Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2009 o 20:16, syriusz.b napisał:

no to się zdziwisz, bo to nie jest tracklist Lips... Tzn. wiele utworów się pokrywa,
ale kilku z nich w grze nie ma :) Przynajmniej nie w wersji dostępnej w naszym kraju
:)

Ale Lupe Fiasco ,Coldplay ,Beyonce ,Maroon 5 ,Weezer,Chris Brown są ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 16:05, MrRevolt napisał:

czy na takim telewizorze LCD HD (19") http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/422118_komentarze/
pograłbym sobie komfortowo na xklocku ? ew na takim http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/392082

Jasne. Ja mam 22" samsunga hd ready i gra na x''ie jest na prawdę bardzo komfortowa. Myślę, że ten 19" również byłby dobry. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytani co do bezprzewodowego kontrolera. Konsole ma już od ponad tygodnia i gdy dzisiaj zacząłem grac w GoW 2 co pewien czas na kontrolerze zaczęły migać lampeczki w kółko. Czasami sie unormuje i świeci się tylko na jedynce a czasami gra się zatrzymuje i pisze aby podłączyć kontroler ponownie gdyż jest odłączony? Czego to może być przyczyna/ Baterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 17:52, KamcioBoy napisał:

Mam pytani co do bezprzewodowego kontrolera. Konsole ma już od ponad tygodnia i gdy dzisiaj
zacząłem grac w GoW 2 co pewien czas na kontrolerze zaczęły migać lampeczki w kółko.
Czasami sie unormuje i świeci się tylko na jedynce a czasami gra się zatrzymuje i pisze
aby podłączyć kontroler ponownie gdyż jest odłączony? Czego to może być przyczyna/ Baterii?

baterie masz wyczerpane .Kup akumulatorki ,mi 2-3 tygodnie trzymają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 19:16, FPS FPP TPP napisał:

mam pytanie chce zakupić xbox 360 i chce go podłączyć do monitora 17 calowego od LG i
z tego powodu mam 2 pytania czy da sie podłączyć i czy będzie chodzil

Podłączyć się da ,ale chodził nie będzie .Ja mojego do chodzenia nie zmusiłem ,umie tylko stać i leżeć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 19:16, FPS FPP TPP napisał:

mam pytanie chce zakupić xbox 360 i chce go podłączyć do monitora 17 calowego od LG i
z tego powodu mam 2 pytania czy da sie podłączyć i czy będzie chodzil

tak, potrzeba kabelka. Odradzam kupno taniego dziadostwa za 30 zł, skoro kupujemy konsolę która ma nam starczyć na spory czas. Tak więc tylko te kable VGA do x360 - od Microsoftu za ~120 zł lub Big Ben za ~90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 19:42, ony Dzekson napisał:

> mam pytanie chce zakupić xbox 360 i chce go podłączyć do monitora 17 calowego od
LG i
> z tego powodu mam 2 pytania czy da sie podłączyć i czy będzie chodzil
tak, potrzeba kabelka. Odradzam kupno taniego dziadostwa za 30 zł, skoro kupujemy konsolę
która ma nam starczyć na spory czas. Tak więc tylko te kable VGA do x360 - od Microsoftu
za ~120 zł lub Big Ben za ~90 zł.

W jaki sposób kabel ma nam zepsuć konsole? ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 19:42, ony Dzekson napisał:

> mam pytanie chce zakupić xbox 360 i chce go podłączyć do monitora 17 calowego od
LG i
> z tego powodu mam 2 pytania czy da sie podłączyć i czy będzie chodzil
tak, potrzeba kabelka. Odradzam kupno taniego dziadostwa za 30 zł, skoro kupujemy konsolę
która ma nam starczyć na spory czas. Tak więc tylko te kable VGA do x360 - od Microsoftu
za ~120 zł lub Big Ben za ~90 zł.

Ja mam taki za 30zł i jakoś nic mu ani konsoli się nie stało od 4 miesięcy O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pyanko... Gram już dosyć długo w skate. Mam wszystkie cztery części sponsoringu, 4 albo 5 okładek Trashera i wszystkie (poza jedną) okładki w Skate Megazine... Kiedy będzie X-games?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 20:07, kubaszuk napisał:

W jaki sposób kabel ma nam zepsuć konsole? ^^''

Hmm napisałem coś że ma zepsuć konsolę? Chodziło mi o to że skoro kupujemy konsolę za ~1000 zł to nie widzę sensu oszczędzać na kablach.

mcQba
to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko dotyczące Gears of War 2 - czy jak przejdę grę na szalonym poziomie trudności, to poprzednie też mi się od razu zaliczą? Czy będę musiał każdy poziom trudności przechodzić oddzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować