Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Witam zastanawiam sie na zakupem Xbox''a 360 ale nie wiem jaka wersje. Myslalem nad Elite albo Prenium, z tego co przeczytalem Elite ma wiekszy dysk i kilka kabli wiecej.. czy to wszystkie roznice? bo jak tak to chyba bardziej oplaca sie kupic Prenium bo tansze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 kody na Golda 48h czyli dwa dni, co daje razem 144h czyli 6 dni. :D Dobrze ,że od piątku mam ferie i będę mógł się wtedy trochę pobawić w XBL. :) Zrobię sobie parę aczików i zobaczę czy na tych grach co mam można się fajnie bawićw multiplayerze. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 15:13, albinskia napisał:

Mam 3 kody na Golda 48h

Tylko, że te kody chyba nie zmieniają statusu konta na Gold. Dalej jest Silver tyle, że można grać online, ale też nie zawsze - bodajże nie można grać na serwerach rankingowych czy innych oficjalnych serwerach - coś w tym stylu.
Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 15:20, balduran2 napisał:

> Mam 3 kody na Golda 48h
Tylko, że te kody chyba nie zmieniają statusu konta na Gold. Dalej jest Silver tyle,
że można grać online, ale też nie zawsze - bodajże nie można grać na serwerach rankingowych
czy innych oficjalnych serwerach - coś w tym stylu.
Tak mi się wydaje.


Na serwerach rankingowych na traialach nie można grać na pewno w Halo 3 i chyba jeszcze w jakąś grę. W resztę można spokojnie pykać. Sam używam kodów na 48h i grałem w sporo gier w internecie bez żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 16:06, Moras1990 napisał:

Na serwerach rankingowych na traialach nie można grać na pewno w Halo 3 i chyba jeszcze w jakąś grę.

Pewnie Gears of War.

Dnia 25.01.2009 o 16:06, Moras1990 napisał:

W resztę można spokojnie pykać.
Sam używam kodów na 48h i grałem w sporo gier w internecie bez żadnych problemów :)

Dzięki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 16:14, balduran2 napisał:

> Na serwerach rankingowych na traialach nie można grać na pewno w Halo 3 i chyba
jeszcze w jakąś grę.
Pewnie Gears of War.

Pewnie nie. Akurat w Gears of War daje się spokojni grać onlin na zdrapkach. Chyba tylko Halo3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 16:50, zajacisko napisał:

Ponawiam pytanie: kabel Ethernet to najzwyklejszy kabel telefoniczny? Mogę użyć dowolnego
kabla czy tylko od Microsoft?

Kabel od MS to nic innego jak zwykła skrętka, którą można dostać w byle sklepie komputerowym za x zł/na metr bieżący. Ale nie jest to kabel telefoniczny! Końcówki ma takie - http://pl.wikipedia.org/wiki/RJ45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 17:07, zajacisko napisał:

A jaką końcówkę ma kabel telefoniczny?


troszkę inną... idziesz po prostu do sklepu z elektryką, lub jakiegoś komputerowego i prosisz o kabel ethernet, ewentualnie rj-45 i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za drugi post ale nie mogę edytować: Czy mogę "przerzucić" sejwy i osiągnięcia z konta offline na konto online? Bo od wczoraj trochę zrobiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam internet radiowy , internet od mojej antenki idzie do takiej skrzyneczki przeciwprzepięciowej na rj-45 , gdybym bezpośrednio pod to podłączył xboxa działał by XBOX LIVE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować