Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Jednak kable. Dzięki Tobie przyjacielu i dzięki Tobie, zajacisko. Ufff... Dobra idę do psa bo się martwi o mnie i idę coś wypić bo tak się spociłem ,że wyschłem na wór. Najważniejsze ,że mam to za sobą a XBox działa. ;) Teraz świat jest jakiś taki bardziej kolorowy. :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 17:55, albinskia napisał:

idę coś wypić bo tak się spociłem ,że wyschłem na wór.

Wieem co czułeś i czujesz teraz:) Miałem tak nie raz. Na szczęście wszystko się dobrze skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez najbliższy czas dam konsoli spokój by odpoczęła. :D Najbardziej bałem się ,że jak sprawdzę czy konsola działa to znowu zamigotają lampki i ... lepiej nie mówić. :P Nie ma co o tym myśleć, trzeba się cieszyć ,że konsolka żyje. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem dzisiaj, że na xbl jest przemówienie inauguracyjne nowego prezydenta USA :) Czy to tylko na amerykańskim? Bo dawno do xklocka nie zaglądałem i nie chce mi sie specjalnie szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 17:33, albinskia napisał:

A to ,że raz mi wyskoczył RRoD to nie znaczy ,że to jakaś ,,stała" awariia ? No i czy
raz mi RRoD wyskoczył, a konsola potem znowu będzie działać to będą jakieś skutki tej
awarii ?


Mojemu koledze raz wyskoczył RRoD i jak się okazało miał za słabo podłączony kabel zasilający. Od tamtego czasu (lipiec) nie miał już żadnych problemów z konsolą. Musisz być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 20:31, Moras1990 napisał:

Mojemu koledze raz wyskoczył RRoD i jak się okazało miał za słabo podłączony kabel zasilający.

Widocznie tak samo było w moim wypadku. :P

Dnia 23.01.2009 o 20:31, Moras1990 napisał:

Od tamtego czasu (lipiec) nie miał już żadnych problemów z konsolą.

To fajnie. ;)

>Musisz być dobrej myśli :)
Będę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 20:09, ony Dzekson napisał:

Słyszałem dzisiaj, że na xbl jest przemówienie inauguracyjne nowego prezydenta USA :)
Czy to tylko na amerykańskim? Bo dawno do xklocka nie zaglądałem i nie chce mi sie specjalnie
szukać :)

W Video Marketplace powinieneś mieć :) Ja dzisiaj oglądałem sobie znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 20:33, seles napisał:


hej, grasz jeszcze w L4D? jak tak to

Spoiler

mój nick : selesss



Chwilowo zrobiłem sobie przerwę. Oszczędzam kody do następnego tygodnia. Wtedy będę zacinał w LOTR: Conquest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 08:13, zajacisko napisał:

Może ktoś wymienić argumenty "za" "Dlaczego warto kupić tą konsolę"?

To wszystko zależy od tego, czy gry ukazujące się na Xklocka interesują Cię. Jeżeli nie, to nie warto kupować tego grzejniczka, tylko zainwestować w inny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 10:28, zajacisko napisał:

Tu nie chodzi o mnie, tylko o moją mamę. Sam jestem przekonany co do tej konsoli.

Ok - możecie całą rodzinką oglądać filmy, słuchać muzyki, a to wszystko bez włączania komputera ;) Ponadto możesz pokazać mamie jakieś gry rodzinne jak Scene It?, Guitar Hero, czy Lips (odpowiednik Singstara). To nie jest tylko konsola - to jest multimedialny kombain, na którym można robić większość tych multimedialnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 11:01, zajacisko napisał:

Dzięki.


na dodatek wydajesz raz i nie musisz prosić mamy o kasę na nową kartę graficzną, procesor itp. itd. co pół roku - ten argument też czasem działa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 00:12, MasterOfBlaster napisał:

Może mi ktoś powiedzieć do czego służy garaż w PGR 4 ?? Bo narazie nie znalazłem zastosowanie
w nim, stoją tam jakieś auta ale nie można nic z nimi zrobić.

Zwiedzasz sobie furki ,trofea ,oglądasz zdjęcia innych i oceniasz je .Po to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 11:12, jackass napisał:

> Może mi ktoś powiedzieć do czego służy garaż w PGR 4 ?? Bo narazie nie znalazłem
zastosowanie
> w nim, stoją tam jakieś auta ale nie można nic z nimi zrobić.
Zwiedzasz sobie furki ,trofea ,oglądasz zdjęcia innych i oceniasz je .Po to .


Aha a powie mi ktoś dlaczego :p Altair (ten Asasyn) na początkowym filmiku ma kusze na plecach , a ja nawet jesli ukończyłem tą gre na 800 / 1000 punktów ( tyle to achievmientów ) ale ogólnie fabułe całą rozwalilem na końcu Al mualima i tp ....i tak kuszy niemam .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować