Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Ale jaka nazwe uzytkownika? Login do strony konfiguracyjnej routera? Nie znam takiego sposobu, niestety.

Sprobuj admin albo user. Przewaznie nazwy uzytkownika i tak nie da sie zmienic, wiec powinno byc domyslne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 12:14, BluesBoy napisał:

Czy jakiekolwiek gry w sklepie live są spolszczone? czy można jakoś przed zakupem sprawdzić?


Niektóre są, niektóre nie. Jedyną opcją żeby się dowiedzieć jest zobaczenie wersji pudełkowej w normalnym sklepie, bo na stronie xboxa nie ma informacji o lokalizacji gry. Można wejść przed zakupem na empik.com czy gry-online.pl, w informacjach o grach jest status o lokalizacji gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jeszcze jedno zapytanie. Czy ktoś używa i może polecić bezprzewodowy "adapter" do grania padem na komputerze z Windows? Jak to działa i ile może mniej więcej kosztować? Na allegro nie bardzo mogę coś takiego wyszukać, nie bardzo wiem jak to się nazywa. Ewentualnie proszę o link do takiego urządzenia lub kabla (bo też na kablu granie mnie interesuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 13:00, BluesBoy napisał:

Dzięki. Jeszcze jedno zapytanie. Czy ktoś używa i może polecić bezprzewodowy "adapter"
do grania padem na komputerze z Windows? Jak to działa i ile może mniej więcej kosztować?
Na allegro nie bardzo mogę coś takiego wyszukać, nie bardzo wiem jak to się nazywa. Ewentualnie
proszę o link do takiego urządzenia lub kabla (bo też na kablu granie mnie interesuje).



http://allegro.pl/microsoft-xbox-360-wireless-receiver-windows-24h-i1998402266.html

Z tego co wiem to działa bardzo dobrze ale tego nie używałem. Sprzęt jest oficjalny od Microsoftu więc żadnych problemów być nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pad xbox'owy 360 for Windows na USB. Czy będzie on działał, gdy podłączę go do konsoli? Chcielibyśmy pograć z dziewczyną w co-opie, ale ona ma tylko jeden pad do konsoli, a ja dysponuję takim. Nie chcę kupować kolejnego pada jeśli ten mógłby działać. Wiem że najprościej byłoby sprawdzić, ale chwilowo nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 15:40, damlon napisał:

Mam pad xbox''owy 360 for Windows na USB. Czy będzie on działał, gdy podłączę go do konsoli?
Chcielibyśmy pograć z dziewczyną w co-opie, ale ona ma tylko jeden pad do konsoli, a
ja dysponuję takim. Nie chcę kupować kolejnego pada jeśli ten mógłby działać. Wiem że
najprościej byłoby sprawdzić, ale chwilowo nie ma takiej możliwości.

Jeżeli oryginalny od MS, to będzie działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2011 o 15:44, Dared00 napisał:

Jeżeli oryginalny od MS, to będzie działał.


I wtedy zwyczajnie podłącza się go w gniazdo USB konsoli? Ten pad ma taką przejściówkę usb (wszystko oryginalne) podłączoną do okrągłego wyjścia, ale takiego gniazda w konsoli nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też czasami macie tak, że jak wpisujecie na stronie xbox''a jakiś nick, to macie, że tag gracza jest nieprawidłowy? ( pomimo tego, że jest dobrze napisany i taka osoba istnieje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie GTA IV i osiągnięcia "Auf Wiedersehen Petrovic". Słyszałem dzisiaj że po roku wszystkie wyścigi się resetują. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2011 o 22:47, PJ_MW napisał:

Warto? Czy może lepiej odłożyć sobie na jakiegoś lepszego LCDka?


Doskonały sposób na zmarnowanie 100 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 22:47, PJ_MW napisał:


O ile mi wiadomo to każdy LCD z wejściem HDMI pasuje do takiego rozwiązania a podstawkę dorwać to nie problem. Po co ci taki mały ekran ? Musiałbyś leżeć plackiem na podłodze i patrzeć się centralnie na wprost bo zapewne jakość widzenia pod kotem jest mierna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MINUSY
1.do zamocowania wymagane jest zdemontowanie czesci obudowy co w przypadku posiadania na konsoli plomb gwarancyjnych moze byc problemem.


ja bym nie ryzykowal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio? "Warto?"? Raz, że wyświetlacz wielkości, chyba nawet nie przeciętnego tableta, dwa - Joytech, trzy... Poważnie? Komuś serio, przez myśl zaiskrzyła myśl "Warto"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 17:26, Mafioso_PL napisał:

Bo Xboxa masz po Polsku a grę nie?
Logiczne raczej ;)


Jeszcze jedno.
Dlaczego gdy odpalam Crysis 2 to widzę jedno zdanie po polsku na początku gry potem pokazuje mi się wybór języka i jest tylko Angielski i Francuski ? (Wiem trochę noobowskie pytania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować