Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2009 o 21:54, Farmer Widmo napisał:

> 8000/1000 GS

GZ!!11oneone

Trochę spam ale nie mogłem sie powstrzymać.

Dumny jesteś z siebie demonstrując potęgę swojej inteligencji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 11:25, jackass napisał:

A właśnie ,że nie ma potrzebnego okablowania ,dobrze ci odpowiedzieli .Wersja Arcade
ma kabel Composite ,ale nie ma Componenta ,czyli nie pograsz na telewizorze HD w pełnej
jego krasie .Poza tym X 360 nie ma nagrywarki ,nie wiem skąd to wziąłeś .Na dysku Premiuma
60GB masz multum wersji rial gier Arcade i jakieś demo (ja miałem TDU).I warto było oszczędzać
?


ale jemu powiedzieli, że wersja Premium nie ma potrzebnego okablowania, a nie Arcade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 11:29, syriusz.b napisał:

ale jemu powiedzieli, że wersja Premium nie ma potrzebnego okablowania, a nie Arcade
:)

Faktycznie ,nie spodziewałem się takiej odpowiedzi .Premium ma i Composite i Component .Wiadomojak to jest z tymi fachurami ze sklepu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 11:41, jackass napisał:

Faktycznie ,nie spodziewałem się takiej odpowiedzi .Premium ma i Composite i Component
.Wiadomojak to jest z tymi fachurami ze sklepu .


dokładnie, dlatego lepiej zawsze iść do sklepu przygotowanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 11:43, syriusz.b napisał:

dokładnie, dlatego lepiej zawsze iść do sklepu przygotowanym :)

Mówi się trudno:) Ale dokupię sobie potrzebne rzeczy i będę miał X 360 1/2 Premium:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 11:49, zajacisko napisał:

> dokładnie, dlatego lepiej zawsze iść do sklepu przygotowanym :)
Mówi się trudno:) Ale dokupię sobie potrzebne rzeczy i będę miał X 360 1/2 Premium:D

Tyle ,że wydasz na to więcej niż Premium by cię wyniósł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 11:49, zajacisko napisał:

> dokładnie, dlatego lepiej zawsze iść do sklepu przygotowanym :)
Mówi się trudno:) Ale dokupię sobie potrzebne rzeczy i będę miał X 360 1/2 Premium:D



Hmm witamy w rodzinie xboxowców hehe ;p Hmm też mam wersje arcade i miałem wszystkie kable i przejściówki oprócz kabla ethernet i HD... go po jakimś czasie dokupiłem za kilkadziesiąt złoty prawie 100 chciałem mieć dobry.. a kabel do neta to koszt kilku złoty w jakimś sklepie komputerowym ......A co do dysku , jeśli nie jest Ci potrzebny to karta starczy spokojnie na sevy.. chyba że będziesz chciał dema to albo ściągasz na kompa i nagrywasz demko na płytę albo kupujesz niestety dysk...;p a ogólnie gratuluje wyboru i pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie kupiłem GTA 4 na xbox 360 i mam problem z grafiką.
Podczas gry można dostrzec że cienie, krawężniki, i inne krawędzie są pofałdowane (postrzępione)
W nocy tego nie widać i grafa jest zajebista ale przy pełnym słońcu wygląda to nieciekawie.
Da się to jakoś naprawić, zmienić, ustawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz grę na dysku zainstalowaną czy z płytki grasz ? :P Jak masz z płytki to możliwe ,że jak zainstalujesz na dystku to pomoże, ale też możliwe ,że jak masz zainstalowane na dysku, to jak zagrasz na płytce to wszystko będzie ok. :D

Pozdr. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 13:32, Pilnick2 napisał:

Witam właśnie kupiłem GTA 4 na xbox 360 i mam problem z grafiką.
Podczas gry można dostrzec że cienie, krawężniki, i inne krawędzie są pofałdowane (postrzępione)
W nocy tego nie widać i grafa jest zajebista ale przy pełnym słońcu wygląda to nieciekawie.
Da się to jakoś naprawić, zmienić, ustawić ?

Takie niedopracowanie anty-aliasingu tej gry .Nie unikniesz tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak: Dostałem GTA IV i zainstalowałem na dysku, dprzeszedłem większą część gry i zacząłem grać z płytki, lecz mnie te odgłosy pracy konsoli mnie wnerwiały, więc zainstalowałem znowu na dysk i wszystko ładnie zaczęła działać. :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście,tekstury ładują się sporo za wolno,jak ma się grę na dysku.Jade sobie samochodem i widzę papkę zamiast ulicy.Ale byłem zmuszony wgrać,ponieważ przy 3 misji(przypomnę,konsola miałe wtedy 2 dni)zaczeło się małe piekło.Wgrałem dasha przez pena,włączam GTA w płytki i robię misję.I nagle konsola się zacina.Próbowałem 2 razy i cały czas się zawieszała.Wgrałem na dysk,wszystko śmiga.Ostatio tak przy Fable 2 miałem,po kilkunastu minutach się zawieszało.Wgrywam i chodzi jak złoto.Coś spaprane z napędem mam, czy jak?Ale Dead Space i Mirror''s Edge latają z płyty i spoko jest.Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku grałem w GTA 4 z dysku, ale bez żadnych problemów. Zwalnia jedynie podczas grubszych rozwał, ale nie jest to dla mnie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować