniła wyglądem.


wiem, ale zabawnie wyglada w kazdym razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 19:56, shinian napisał:

> nievil ,a teraz obudz sie :D .

A tam, Fanboy też człowiek:P Swoją drogą sytuacja była do przewidzenia i pewnie nikogo specjalnie
nie dziwi ta sytuacja (oprócz Fanboy''ów SONY oczywiście:P) Zastanawia mnie tylko, czy wyrobią
się z konsolą na E3. Tzn. czy zdołają pokazać cokolwiek więcej niż prerendery gier puszczane
z PC, szumne hasła, wykresy typu ''PS3 zjada cała konkurencje na śniadanie i spokojnie poradzi
sobie z 2 kolejnymi generacjami konsol M$''

nie jestem fanboyem!

Mam wszystkie konsole+pc ale najbardziej czekam na mgs4 i dmc4 na ps3 bo to będą MEGA tytuły i tylko na ps3, swoją drogą x360 i tak kupię ale jak pojawią się jakieś dobre gry - oblivion, gears of war, czy wreszcie mój osobisty pewniak HALO3 hmmm - jedyne co jest pewne to to, że nic nie kupię do pc bo po co:) - to jest sprzęt do pracy a nie do rozrywki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować