Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Czy jeśli mam 3 kody 48h i użyję ich odrazu, pierwszego dnia, to czy będę mógł grać online przez 144 godziny? Pytam bo mam 3 triale ale do lutego, a dziś jest 27.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 12:24, Kolumb22 napisał:

Czy jeśli mam 3 kody 48h i użyję ich odrazu, pierwszego dnia, to czy będę mógł grać online
przez 144 godziny? Pytam bo mam 3 triale ale do lutego, a dziś jest 27.01


Bodajże nie. Każdy kod musisz wpisać po wyczerpaniu się poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 12:33, Kurammi napisał:

> Czy jeśli mam 3 kody 48h i użyję ich odrazu, pierwszego dnia, to czy będę mógł grać
online
> przez 144 godziny? Pytam bo mam 3 triale ale do lutego, a dziś jest 27.01

Bodajże nie. Każdy kod musisz wpisać po wyczerpaniu się poprzedniego.

Ehh, to szkoda :( No nic, dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszce jedno pytanie: Czy istnieje możliwość umieszczenia karty MGC, listy kilku użytkowników na swojej stronie? O co chodzi? Chę zamieścić listę gramowiczów na swoim Gramsajcie, w ten sam sposób jak swoją GameCard. Da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 14:14, Kolumb22 napisał:

Jeszce jedno pytanie: Czy istnieje możliwość umieszczenia karty MGC, listy kilku użytkowników
na swojej stronie? O co chodzi? Chę zamieścić listę gramowiczów na swoim Gramsajcie,
w ten sam sposób jak swoją GameCard. Da się?

Znaczy się chcesz umieścić kartę tej listy: http://www.mygamercard.net/clboard.php?id=mWpgbar8 ?
Da się, ale chyba tylko osoba która założyła listę ma dostęp do wygenerowania takiego kodu, bo Spayki u siebie ma taką kartę: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=270795&n=17&page=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie trzeba wklepać 48h kody Live? Bo próbowałem przez www jak i przez konsole i wyskakuje coś w stylu: Nie można użyć danego kodu do tej usługi. Czy kody 48h działają na wszystkich kontach (europejskich jak i amerykańskich)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 16:03, balduran2 napisał:

Gdzie trzeba wklepać 48h kody Live? Bo próbowałem przez www jak i przez konsole i wyskakuje
coś w stylu: Nie można użyć danego kodu do tej usługi. Czy kody 48h działają na wszystkich
kontach (europejskich jak i amerykańskich)?

Kody są podzielone na regiony .Wklepywac możesz przez konsolę Xbox Guide->Redeem Code ( Wymień Kod) ,albo przed Xbox.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 16:03, balduran2 napisał:

Gdzie trzeba wklepać 48h kody Live? Bo próbowałem przez www jak i przez konsole i wyskakuje
coś w stylu: Nie można użyć danego kodu do tej usługi. Czy kody 48h działają na wszystkich
kontach (europejskich jak i amerykańskich)?

Guid button (wielki zielony na środku pada), zakładka rynek(ostatnia zakładka po lewo bodajże) i wymień kod. Na drugie pytanie nie znam odpowiedzi.
Ps.Thx za odpowiedź z poprzedniego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 16:15, jackass napisał:

> Gdzie trzeba wklepać 48h kody Live? Bo próbowałem przez www jak i przez konsole
i wyskakuje
> coś w stylu: Nie można użyć danego kodu do tej usługi. Czy kody 48h działają na
wszystkich
> kontach (europejskich jak i amerykańskich)?
Kody są podzielone na regiony .Wklepywac możesz przez konsolę Xbox Guide->Redeem Code
( Wymień Kod) ,albo przed Xbox.com .


Czyli jak mam konto USA to kupuje zdrapki USA ? Czy Europa bo przecież region w końcu gdzieś tam na Polskę ustawiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 16:47, rogal123 napisał:

Witam mam pytanie czy gry na Xbox 360 sa kilku jezyczne.. to znaczy ze np kupie gre w
Niemczech ale bede mogl w nia grac po angielsku.


musisz patrzeć jakie gra ma oznaczenie... czy ma np AAA jeśli tak jest to jest ona w całości po angielsku , pudełko i instrukcja również jest po angielsku..musisz patrzeć czy oprostu w danym kraju została zlokalizowana na tamten rynek tzn czy ma angielski standardowo czy np tylko niemiecki... czesto w opcjach masz do wyboru kilka języków najczęściej w europie są to : Hiszpański,Niemiecki, czasami Szwedzki, Duński.Angielski,..więc zawsze popatrz jakie języki są w danej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w stanie naprawy mam że dzisiaj wysłali do mnie konsolę a sprawdzając numer śledzenia paczki mam że nie znaleziono paczki. Mam co do tego dwa pytania. Czy na pewno konsola została dzisiaj do mnie wysłana oraz jeśli tak to czy nie powinienem w monitoringu już znaleźć tej paczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:19, KamcioBoy napisał:

Jeśli w stanie naprawy mam że dzisiaj wysłali do mnie konsolę a sprawdzając numer śledzenia
paczki mam że nie znaleziono paczki. Mam co do tego dwa pytania. Czy na pewno konsola
została dzisiaj do mnie wysłana oraz jeśli tak to czy nie powinienem w monitoringu już
znaleźć tej paczki ?

już drugi post o tej samej tematyce widzę. Zastanów się.
To nie my jesteśmy kurierami, to do nich dzwoń i się orientuj co do statusu twojej paczki. My nie jesteśmy informacją ani wróżką żeby wiedzieć co się dzieje z twoim xboxem. Bądź cierpliwy i sam pytaj/dzwoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 16:45, nightfaler napisał:

Czyli jak mam konto USA to kupuje zdrapki USA ? Czy Europa bo przecież region w końcu
gdzieś tam na Polskę ustawiałem.

Jak masz konto na USA to kupujesz zdrapki na USA .Polske to ty mogłeś ustawić tylko w lokalizacji a to się z niczym nie wiąże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:19, KamcioBoy napisał:

Jeśli w stanie naprawy mam że dzisiaj wysłali do mnie konsolę a sprawdzając numer śledzenia
paczki mam że nie znaleziono paczki. Mam co do tego dwa pytania. Czy na pewno konsola
została dzisiaj do mnie wysłana oraz jeśli tak to czy nie powinienem w monitoringu już
znaleźć tej paczki ?

Cierpliwość jest cnotą .Juz ci kiedyś pisałem ,że status zamówienia mógł nie zostać uaktualniony ,pamiętasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Online coop w nowym demie Resident Evil 5 działa tylko na zasadzie "Invite a firend", czy też może jest jakaś szybka wyszukiwareczka dla graczy którym ciężko znaleźć odpowiedniego znajomego na swojej friends list?

Nie chce mi się ściągać drugi raz dema, a Japońska wersja nie miała w ogóle tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nurtuje mnie bardzo jedno pytanie.
Czy jeśli za punkty dostępne na moim koncie kupię jakiś dodatek, to czy ten sam dodatek jest już również dostępny za darmo dla mojego brata posiadającego drugie konto na tej samej konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować