Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2009 o 18:02, Spector 109948 napisał:

2) chciałem skonfigurować Sieć aby można było miec XBL, ale gdy doszedłem do momentu
w którym miałem Udostępnić połączenia sieciowe okazało się... że taka opcja nie istnieje
o.o

Mam kabel którym łaczę Pc i X''a (bez routera) i lecę na modemie Sagem dla Neostrady.

Ja też mam sagema z Neo i to mi pomogło: http://support.microsoft.com/kb/908885/pl#4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 18:41, KamcioBoy napisał:

Sorki że drugi post o tym ale naprawdę mi zależy aby się dowiedzieć czy ściągniecie
ze strony Xboxa i zgranie na płytkę aktualnego NXE jest bezpieczne i nie doprowadzi
do RRoD. Podobno ostatnio były jakieś z tym problemy

Raczej nie powinno byc problemow ja sma zgrywalem i problemu nie bylo :) Były wczesniej poniewaz ludzie wgrywali NXE przed swiatowa premiera dlatego dostawali bany po premierze nic ci nie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ociągnąłem NXE z głównej strony Xboxa ale zajmuje tylko około 75 Mb to jest wersja bez avatarów czy coś?) Teraz wystarczy to rozpakować i nagrać na płytkę ale z jaką prędkością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 20:44, KamcioBoy napisał:

Ociągnąłem NXE z głównej strony Xboxa ale zajmuje tylko około 75 Mb to jest wersja bez
avatarów czy coś?) Teraz wystarczy to rozpakować i nagrać na płytkę ale z jaką prędkością?

A nie byłoby szybciej, taniej i wygodniej zgrać sobie plik na pendrive''a i w ten sposób zainstalować na konsolce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@KamcioBoy: Najniższą. Płyta ofk DVD DL. Ale chyba pendrive też moze być choć nie wiem,

Zonków ciąg dalszy - próbuję grać w GH3, włączam tutka i...
Raż że nie wiem jak przestawić aby grać prawą ręką to "frets" (te 5 przycisków na gryfie) działają dziwnie. Niby te 5 przycisków na dole ekranu zachowuje się normalnie ale ... i nic sie nie dzieje o.o punkty nie wskakują, nie migają, nic!
O dziwo granie na padzie jest bezproblemowe (nabija punkty, świecą się te "punkty" etc.) no ale 250zł poszło w p..?
Gitarę wykrywa, mogę nią sterowac, poruszac się po menu... czuję się zdezorientowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 20:59, Spector 109948 napisał:

Gitarę wykrywa, mogę nią sterowac, poruszac się po menu... czuję się zdezorientowany.

Musisz oprócz tych przycisków kolorowych naciskać ten zaznaczony na obrazku (nie pamiętam nazwy) w górę lub w dół. Na padzie wystarczy tylko jeden przycisk, na gitarze dwa.

20090107211005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 15:54, KamcioBoy napisał:

A nie można zgrać tego na zwykłą DVD +R? Nie mam pendrive''a to mogę np wywalić wszystko
z mp4 i wrzucić na nią?

Możesz nawet na CD-R ,oraz na mp4 ,jeśli jest dyskiem przenośnym z pamięcią flash,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z podłączeniem X360 do neta? Czy nie posiadając routera da radę grać przez internet? Mamy sieć w blokach i kabel jest podłączony bezpośrednio do karty sieciowej, nie mam żadnego dodatkowego urządzenia. Czy jest jakaś możliwość, abym po kupnie mógł pograć z innymi ludźmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:15, seles napisał:

Hej, moze mi ktoś powiedzieć, czy wersja Xbox''owa CoD 5 WaW zawiera na płycie
mod Nazi Zombie?

Tak - mod jest dostępny zaraz po ukończeniu gry. Szkoda tylko, że nie można save''ów robić itd...
czapla56
Wystarczy zwykły kabel od internetu wpiąć. Ja też mam taki osiedlowy i wszystko śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:22, czapla56 napisał:

Jak jest z podłączeniem X360 do neta? Czy nie posiadając routera da radę grać przez internet?
Mamy sieć w blokach i kabel jest podłączony bezpośrednio do karty sieciowej, nie mam
żadnego dodatkowego urządzenia. Czy jest jakaś możliwość, abym po kupnie mógł pograć
z innymi ludźmi?

o Czapla :) otóż jak masz modem USB to sobie fajnie podpinasz go do kompa, jak zwykle zaś z karty sieciowej kablem crossowanym (dołączonym do xboxa) sobie podłączasz z konsoli do karty sieciowej. I wszystko ładnie powinnno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:48, W.S.A.D napisał:

> Hej, moze mi ktoś powiedzieć, czy wersja Xbox''owa CoD 5 WaW zawiera na płycie

> mod Nazi Zombie?
Tak - mod jest dostępny zaraz po ukończeniu gry. Szkoda tylko, że nie można save''ów
robić itd...
czapla56
Wystarczy zwykły kabel od internetu wpiąć. Ja też mam taki osiedlowy i wszystko śmiga.

a są jakieś achievementy w tym modzie do zdobycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego niesety nie wiem... Ja gry nie mam - przeczytałem w PSX-Extreme. Tam jest jeszcze, że w związku z brakiem save''a zawsze musisz zaczynać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 17:50, W.S.A.D napisał:

Tego niesety nie wiem... Ja gry nie mam - przeczytałem w PSX-Extreme. Tam jest jeszcze,
że w związku z brakiem save''a zawsze musisz zaczynać od nowa.

zupełnie grę od nowa? czy tylko w tym modzie? bo przeciez nie można przejść całej gry bez wychodzenia z niej np ;)
w ogóle save''y na X''ie są do neczego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za 2 posta, ale przez ostatnie dni mam jakąś manię... boje się, że mój X-kloc przegrzeje się po zmianie położenia... Na dole zdjęcia - powiedzcie jeszcze co można ewnetualnie przestawić, aby Xbox się nie przegrzał... Mam bardzo małą szczelinę z tyłu... kurcze...
seles - chodzi o save'y w modzie :)

20090108183159

20090108183238

20090108183321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 18:33, W.S.A.D napisał:

Sorry za 2 posta, ale przez ostatnie dni mam jakąś manię... boje się, że mój X-kloc przegrzeje
się po zmianie położenia... Na dole zdjęcia - powiedzcie jeszcze co można ewnetualnie
przestawić, aby Xbox się nie przegrzał... Mam bardzo małą szczelinę z tyłu... kurcze...
seles - chodzi o save''y w modzie :)

Wyluzuj bagieta .Masz 3 letnią gwarę ,nigdy nie przewidzisz przegrzania konsoli ,bez względu na stan przepływu powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować