Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2008 o 22:07, Paweł10 napisał:

> > Jakbym podłączył X''a do monitora crt 17, to gry wyglądałyby lepiej?
> Tak.

a dużo lepiej będzie wyglądać?

No jeżeli masz zwykły TV, a nie HD, to tak.

Dnia 03.11.2008 o 22:07, Paweł10 napisał:

a do laptopa można podłączyć (hdmi) ?

Można o ile masz kabel hdmi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja mam taki ciekawy przypadek, otóż mam xkloca może z półtora tygodnia (no dobra, mocno go męczę) i jak do tej pory konsola zdąrzyła mi się już chyba z 5 czy 6 razy ściąć podczas gry w GTA4 (2 razy na zwykłym TV, pozostałe na FullHD, ale ustawionym na 720p, bo na 1080p gorzej wygląda). Zdarzało Wam się tak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 22:29, Ufo2 napisał:

Panowie, ja mam taki ciekawy przypadek, otóż mam xkloca może z półtora tygodnia (no dobra,
mocno go męczę) i jak do tej pory konsola zdąrzyła mi się już chyba z 5 czy 6 razy ściąć
podczas gry w GTA4 (2 razy na zwykłym TV, pozostałe na FullHD, ale ustawionym na 720p,
bo na 1080p gorzej wygląda). Zdarzało Wam się tak? :P

Ja miałem koło 3 zwiech .Wszystkie w czasie wczytywania czegoś ,z reguły podczas wychodzenia z multi .Może masz jakąś rysę na płycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem. Otóż chcę sobie kupić nowego xboxa 360 ale nie wiem czy da się go podpiąć do mojego monitora crt. Patrzyłem na ten kabel VGA i wydaje mi się , że nie pasuje. Monitor mam starej daty więc nie wiem czy się da. Podajcie mi najlepiej jakie kable i przejściówki powinienem zakupić i dajcie linki. Poniżej zdjęcia na których wszystko jest wyjaśnione.

20081107083325

20081107083339

20081107083352

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 08:34, CuCa napisał:

Witam mam problem. Otóż chcę sobie kupić nowego xboxa 360 ale nie wiem czy da się go
podpiąć do mojego monitora crt. Patrzyłem na ten kabel VGA i wydaje mi się , że nie pasuje.
Monitor mam starej daty więc nie wiem czy się da. Podajcie mi najlepiej jakie kable i
przejściówki powinienem zakupić i dajcie linki. Poniżej zdjęcia na których wszystko jest
wyjaśnione.

Z tego co wiem musisz sobie kupić taką przejściówką... teraz ci niestety nie powiem, ale później będziesz miał dokładnie sprecyzowane :) Wtedy kabel razem z przejściówkę wpinasz w konsolę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 08:34, CuCa napisał:

Witam mam problem. Otóż chcę sobie kupić nowego xboxa 360 ale nie wiem czy da się go
podpiąć do mojego monitora crt. Patrzyłem na ten kabel VGA i wydaje mi się , że nie pasuje.
Monitor mam starej daty więc nie wiem czy się da. Podajcie mi najlepiej jakie kable i
przejściówki powinienem zakupić i dajcie linki. Poniżej zdjęcia na których wszystko jest
wyjaśnione.

Będzie ci potrzebna przejściówka żeńsko-żeńska. Znajdziesz na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siem. ;] mam pytanko gdyż kupiłęm Xboxa360 i czy moge do niego jakoś podłączyć głosniki od komputera ( mam zestaw Creative 2.1) Bo słuchajcie mam TV 42 cal ale często na nim niegram bo tu np: starszy chce coś poglądać , itp , wtedy mógłbym brać Xa do siebie i podłaczyc pod monitor bo mam 22cale ale bez hdmi ( podłączyłbym go przez DVI ). Jesli jest takie coś to podajcie prosze link z tym "czymś" abym mógł zakupić i podpiać te głosniki ,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 11:40, mcQba napisał:

> Witam mam problem. Otóż chcę sobie kupić nowego xboxa 360 ale nie wiem czy da się
go
> podpiąć do mojego monitora crt. Patrzyłem na ten kabel VGA i wydaje mi się , że
nie pasuje.
> Monitor mam starej daty więc nie wiem czy się da. Podajcie mi najlepiej jakie kable
i
> przejściówki powinienem zakupić i dajcie linki. Poniżej zdjęcia na których wszystko
jest
> wyjaśnione.
Będzie ci potrzebna przejściówka żeńsko-żeńska. Znajdziesz na allegro.


Mógłbyś dać linka bo wpisuję żeńsko-żeńska i nic nie wyskakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 08:34, CuCa napisał:

Witam mam problem. Otóż chcę sobie kupić nowego xboxa 360 ale nie wiem czy da się go
podpiąć do mojego monitora crt. Patrzyłem na ten kabel VGA i wydaje mi się , że nie pasuje.
Monitor mam starej daty więc nie wiem czy się da. Podajcie mi najlepiej jakie kable i
przejściówki powinienem zakupić i dajcie linki. Poniżej zdjęcia na których wszystko jest
wyjaśnione.

tą przejściówkę ,co wyżej ci doradzają ,będziesz miał dołączoną do kabla VGA Microsoftu i BigBena ,który i tak będziesz musiał kupić .Nie wiem jak z tańszymi kablami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 18:17, Jacobek92 napisał:

Siem. ;] mam pytanko gdyż kupiłęm Xboxa360 i czy moge do niego jakoś podłączyć głosniki
od komputera ( mam zestaw Creative 2.1) Bo słuchajcie mam TV 42 cal ale często na nim
niegram bo tu np: starszy chce coś poglądać , itp , wtedy mógłbym brać Xa do siebie i
podłaczyc pod monitor bo mam 22cale ale bez hdmi ( podłączyłbym go przez DVI ). Jesli
jest takie coś to podajcie prosze link z tym "czymś" abym mógł zakupić i podpiać te głosniki
,..


Niestety, ale się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgodzę z JackXP PL i napiszę, że da się...
Jakie masz końcówki audio w tym kablu do monitora? 2 x chinche?
Wystarczy do tego tylko przejściówka na mini-jack oraz łączka micro-jack/micro jack. Koszt nie powinien być większy aniżeli 10 zł - ale to już musisz sobie sam szukać tych przejściówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 21:09, balduran2 napisał:

A ja się nie zgodzę z JackXP PL i napiszę, że da się...
Jakie masz końcówki audio w tym kablu do monitora? 2 x chinche?
Wystarczy do tego tylko przejściówka na mini-jack oraz łączka micro-jack/micro jack.
Koszt nie powinien być większy aniżeli 10 zł - ale to już musisz sobie sam szukać tych
przejściówek.


nie zobacz taki mam kabel aby podłączyć Xa pod monitor ( w monitorze niemam głosników)

http://allegro.pl/item466266366_kabel_hdmi_dvi_1m_gold_v1_3b_2560x1600p_filtry.h tml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokarze fotke kogoś z gramu,, ja będe miał podobnie i , widzicie mam taki sam monitor i xa też , czy ten co ma tam na fotce tak podłączone to znaczy zę gra bez głosu ??

20081107232646

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 23:27, Jacobek92 napisał:

nie zobacz taki mam kabel aby podłączyć Xa pod monitor ( w monitorze niemam głosników)
http://allegro.pl/item466266366_kabel_hdmi_dvi_1m_gold_v1_3b_2560x1600p_filtry.html

Jakiś szajs chyba kupiłeś...
Przecież przez DVI raczej dźwięku nie podłączysz.

Dnia 07.11.2008 o 23:27, Jacobek92 napisał:

Pokarze fotke kogoś z gramu,,

Znaczy się moją (na monitorze widać nawet mój gamertag)...

Dnia 07.11.2008 o 23:27, Jacobek92 napisał:

czy ten co ma tam na fotce tak podłączone to znaczy zę gra bez głosu ??

Nie - nie gram bez głosu.
Używam takiego kabla:
http://allegro.pl/item467778126_kabel_microsoft_vga_hd_av_cable_xbox_360_uzy wany.html
podłączonego do wieży (na biurku leży pilot od niej), która ma wejścia audio 2x chinche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz pod takie głosniki chce podłączy Xa ,, jesli kupie ten kabel co mi dałeś link to będe mógł grać na moim monitorze i będe miał głos ??... ;]

20081108142543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 14:26, Jacobek92 napisał:

Zobacz pod takie głosniki chce podłączy Xa ,, jesli kupie ten kabel co mi dałeś link
to będe mógł grać na moim monitorze i będe miał głos ??... ;]

Tak. Poczekaj cierpliwie na odpowiedź... -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, którą edycję xboxa najwydajniej kupić ?? Przez multi raczej nie będę grał (możecie mi powiedzieć, ile to kosztuje ? bo dokładnie nie wiem, może jednak będzie mnie stać), dysku raczej nie będę potrzebował (choć nie wiem dokładnie do czego najbardziej może się on przydać), chcę sobie po prostu wesoło, bez problemu pomłócić. A, jeszcze jedno - czy da się słuchawki komputerowe (mam Creative''a Fatal1ty gaming headset) podłączyć do X''a??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować