Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 19:29, jackass napisał:

> Mam pytanie, może grozi za nie brutalny osąd, ale spróbuję;) Czy jest jakakolwiek
możliwość
> robienia w Klocku zrzut ekranowych, nagrywania filmików z gier, zapisywania ich
na dysku
> i importowania potem np. na pieca??? Google po kilkunastu podejściach odpowiedzi
nie
> podaje;)
Musisz Xa do PCta podłączyć przez Media Center chyba .


Nie da się, trzeba mieć tuner TV w kompie i podłączyć go do TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 22:28, W.S.A.D napisał:

Podsumowując - jeżeli ściągnął bym NXE dostanę bana? Czy po prostu do premiery oficjalnej
nie będe mógł korzystać z XBL?

Z tego co wiem to ban na jakiś miesiąc. Poza tym NXE wychodzi w środę tą więc długo się nie naczekasz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 22:28, W.S.A.D napisał:

Podsumowując - jeżeli ściągnął bym NXE dostanę bana? Czy po prostu do premiery oficjalnej
nie będe mógł korzystać z XBL?


Ściągnąc możesz, he dopiero jak go zainstalujesz to możeż bana dostać ale wystarczy że konsole odepniesz od internetu do czasu pojawienia się NXE na oficjalnych serwerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest może jakaś stronka z listą nowości na Marketplace? Nie chce mi się codziennie włączać konsoli, by sprawdzić czy jest nowe demo, wideo etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe moze mi ktos podac link do sciagniecia nowej jesiennej aktualizacji do konsoli ? Bylbym wdzieczny i mogłby mu ktos wyjasnic w jakis sposob zgrac sciagnieta aktualizacje z pc na konsole wystarczy wrzucic np na mp3 i samo sie wgra gdy podlacze do konsoli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 19:27, miodus napisał:

Mam prosbe moze mi ktos podac link do sciagniecia nowej jesiennej aktualizacji do konsoli
? Bylbym wdzieczny i mogłby mu ktos wyjasnic w jakis sposob zgrac sciagnieta aktualizacje
z pc na konsole wystarczy wrzucic np na mp3 i samo sie wgra gdy podlacze do konsoli ?

www.xbox.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam pytanie odnośnie podłączenia xboxa do internetu. Rouzmiem, że odbywa się to poprzez ten kabel ethernetowy jednak czy wymaga to jakiejś dalszej konfiguracji i czy komp musi być być włączony podczas pracy konsoli? Proszę o pomoc bo trochę się na tym nie wyznaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 07:53, Mroczny Elf99 napisał:

witam. Mam pytanie odnośnie podłączenia xboxa do internetu. Rouzmiem, że odbywa się to
poprzez ten kabel ethernetowy jednak czy wymaga to jakiejś dalszej konfiguracji i czy
komp musi być być włączony podczas pracy konsoli? Proszę o pomoc bo trochę się na tym
nie wyznaje:)

http://www.onlinecenter.pl/Artykuly/Konfiguracje-Xbox-Live.html

tutaj masz linka gdzie opisane sa rozne przypadki podlaczania neta do konsoli, sprawdz jak Ty chcesz to podlaczyc i bedziesz mial swoją odpowiedź (np, podłączając konsole do routera PC nie musi byc wlaczony, ale podlaczajac do PC juz bedzie musial byc wlaczony, wszystko zalezy od metody podlaczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając FAQ przeczytałem ,że można podłączyć XBoxa do monitora. I tutaj mam pytanie: Od czego rozdzielczość uzyskiwana na monitorze zależy ? Bo ja mam 22''cale (monitor) a podejrzewam ,że cały czas nie będę mógł siedzieć na 42'' calowym LG w salonie... ;) I jestem Ciekawy czy by działało na najwyższej rozdzielce. :) Jeżeli chcecie wiedzieć jaki mam dokładniej monitor to tu jest nazwa: Nec AccuSync LCD223wm ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 17:49, destro177 napisał:

Czy aktualizacja dodała nowe rozdzielczości?

Tak, na pewno jest 1440x900 i jeszcze jakaś wyższa - nie pamiętam dokładnie jaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować