Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

A ja mam pytanie:
Gdzie jest lepsza grafika: na monitorze CRT czy LCD??? A czy jest znaczna różnica między grafiką na monitorach a TV HD READY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 14:16, 4YoU napisał:

A ja mam pytanie:
Gdzie jest lepsza grafika: na monitorze CRT czy LCD???

to raczej zależy od subiektywnej oceny i jakości samego sprzętu.

Dnia 13.01.2007 o 14:16, 4YoU napisał:

A czy jest znaczna różnica między grafiką
na monitorach a TV HD READY???

różnica jest, ale wynikła jedynie z różnicy jakości samego sprzętu. jeśli zarówno monitor jak i tv hd będą dobrej jakości to różnic nie będzie. tv hd, to w zasadzie nic innego jak monitor z dołączonym tunerem i głośnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 14:16, 4YoU napisał:

A ja mam pytanie:
Gdzie jest lepsza grafika: na monitorze CRT czy LCD??? A czy jest znaczna różnica między grafiką
na monitorach a TV HD READY???


Ja jestem zwolennikiem LCD. Egzemplarze na których ja grałem miały dużo wyraźniejszy, ostrzejszy obraz. Grafika jest mniej więcej ta sama. Co do TV to zależy jakiego- jeżeli mówimy of Full HD to taki odbiornik jest dużo lepszy od zwykłego monitora PC. Ale nie masz naprawdę czym się martwić. Ja gram na monitorze iiyama ProLite i Gears of War wyglądają prześlicznie. Gdybym miał go zmieniać, to na taki sam tylko o stosunku długości boków 16:9 (panorama) a nie 4:3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 15:18, penny napisał:

> A czy jest znaczna różnica między grafiką
> na monitorach a TV HD READY???
różnica jest, ale wynikła jedynie z różnicy jakości samego sprzętu. jeśli zarówno monitor jak
i tv hd będą dobrej jakości to różnic nie będzie
. tv hd, to w zasadzie nic innego jak monitor
z dołączonym tunerem i głośnikami.


Nie licząc oczywiście rozmiaru ekranu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że może to pytanie gdzieś juz tu było, dlatego z gory sorry ^^

Czy do monitora LCD LG1970HR będę w stanie podłączyć XBoxa 360 ? Jeśli tak to jakiego kabla mi potrzeba i czy jest on w zestawie Xbox 360 premium ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 14:16, 4YoU napisał:

A ja mam pytanie:
Gdzie jest lepsza grafika: na monitorze CRT czy LCD???

Obraz będzie taki sam, ale na CRT będzie słabe odświeżanie obrazu (będzie męczyło oczy :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co byście zrobili na moim miejscu... Mam ok. 2000zł i nie wiem czy kupić sobie Xboxa 360, zmodernizować PC,a może kupić PS 3? I czy na telewizorze PHILIPS("płaska pupa z tyłu" :)) 22 cali będzie mi się grało dobrze? :) Mam taki w swoim pokoju, ale w drugim jest LG 32 cale. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ci doradzić. To zależy od Twojego gustu. Jeżeli "nie lubisz konsol" modernizuj kompa. Jeżeli jesteś "fanem konsol" bierz konsole (jeszcze na około 2 gierki kasy ci zostanie:). Jeżeli "jesteś pośrodku" spróbuj czegoś nowego i kup konsole ^^. I nie powiedziałeś czy twoje telewizory obsługują HD. Lecz to jest moje zdanie, musisz sam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 19:59, Kurammi napisał:

Będziesz potrzebował kabla VGA. Nie jest on umieszczany w zestawie Premium - będziesz musiał
go dokupić oddzielnie, a możesz to zrobić tu - dokładniej w http://www.gram.pl/sklep.asp.

Wielkie dzięki. Gdy już wiem, że X360 pójdzie na moim monitorze, jestem zdecydowany do zakupu tej oto konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 20:13, Kurammi napisał:

Hmmm, nie rozumiem cię. Przecież mam inny avatar.

jak inny,masz to samo c ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak x360 ma standartowe blokady regionalne: NTSC-U, NTSC-J, PAL. Jednak to, czy dana gra ma blokadę regionalną zależy wyłącznie od dystrybutora. W światowych sklepach wysyłkowych np. play-asia.com masz podane, które gry w jakich regionach są kodowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 21:42, Xantus napisał:

Czy Xbox ma jakies blokady regionalne? Jak na razie sprawdzalem to jest duzo tanszy w stanach
wiec moze lepiej tam kupic?

Tak, naprawdę najtańszy X360 jest w Japonii(o ile mnie nie myli to kosztuje w przeliczeniu ponad 700zł). No ale trzeba dodać duże koszty wysyłki, japoński język i blokadę regionalną. No i oczywiście Polski Microsoft może(a raczej na pewno) nie przyjmie takiej, japońskiej gwarancji. Jeśli chodzi o Stany to podobnie. Więc już lepiej dopłacić do polskiego X360 Premium i wrazie jakichkolwiek problemów wysłać swoje X-klocka do polskiego serwisu Microsoft''u niż potem mieć problemy z amerykańską gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 20:20, Kurammi napisał:

Dziwne, ja widzę inny. Spróbuj nacisnąć Ctrl i F5. I wtedy zobacz. Dobra koniec głupiego i
niepotrzebnego offtopa.

sory za moja głupote,cos mi komputer szwankuje:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania odnośnie padów.

1) Na jak długo starcza pad bezprzewodowy dodawany do X360 premium (chodzi mi raczej o czas gry, bo nic mi nie mówi odpowiedź typu "długo" czy "bardzo długo" :P)

2) Czy do X360 będe w stanie podłączyć Pad Saitek P880 dual analog, czy niestety nie da rady ?

Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować