Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2010 o 15:33, Chrronnos napisał:

> http://www.mygamercard.net/

Tą stronę znalazłem wcześniej. Chodziło mi o to czy jest coś takiego jak GamerCard ale
jakby wbudowane w konto GFWL/XBOX Live? Przykładowo jak zaloguje się na stronie PSN na
moje konto to mogę swoje Przenośne ID (GamerCard w PSN) utworzyć i edytować poprzez stronę
PSN. Czy jest coś takiego możliwe przez stronę GFWL lub stronę Xbox''a czy pozostają
jedynie "zewnętrzne" serwisy jak wspomniany wyzej mygamercard.net? Albo czy posiadając
XBoxa (a nie tylko GFWL) jest możliwość utworzenia GamerCard poprzez konsolę?

Nie ma czegoś takiego, jak na playstation.com. Mygamercard.net jest oficjalnym portalem od robienia sobie Gamercardów. Na szczycie strony masz nawet napis An Official Microsoft Community Developer . Nie ma lepszego serwisu od robienia sobie wizytówek, nawet Leaderboards z serwisu odwołuje się do wszystkich użytkowników Xbox Live i tam właśnie sprawdza się achievementową czołówkę. Nawet jak sprawdzasz achievementy na MGC to bezpośrednio odsyła Cię do xbox.com, bo te dwa serwisy są ze sobą powiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 16:01, ankle napisał:

Wiecie jak sprawa się ma z grą Battlefield Bad Company 2 i kupionymi dodatkami oraz Vip
Map Pack''ami? Przedmioty te kupiłem w sklepie w menu gry, jednak nie wiem czy migrować
bo może nie będę mógł z tego korzystać. Proszę o pomoc :)

VIP jest przypisany do konta EA, nie do konta xboksowego, więc powinno byc ok po migracji. Dodatki jak SpecAct, czy Onslaught mogą nie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 19:47, Pietruszex napisał:

A ktoś dostał te darmowe ms points?Ja przenosiłem konto rano i do tej pory nic nie dostałem
:(.

Niet, cały proces jest... no cóż. In progress.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 19:47, Pietruszex napisał:

A ktoś dostał te darmowe ms points?Ja przenosiłem konto rano i do tej pory nic nie dostałem
:(.

Na przyznanie punktów mają 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj okazję pograć w jakiegoś zbijaka na Kinekcie, bo wystawili w Tesco. Nie wiem czy to wina tego, że urządzenie ustawiał niejaki pan Liam, który na co dzień urzęduje w dziale warzywnym, czy może tego, że Kinect jest do rzyci, ale trochę lagowało. O wiele bardziej niż w przypadku PS Move. Ale wrażenia jak najbardziej pozytywne. Fajna odskocznia od klasycznego pada. Sam Kinect okazał się być dwa razy mniejszy niż się spodziewałem oraz fajnie się "rozglądał" na boki, niczym Wall.E, kiedy próbował mnie odnaleźć. Niestety, za 155 funtów to ja sobie prędzej kupię nowego Xboxa, albo 4 najnowsze gry niż Kinecta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpalam sobie tego polskiego Live''a, patrzę sobie w dema, widzę w końcu CoD: World At War. "A, w sumie jeszcze nie grałem, to zobaczę". Odpalam... szczęka ląduje mi w okolicy kostek, gdy widzę niemieckie menusy, a rozwaliła mi podłogę i lampę sąsiadom z dołu, gdy Japońce nawijali po niemiecku. Nie ma to jak przerzucić byle jak zawartość Marketplace "byleby Polacy się cieszyli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 15:49, Xjumpaytech napisał:

Nie, bo Last.Fm jest tylko w 2 krajach. UK i USA. Ja na irlandzkim koncie też go nie
miałem, więc i na polskim nie mam.


Świetnie, *%*#Y%*. Czy tylko ja na tym forum czuję się oczukiwany, płacąc za golda na Live, i nie mogąc korzystać z usług, które są cześcią składową złotego członkowstwa? Ludzie, przecież ta firma dalej ma w głębokim poważaniu Polskę, jężeli chodzi o działanie tej sieci na ich konsoli. Praktycznie rzecz biorąc po za faktem zmiany regionu i możliwości zakupienia dlc, gier arcade i "on demand" to nie ma nic nowego.
Czyli jakby nie patrzeć m$ dał polakom możliwość dalszego wyciągania kasy z portfeli. Ok, fajnie, ale ja się pytam kiedy wreszcie dostanę coś za co JUŻ zapłaciłem? No bo co to za wytłumaczenie, że Last.fm jest tylko w UK I USA. To nie zmienia faktu, że nasz kraj jak i całą reszta są dalej ograbieni z funkcjonalności.

A jeżeli ktoś się cieszy z tego, że może " być polakiem na live", ale już go nie interesuje, że to za co płaci, nie przysługuje mu z nie jasnych powodów, to na prawdę żal mi takiej osoby. LUDZIE! Co mnie rusza to, że mogę być Polakiem wreszcie?! Jestem nim, a bycie na Live jako takie jeszcze efektów nie daje. Moje ego przez to nie wzrasta. Dało by gdyby wreszcie wszystkie funkcje były dostępne. A tak pozostaje mieć nadzieję, że nie spoczną na laurach i szybko wrzucą resztę dodatków dla ludzi z goldem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak zmienić język np w demkach bo pobrałem w końcu demo COD:WaW ale całe demko jest po niemiecku. Może zmiana ustawień regionalnych w konsoli pomoże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 18:46, KloniskO napisał:

Świetnie, *%*#Y%*. Czy tylko ja na tym forum czuję się oczukiwany, płacąc za golda na
Live, i nie mogąc korzystać z usług, które są cześcią składową złotego członkowstwa?
Ludzie, przecież ta firma dalej ma w głębokim poważaniu Polskę, jężeli chodzi o działanie
tej sieci na ich konsoli.


No co ty nie powiesz...

Dnia 11.11.2010 o 18:46, KloniskO napisał:

Praktycznie rzecz biorąc po za faktem zmiany regionu i możliwości
zakupienia dlc, gier arcade i "on demand" to nie ma nic nowego.
Czyli jakby nie patrzeć m$ dał polakom możliwość dalszego wyciągania kasy z portfeli.
Ok, fajnie, ale ja się pytam kiedy wreszcie dostanę coś za co JUŻ zapłaciłem?
No bo co to za wytłumaczenie, że Last.fm jest tylko w UK I USA. To nie zmienia faktu,
że nasz kraj jak i całą reszta są dalej ograbieni z funkcjonalności.


To było wiadome, nawet Niemcy nie mają Last.fm

Dnia 11.11.2010 o 18:46, KloniskO napisał:

A jeżeli ktoś się cieszy z tego, że może " być polakiem na live", ale już go nie interesuje,
że to za co płaci, nie przysługuje mu z nie jasnych powodów, to na prawdę żal mi takiej
osoby. LUDZIE! Co mnie rusza to, że mogę być Polakiem wreszcie?! Jestem nim, a bycie
na Live jako takie jeszcze efektów nie daje. Moje ego przez to nie wzrasta. Dało by gdyby
wreszcie wszystkie funkcje były dostępne. A tak pozostaje mieć nadzieję, że nie spoczną
na laurach i szybko wrzucą resztę dodatków dla ludzi z goldem.


A to jest akurat wiadome, bo nawet widać, że cała zawartość polskiego Live''a jest wciśnięta na szybko, vide mój post wyżej. Poczekajmy trochę, to na bieżąco będą uaktualniać, to tez nie jest taka prosta sprawa dać taką samą zawartość jak w innych krajach, bo M$ też ma na pewno podpisane umowy z Last.FM, Facebookiem itp. opcjami, które były na koncie np. w USA. Nie da się z dnia na dzień dopiąć wszystko na ostatni guzik, cieszmy się, że chociaż z twarzą wyszli z wpadki z migracją, która wczoraj się sypnęła, rozdając M$ Points.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy po przeniesieniu konta z UK na Polskę, nie stracę punktów? Zostało mi jeszcze 500, a 500 plus niespodzianka Microsoftu(1600) to akurat jest na pełną grę(interesuje mnie Assasin''s Creed)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 20:23, I_dont_know napisał:

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy po przeniesieniu konta z UK na Polskę, nie stracę
punktów? Zostało mi jeszcze 500, a 500 plus niespodzianka Microsoftu(1600) to akurat
jest na pełną grę(interesuje mnie Assasin''s Creed)


Przed chwilą przenosiłem z UK na Polskę mając 190 punktów. Po przeniesieni nadal 190;-) Więc bez obaw. A te bonusowe punkty mamy dostać w jakimś tam czasie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 18:44, igor8472 napisał:

Fajnie że Ms daje 1600 MSP za migrację konta, promo trwa do 10 stycznia. Wyemigruje swoje
wszystkie, mam ich na konsoli z 6 :-). Dotyczy kont założonych przed 10 listopada.

Bonusowe punkty dostaje się tylko, jeśli się coś kupi na rynku przed przeniesieniem za 800 msp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tych punktów, które M$ ma nam przekazać:
-czy do zakupów zalicza się np kod z limitowanych edycji? Np VIP z Bad Company 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 22:13, Mikex napisał:

Mam pytanie odnośnie tych punktów, które M$ ma nam przekazać:
-czy do zakupów zalicza się np kod z limitowanych edycji? Np VIP z Bad Company 2.

niee jest on podpięty pod konto EA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 22:13, qwertyuiopasd napisał:

> Fajnie że Ms daje 1600 MSP za migrację konta, promo trwa do 10 stycznia. Wyemigruje
swoje
> wszystkie, mam ich na konsoli z 6 :-). Dotyczy kont założonych przed 10 listopada.

Bonusowe punkty dostaje się tylko, jeśli się coś kupi na rynku przed przeniesieniem za
800 msp.

To dziwne bo ja czytałem, że każdy dostaje punkty. Osoba która kupiła wcześniej cokolwiek dostanie 1600msp, a osoba która nic wcześniej nie zakupiła otrzyma 800msp.

ps.Wie może ktoś czy będzie możliwość pobierania piosenek w polskim xbox live(do Lips)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 23:06, miodus napisał:

> Mam pytanie odnośnie tych punktów, które M$ ma nam przekazać:
> -czy do zakupów zalicza się np kod z limitowanych edycji? Np VIP z Bad Company 2.

niee jest on podpięty pod konto EA ;)


Na pewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować