Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2010 o 15:20, Zabujca_Smokuf napisał:

Zasadnicza różnica polega na tym, że przed x360 możesz ( prawdopodobnie ) wyłożyć się
na kanapie, a nogi walnąć na pobliską półkę, a przy kompie musisz siedzieć sztywno.
Grałem i na kompie i na keksboksie, ale zdecydowanie bardziej komfortowo, a zaraz lepiej
grało mi się na konsoli. Do pada jestem przyzwyczajony, więc z celowaniem czy poruszaniem
się nie było problemów.


Zasadniczo to przy zachowaniu wyżej opisanej pozycji przez dłuższą chwilę(przed x-em, chwilę? Wątpię ;)) można się nabawić także problemów z kręgosłupem xd I mówię to na serio. Powyższy opis przedstawia bardzo stereotypowy "sposób" przesiadywania przed tv/konsolą i jest to oczywiście wygodne. A na dłuższą metę niedbałym użytkownikom zapewnia problemy zdrowotne. A sztywne siedzenie, to nie problem pod warunkiem, że ma się na czym siedzieć i nie oszczędzało się na wygodnym/ergonomicznym krześle, więc narzekanie na niewygodę siedzenia przed kompem jest trochę śmieszne ;) Jedyne co, to fakt, że oszywiście nie da rady przyjąć innej pozycji niż typowo siedząca, ale jeżeli opieranie pleców o oparcie to jest już męczące to ja nie mam pytań. Z resztą tak czy inaczej, jeżeli gra jest wciągająca to i o takich pierdołach się zapomina...No chyba, że rzeczywiście siedzi się na kamieniu xd/

@Sipso2008

W kwestii aktualnych TV z hd i dobrym tunerem, które są opłacalne/dobre, nie mam rozeznania(bo z resztą z tunera i tak nigdy nie korzystałem w taki sposób).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mnie obchodzi kręgosłup kiedy ważą się losy galaktyki? :/

Ja gram osobiście na x360 gram półleżąc, jednak nie uważam to za jakąś naprawdę wymyślną i niszczącą kręgosłup pozycję. Nie będę tu opisywał moich metod przebywania przed TV, bo przez moje nieudolne opisy jeszcze się komuś krzywda stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 17:56, Zabujca_Smokuf napisał:

A co mnie obchodzi kręgosłup kiedy ważą się losy galaktyki? :/

Tak, oczywiście ;)...

>Nie będę tu opisywał moich metod przebywania przed TV,

Dnia 08.11.2010 o 17:56, Zabujca_Smokuf napisał:

bo przez moje nieudolne opisy jeszcze się komuś krzywda stanie.


No właśnie xd
Co do zdrowia to napisałem, że wcale nie uważam każdego użytkownika x-a za nieświadomego swojej pozycji, ale że wielu uważa, że jak "walnie" się niedbale na kanapę przed tv i jest mu wygodnie, to już jest ok, a wcale to nie prawda, co po latach wychodzi w jakichś wadach kręgosłupa :/

PS. No i próbowałem obalić mit, że siedzenie przy kompie MUSI być nie wygodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoby że sprzedaje konsolę(chyba) chciałbym się dowiedzieć ile bym dostal aktualnie co za co i liczę żę Wy mi podpowiecie ;) Najlepiej jeśli wszystkiego oddzielnie podacie ceny: konsolka Aracade 2008, memory stick 256, 20gb hdd, pad bezprzewodowy+plug&play, ninja gaiden II, Fable II, Dante''s Inferno, Naruto: The Broken Bond. Okablowanie, zasilacze czy tam przejściówka żeby konsolę móc podłączyć pod monitor nie wliczam ;) Liczę że szybko dostanę odpowiedz i jak najbardziej trafną :) Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może o której godzinie teoretycznie można tworzyć i przenosić konta na polski xbox live?;-) Czy może już dzisiaj o północy czy może o jakiejś random godzinie typu 17:43?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 17:45, Stfforex napisał:

Wie ktoś może o której godzinie teoretycznie można tworzyć i przenosić konta na polski
xbox live?;-) Czy może już dzisiaj o północy czy może o jakiejś random godzinie typu
17:43?;-)


Wczorajsza odpowiedź PR''owca od Xboxa mówi: "Wszystko wskazuje na to, ze będzie to godzina 0:00 w nocy." Więc, jeśli znowu ktoś tam w USA nie zaśpi to powinno być od 00:00 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe to oczekiwanie sprawia, że naprawdę chcę polskiego Live''a.

... Oni to robią specjalnie, prawda?

Prawda? Chłopaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziadom się udało.

23:45 - Meh, poczekam do północy, ciekawe, co będzie z tą migracją. I tak nie skorzystam, ale pośmieję się z idiotów.
23:48 - Pfft, na pewno się nie uda.
23:50 - ... Mam szansę być jednym z pierwszych, którzy przejdą na polskiego Live''a.
23:51 - No i będę miał sprawę z głowy.
23:54 - A co, jeżeli załapię się na jakieś darmowe MS Pointy?
23:56 - O mój Boże.
23:57 - O, TV Trwam. Dlaczego właściwie skaczę po kanałach?
23:58 - GDZIE. TO. JEST.
00:05 - CO SIĘ DZIEJE, DLACZEGO TEGO JESZCZE NIE MA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 00:32, ww3pl napisał:

00:05 - CO SIĘ DZIEJE, DLACZEGO TEGO JESZCZE NIE MA.


00:50 - A może im się pomyliło, poczekam jak jeleń jeszcze do 01:00.. No może do 01:01;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 00:51, Stfforex napisał:

> 00:05 - CO SIĘ DZIEJE, DLACZEGO TEGO JESZCZE NIE MA.

00:50 - A może im się pomyliło, poczekam jak jeleń jeszcze do 01:00.. No może do 01:01;-)

00:53-A może mają Was w **uju i zapomnieli,że mają zrobić PL Live :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 00:53, vale4694 napisał:

00:53-A może mają Was w **uju i zapomnieli,że mają zrobić PL Live :D


00:55 - Nie na pewno czekają do 1-szej by wynagrodzić tego najbardziej wytrwałego;-) Nie ma mowy o pomyłce o tak ye ye;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

00:56 - Polski Live już jest, znaczy się, działa polska strona Xbox Live. Nikt przecież nie mówił, że dostaniemy usługę na konsoli. Można iść spać. Idźcie.
Ja też idę. Naprawdę. Nie musicie czekać. Już po ptakach, koniec imprezy.

20101110005637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już przeszedłem i na głównym do grania i na drugim z pointsami z allegro. Wszystko działa, zaaplikowany wczoraj gold został. Lipa trochę z Games on Demand, ''aż'' 7 gier dostępnych, ceny w pointsach podobne jak na zachodnich MP:

CoD 4 MW
Fallout 3
Hallo Waipoint
Halo 3
Sainst Row 2
Mass Effect
Assassin''s Creed 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już emigrowałem z Irlandii. Migracja jest dostępna tylko trzeba szukać. Ja dopiero na forum znalazłem gdzie to jest. Trzeba zalogować się na stronie xbox.com na swoim profilu. Kliknąć na login i tam jest zakładka, na której jesteś czyli twój profil, czy jakoś tak, więc trzeba wybrać z tego menu zakładek "mój xbox". Jest tam takie coś strona główna>mój xbox>twój profil. I jak już to wybierzecie to pojawia się kilka zakładek pod spodem. Trzeba wybrać "Twoje konto" i kliknąć "Przejdź do konta". Tam będziecie mięli "Zarządzaj regionem konta". Trzeba kliknąć i już robić wszystko wg instrukcji.

A co do XBL. Zaryzykowałem, bo i tak nie korzystam z niczego prócz grania i ściągania dem na XBL, więc dla mnie te VoD itd. nie interesują (i tak chyba nie działały). W sumie jest prawie to samo. Są najnowsze dema i Arcade. Nie ma blokad regionalnych, tylko szkoda, że nie ma Dead Rising 2, bo dla tej gry przeniosłem konto, licząc, że będzie. Jest inside Xbox, ale po angielsku. Są DLC, ale nie wiem ile jest w innych krajach, bo ja DLC nie kupuję. Ogólnie widać, że usługa dziś wystartowała, bo jeszcze jest pustawo. Kilka filmików z inside Xbox, w zakładce "W centrum uwagi" tak jakoś dziwnie, bo nie ma tego co jest na irlandzkim koncie, czyli nie ma zakładki "Już w sprzedaży". I trochę brakuje tej zakładki Video Marketplace. Tzn. i tak nigdy tam nic nie sprawdzałem, ale tak z przyzwyczajenia czegoś mi brakuje :). Jest usługa GoD, tylko na razie jest parę gier i w cenach takich jak w innych krajach. Jedynie Mass Effect się nawet opłaca kupić, bo kosztuje 69,99 zł. Oczywiście opłacalność traktuje jako cena chociaż trochę podobna do sklepów internetowych i w porównaniu do cen innych gier, które mają mniej atrakcyjne ceny (Halo 3 - 99zł). Ogólnie myślałem, że będzie gorzej, ale nie jest to jeszcze usługa jak w UK. Jestem nawet zadowolony, bo przynajmniej jestem w końcu Polakiem :).

igor8472
Byłeś szybszy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 11:04, knopfler napisał:

Sprawdzi mi ktoś w XBL PL czy są DLC do Red Dead Redemption i czy jest CoD Classic?


Jest Undead Nightmare i "Kłamcy i kanciarze" jak to ładnie przetłumaczyli. CoD Classic też. Bardzo mnie zaskoczył MS, bo od ostatniego logowania pojawiły się nowe 4 arcade''y. Więc cały czas uzupełniają braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować