Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Ustawienie jest niezłe - naprawdę, często bywa gorzej :)
Poza tym, jest zima. Ja bym na Twoim miejscu korzystał, bo kaloryfery nie zawsze spełniają swoje zadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zainstalowałem NXE i jest wszystko ok mogę instalować gry na dysk i konsolka chodzi cicho ale mam jeszcze jedno pytanie. :D Czy to normalnie że np grając w GoW2 w sytuacjach gdzie jest dużo przeciwników, dymu i pocisków spadają zauważalnie lecz delikatnie FPS''y? Występuje to we wszystkich grach? Nie bij kiedyś też byłeś lajkiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 21:58, KamcioBoy napisał:

Dobra zainstalowałem NXE i jest wszystko ok mogę instalować gry na dysk i konsolka chodzi
cicho ale mam jeszcze jedno pytanie. :D Czy to normalnie że np grając w GoW2 w sytuacjach
gdzie jest dużo przeciwników, dymu i pocisków spadają zauważalnie lecz delikatnie FPS''y?
Występuje to we wszystkich grach? Nie bij kiedyś też byłeś lajkiem xD

Ja tak mam czasem w GoW1. W GoW2 jest pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 21:58, KamcioBoy napisał:

Dobra zainstalowałem NXE i jest wszystko ok mogę instalować gry na dysk i konsolka chodzi
cicho ale mam jeszcze jedno pytanie. :D Czy to normalnie że np grając w GoW2 w sytuacjach
gdzie jest dużo przeciwników, dymu i pocisków spadają zauważalnie lecz delikatnie FPS''y?
Występuje to we wszystkich grach? Nie bij kiedyś też byłeś lajkiem xD


Pobić to Cię mogą za lajka :P Laikiem :P
A co do pytania - nie spotkałem się jeszcze z czymś takim, więc nie mam pojęcia... Mi przy SR2 jak było za dużo wybuchów potrafiła się przyciąć konsola, ale to jedyny wyjątek ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, mianowicie, czy jeśli zakupię jakiś dodatek przez marketplace za M$ Points (powiedzmy jakieś dodatkowe misje do gry) i po pewnym czasie tenże dodatek usunę w celu zaoszczędzenia miejsca na dysku, to czy będę go mógł w przyszłości pobrać ponownie za darmo? czy będę musiał znów uiszczać opłatę? (w tym wypadku 800 MS Points) czy opłata jest jednorazowa?

Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje, historia Twoich zakupów zapisywana jest gdzieś w profilu na serwerze - tak więc jeśli raz zapłacisz, to będziesz mógł ściągnąć znowu (w razie gdybyś usunął plik) - ale chyba są jakieś ograniczenia co do ilości pobrań (5?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 23:29, DoMiNo1992 napisał:

Mam pytanko, mianowicie, czy jeśli zakupię jakiś dodatek przez marketplace za M$ Points
(powiedzmy jakieś dodatkowe misje do gry) i po pewnym czasie tenże dodatek usunę w celu
zaoszczędzenia miejsca na dysku, to czy będę go mógł w przyszłości pobrać ponownie za
darmo? czy będę musiał znów uiszczać opłatę? (w tym wypadku 800 MS Points) czy opłata
jest jednorazowa?

Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam! :)

Bez problemu będą działać te duperele, tylko że nie zadziałają ci jak przeniesiesz na inną konsolę (tj. podepniesz dysk do innego Xa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś przenieśc muzykę z pendrive''a na dysk X''a?
Przeglądąłem wszelkie opcje i nie znalazłem takiej opcji, jedyne co znalazłem to zgranie z płyty audio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 11:44, Spector 109948 napisał:

Udało się komuś przenieśc muzykę z pendrive''a na dysk X''a?
Przeglądąłem wszelkie opcje i nie znalazłem takiej opcji, jedyne co znalazłem to zgranie
z płyty audio.

Możliwe jest zgrywanie tylko z płyty audio i streaming z PC przez Media Center

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś zapodać zdjęcie otwartego "magazynka" na baterie w padzie ? Wiecie ten pojemnik na baterie ,żeby go otworzyć i zrobić zdjęcie jak to wygląda i jakie są części ,bo zayebauem ze zdenerwowania padem i się rozpadła ta część i nie wiem czy znalazłem wszystkie części bo nie chce się zamknąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 14:50, jackass napisał:

Czy mógłby mi ktoś zapodać zdjęcie otwartego "magazynka" na baterie w padzie ? Wiecie
ten pojemnik na baterie ,żeby go otworzyć i zrobić zdjęcie jak to wygląda i jakie są
części ,bo zayebauem ze zdenerwowania padem i się rozpadła ta część i nie wiem czy znalazłem
wszystkie części bo nie chce się zamknąć .

A prosze bardzo :) Tylko troszkę rozmazane, bo z fleszem nic nie było widać, a bez flesza wychodzą mi rozmazane zdjędcia :/

20090109151513

20090109151542

20090109151614

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Tylko troszkę rozmazane, bo z fleszem nic nie było widać, a bez flesza

Dnia 09.01.2009 o 15:17, W.S.A.D napisał:

wychodzą mi rozmazane zdjędcia :/

OT: A słyszałeś o trybie makro i położeniu chociaż na parapecie fotografowanego przedmiotu, aby światła było dość? :P Z tym parapetem to już coraz gorzej co prawda o tej porze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 15:21, destro177 napisał:


>Tylko troszkę rozmazane, bo z fleszem nic nie było widać, a bez flesza
> wychodzą mi rozmazane zdjędcia :/
OT: A słyszałeś o trybie makro i położeniu chociaż na parapecie fotografowanego przedmiotu,
aby światła było dość? :P Z tym parapetem to już coraz gorzej co prawda o tej porze...

Mój "sprzęt" nie posiada takich rzeczy... to najgorsza cyfrówka jaką widziałem... nawet zoomu optycznego nie ma...
EDIT - sprawdziłem - jednak ma - taki pstryczek obok obiektywu... Ale to nie temat o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 15:19, W.S.A.D napisał:

"Cięg" dalszy :)
PS - jak oddalisz zdjęcia to wszystko widać :)

Widać bardzo słabo ,ale mi chodzi właśnie o tą część ,tylko rozłożoną na części ,otwartą ,bo właśnie ta mi się rozpadła .Możesz otworzyć i zrobić foto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok ,już luzik ,złożyłem .W środku była sprężynka ,którą źle włożyłem i dlatego coś mi nie pasowało .Dzięki za wsparcie .Musze popracować na kontrolowaniem siebie ,bo mało co bym rozpiździł pada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 16:21, nightfaler napisał:

Nie wiecie czy da się już sciągnać z konta silver Lotra ( tego nowego) ? Bo mam napiętą
sytuacje i musze być pewny, że sie da

Przed chwilą specjalnie dla ciebie sprawdziłem ;P I jest już dostępne (choć marny ten LOTR)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 15:51, jackass napisał:

Ok ,już luzik ,złożyłem .W środku była sprężynka ,którą źle włożyłem i dlatego coś mi
nie pasowało .Dzięki za wsparcie .Musze popracować na kontrolowaniem siebie ,bo mało
co bym rozpiździł pada :/

Sorry... na fotografii się znam gorzej niż na szydełkowaniu :) A co do pada - ja jeszcze padem przez grę nie rzucałem - tylko telefonem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować