Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2009 o 11:26, player000 napisał:

Z tego co wiem nie wszystkie gry chodzą na X360 Arcade. Więc moje pytanie czy w następujące
gry można zagrać w tej wersji;
Gears of War2
Soul Calibur 4
NBA Homecourt

Wszystkie gry działają ,tylko multiplayer w Burnout Paradise podobno nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 11:57, Prateorian napisał:

Miałem ulepszyć komputer , ale ceny sprzętu strasznie rosną . Więc , czy dostanie się
za 1500zł Elita z GTA IV i Guitar Hero (tak z ciekawości pytam ;]) .

Konsola Elite kosztuje 984zł .Nie wiem o jakiej wersji GH mówisz .GTA IV nowa to koszt 150zł .

Dnia 10.01.2009 o 11:57, Prateorian napisał:

Najlepiej by było bez kabli bo komputer mam dość daleko . Potrzebne jest to wifi do
x''a i router do komputera?

Router do kompa i Network Adapter do Xboxa ,który kosztuje ponad 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 12:04, jackass napisał:

> x''a i router do komputera?
Router do kompa i Network Adapter do Xboxa ,który kosztuje ponad 200zł.

Rozumiem, że to jest jakiś specjalny Network Adapter, są tego jakieś wersje czy tylko jedna, sygnowana przez Microsoft ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 12:28, Jarys napisał:

> > x''a i router do komputera?
> Router do kompa i Network Adapter do Xboxa ,który kosztuje ponad 200zł.
Rozumiem, że to jest jakiś specjalny Network Adapter, są tego jakieś wersje czy tylko
jedna, sygnowana przez Microsoft ??

Jest tylko jedna ,bo działa tylko jedna ,ta od MicroSoftu .Nie słyszałem ,żeby MadCatz ,albo inne firmy robiły zamienniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jakie są korzyści z posiadania Xbox''a z dyskiem?? Muzykę czy filmy mogę mieć na kompie, na konsoli potrzebne mi jest jedynie "sejwy" do gier i ew. gry z XBLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 13:05, player000 napisał:

W takim razie jakie są korzyści z posiadania Xbox''a z dyskiem?? Muzykę czy filmy mogę
mieć na kompie, na konsoli potrzebne mi jest jedynie "sejwy" do gier i ew. gry z XBLA.

Chociażby po to aby zainstalować grę na HDD. Konsolka pracuje wtedy 2 razy ciszej i nie nagrzewa się tak szybko, ponieważ napęd DVD nie musi pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 13:05, player000 napisał:

W takim razie jakie są korzyści z posiadania Xbox''a z dyskiem?? Muzykę czy filmy mogę
mieć na kompie, na konsoli potrzebne mi jest jedynie "sejwy" do gier i ew. gry z XBLA.

A DLC i dodatki do gier ? Dema ? Patche ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, jestem przekonany;P No to teraz jeszcze jak sprzętowo powinien wyglądać zestaw podstawowy X360? Co poza konsolą w wersji Pro, dodatkowym kontrolerem, zdrapką na LIVE na 12 miechów i jakąś grą powinno się znaleźć żebym czegoś zaraz nie dokupywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 13:17, player000 napisał:

ok, jestem przekonany;P No to teraz jeszcze jak sprzętowo powinien wyglądać zestaw podstawowy
X360? Co poza konsolą w wersji Pro, dodatkowym kontrolerem, zdrapką na LIVE na 12 miechów
i jakąś grą powinno się znaleźć żebym czegoś zaraz nie dokupywał?

W pudełku będziesz miał headseta i po miesiącu Live na 3 pierwsze założone konta .Nie potrzebujesz szczególnie Live na rok od razu ,chyba ,że będziesz z tego krozystał .Ja nie mam i żyję ,chociaż po Allegro są zdrapki na 48h grania po sieci ,za 1,50zł ,czasem na jakimś forum za darmo możesz dostać .Jak chcesz mieć bezprzewodowy Internet to kup Network Adater .Jak będziesz grał w HD to najlepiej kabel HDMI ,chociaż w zestawie z konsolą jest Component .W Empiku widziałem zestawy z 2 kontrolerami .Nic więcej nie potrzebujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Internet miał bym kablem, monitor mam LCD a w nim wejście DVI i "to niebieskie";P,
a co z ładowaniem baterii do kontrolera bezprzewodowego (choć nie wiem czy nie kupie sobie przewodowego jako doddatkowy i sprzedam chilstream''a do PC) po Live chciałbym grać ale nie wiem jeszcze w co;)
W taki oto płynny sposób przeszliśmy do gier; Jakie są warte uwagi gry w które zagram na Xbox''ie 360 a nie są dostępne na PC (tzn. Assassin''s Creed czy GTA4 odpada z listy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 13:49, player000 napisał:

Internet miał bym kablem, monitor mam LCD a w nim wejście DVI i "to niebieskie";P,

Więc potrzebujesz kabel VGA .Miliony razy wałkowane .Albo Microsoftu ,albo BigBena najlepiej.

Dnia 10.01.2009 o 13:49, player000 napisał:

a co z ładowaniem baterii do kontrolera bezprzewodowego

Tych baterii się nie ładuje .Wkładasz 2 paluszki ,chyba ,że masz w domu akumulatorki ,albo kupisz specjalny ładowalny akumulator do pada .

Dnia 10.01.2009 o 13:49, player000 napisał:

W taki oto płynny sposób przeszliśmy do gier; Jakie są warte uwagi gry w które zagram
na Xbox''ie 360 a nie są dostępne na PC (tzn. Assassin''s Creed czy GTA4 odpada z listy)

http://metacritics.com/games/xbox360/scores/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 13:49, player000 napisał:

Internet miał bym kablem, monitor mam LCD a w nim wejście DVI i "to niebieskie";P,
a co z ładowaniem baterii do kontrolera bezprzewodowego (choć nie wiem czy nie kupie
sobie przewodowego jako doddatkowy i sprzedam chilstream''a do PC) po Live chciałbym
grać ale nie wiem jeszcze w co;)
W taki oto płynny sposób przeszliśmy do gier; Jakie są warte uwagi gry w które zagram
na Xbox''ie 360 a nie są dostępne na PC (tzn. Assassin''s Creed czy GTA4 odpada z listy)


Pierwsze co mi przychodzi do głowy, co nie było na PC, to np. Battllefield: Bad Company studia chyba EA Dice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że jestem przechylony w stronę metal/rock czarny kolor konsoli nie jest dla mnie argumentem do wydania ponad 200zł. A 60GB miejsca na dysku to już wedle własnej potrzeby myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam utworzone konto Live ,na którym kupiłem dwie gry Xbox Live Arcade ,to mogę to konto sprzedać komuś ,żeby zrecoverował na swojej konsoli ,ściągnął te gry i w nie grał bez przeszkód ? Czy jeśli one wciąć zostaną w bibliotece gier na mojej konsoli to ja również będę mógł w nie grać ,będąc podłączonym do Live ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 16:38, W.S.A.D napisał:

Kurcze... szkoda, że ta strona od kodów na 24 godziny już nie działa... zna ktoś może
jeszcze jakiś sposób na zdobycie ich?


Na allegro. Tyle, że ostatni podrożały, więc wychodzi taniej kupić większe zdrapki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 16:30, jackass napisał:

Jeśli mam utworzone konto Live ,na którym kupiłem dwie gry Xbox Live Arcade ,to mogę
to konto sprzedać komuś ,żeby zrecoverował na swojej konsoli ,ściągnął te gry i w nie
grał bez przeszkód ? Czy jeśli one wciąć zostaną w bibliotece gier na mojej konsoli to
ja również będę mógł w nie grać ,będąc podłączonym do Live ?

Na innej konsoli nie zagra. Ty będziesz mógł z podłączonym Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować