Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2009 o 10:54, WorldWar3PL napisał:

Tak. Wszystkie osoby korzystające z jednej konsoli będą mogły korzystać z dodatkowej
zawartości.


Hmm, a czy to tak samo wygląda w przypadku wykupienia abonamentu LIVE Gold? Czy w tym przypadku już tak dobrze nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 11:12, wedge7 napisał:

> Tak. Wszystkie osoby korzystające z jednej konsoli będą mogły korzystać z dodatkowej

> zawartości.
>

Hmm, a czy to tak samo wygląda w przypadku wykupienia abonamentu LIVE Gold? Czy w tym
przypadku już tak dobrze nie ma?

Gold już jest na jedną osobę tylko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 11:27, jackass napisał:

Dumny jesteś z siebie demonstrując potęgę swojej inteligencji ?

Niezwykle. Przecież za to płace dla szkoły ;)

BTW: Znacie może jakieś sklep internetowy w którym przesyłają amerykańskie gry na x360 do Polski? Bo niestety ma taki problem ,że większość gier kupionych w Polsce nie jest kompatybilna z moim amerykańskim systemem.
Mam nadzieję ,że rozumiecie ,o co pytam.

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę kiepsko masz z NTSC. Ja właśnie dlatego rozmyśliłem się z kupna konsoli za oceanem. Na allegro musisz szukać, ew. poszukaj jakiegoś sklepu. Może amazon wysyła za granicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 21:10, Farmer Widmo napisał:

> Dumny jesteś z siebie demonstrując potęgę swojej inteligencji ?
Niezwykle. Przecież za to płace dla szkoły ;)

BTW: Znacie może jakieś sklep internetowy w którym przesyłają amerykańskie gry na x360
do Polski? Bo niestety ma taki problem ,że większość gier kupionych w Polsce nie jest
kompatybilna z moim amerykańskim systemem.
Mam nadzieję ,że rozumiecie ,o co pytam.

Z góry dzięki.


amazon,na ebay poszukaj, playasia.. tam na pewno będą gry na NTSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przeglądałem allegro i zobaczyłem, iż jest możliwość kupna Lost Odyssey w wersji NTSC za 60zł zaledwie. Szczerze polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakieś zagrywki, triki co do tego jak wygrywać w multi Gears of War. Zazwyczaj mam od 2 do10 punktów ;/ Raz trafiło mi się tylko 120 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 14:10, Kolumb22 napisał:

Znacie może jakieś zagrywki, triki co do tego jak wygrywać w multi Gears of War. Zazwyczaj
mam od 2 do10 punktów ;/ Raz trafiło mi się tylko 120 :)


Jednym z lepszych tricków jest XFPS 3.0 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 14:10, Kolumb22 napisał:

Znacie może jakieś zagrywki, triki co do tego jak wygrywać w multi Gears of War. Zazwyczaj
mam od 2 do10 punktów ;/ Raz trafiło mi się tylko 120 :)


Nie jesteś sam :P Mi też nie szło a teraz nie mam golda to nie mam się jak sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 14:10, Kolumb22 napisał:

Znacie może jakieś zagrywki, triki co do tego jak wygrywać w multi Gears of War. Zazwyczaj
mam od 2 do10 punktów ;/ Raz trafiło mi się tylko 120 :)

Znaczy w Warzone lub Execution? Najlepiej nauczyć się dobrze strzelać z gnashera, chować często tyłek i oceniać sytuację oraz uważać na graczy z cięższą bronią ( Torque Bow, Boomshot ). Dobieranie granatów fragowych też pomaga ( rzut graczowi za plecy a potem przed nim ). Dobrze by było także zwiększyć szybkość celowniczka i rozglądania się ( w ustawieniach pada ). Co by tu jeszcze poradzić. Czasami, gdy się jest blisko przeciwnika warto go najpierw uderzyć ( B ), a potem zrobić przybliżenie i nacelować na niego ( LT + RS ) i strzelić ( RT ). Poza tym warto wypracować sobie własną taktykę na każdą mapę, a najlepiej kilka, by przeciwnicy szybko Cię nie rozpracowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi :) Mam nadzieję, że teraz będzie mi szło lepiej ale jeszce sobie poćwiczę.

@Everett McGill
Bardziej chodziło mi o coś za co się płaci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak se to czytam i pamiętam jak zwiększałem sobie "szybkość celowniczka" a COD 4 (jak grałem w multi ) to wtedy to doszedłem aż do maksymalnego ustawienia i jak komuś dałem grać to oczo pląsów dostawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 18:21, Chilid napisał:

Guitar Hero czy Rock Band?? za i przeciw plusy i minusy może ktoś coś poradzić??

Heh... trudne porównanie. Według mnie Rock Band ma lepszą playlistę niż Guitar Hero, a co do reszty, to nie mam prawa się wypowiadać, bo gier nie posiadam. Ale ja bym brał Rock Banda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 18:21, Chilid napisał:

Guitar Hero czy Rock Band?? za i przeciw plusy i minusy może ktoś coś poradzić??

Rock Band ze względu na cotygodniowy nowy DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować