Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Zabawne... daję "Start->Uruchom wpisuję "cmd" potem "ipconfig/all" i co widzę? Moja karta sieciowa ma DWA Adresy IP! Absurd. I ten drugi ma "?". Czyżby uzywała tego z pytajnikiem? No ale co wtedy?
Screen:

20090520101102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wstępie spodziewałem się szokujących wiadomości, a tak to mniej więcej już to gdzieś słyszałem oprócz autodestrukcji brrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 14:46, Diverso napisał:

Po wstępie spodziewałem się szokujących wiadomości, a tak to mniej więcej już to gdzieś
słyszałem oprócz autodestrukcji brrrr.


No dokładnie:) Tytuł rodem z onetu. A to przegrzanie konsolki też mi się nie podoba, tym bardziej że nie dawno kupiłem sobie adapter wifi, i cały czas jestem online...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Wam podziekować za poświecony czas przy moim problemie.
To była najdłuższa "prosta konfiguracja" jaką w życiu miałem. Na dodatek zepsuło mi się Przywracanie Systemu w Windzie ale jest, mam XBL!
Aktualizacja ściagnięta, teraz zapisać sie do tego całego systemu i jest supcio :D
A i mam ostatnie pytanie - jak instalować gry na dysk? W Ustawieniach ani w Bibliotece nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 18:15, SpecShadow napisał:

A i mam ostatnie pytanie - jak instalować gry na dysk? W Ustawieniach ani w Bibliotece nic nie znalazłem.

Jak najedziesz na zakładkę, która pokazuje co w danej chwili jest w napędzie, wciskasz przycisk "Y" - pokazuje się wtedy więcej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalsze pytania - mam konto offline i czy jako adres mailowy można dać taki który nie jest na Windows ID? Bo mam już jeden adres tam (bez końcówki .pl) ale na starym tagu (nie bedę go już używał, i tak nic tam nie ma). Konieczne będzie rejestrowanie maila (tym razem z wp.pl) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 20:12, SpecShadow napisał:

Dalsze pytania - mam konto offline i czy jako adres mailowy można dać taki który nie
jest na Windows ID? Bo mam już jeden adres tam (bez końcówki .pl) ale na starym tagu
(nie bedę go już używał, i tak nic tam nie ma). Konieczne będzie rejestrowanie maila
(tym razem z wp.pl) ?

Możesz użyc polskiego maila .Ja mam z WP i Onetu ,ale nie zarejestrujesz się na mail ,który jest już zarejestrowany na inne konto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem pomocy na różnych forach ,ale myślę ,że tu znajdę właściwą i satysfakcjonującą mnie odpowiedź :) Otóż szukam dobrego i co najważniejsze wciągającego RPGa na x360. Zastanawiałem się nad Rise of Argonouts ,ale po obejrzeniu kilka filmików i przeczytaniu kilku recenzji okazuję się ,że jest mocno średni. Wiem ,że na Xbox''a nie ma zbyt dużo RPG''ów ale może jednak coś znacie ciekawego i wartego uwagi.

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 20:39, Zabujca_Smokuf napisał:

Szukałem pomocy na różnych forach ,ale myślę ,że tu znajdę właściwą i satysfakcjonującą
mnie odpowiedź :) Otóż szukam dobrego i co najważniejsze wciągającego RPGa na x360. Zastanawiałem
się nad Rise of Argonouts ,ale po obejrzeniu kilka filmików i przeczytaniu kilku recenzji
okazuję się ,że jest mocno średni. Wiem ,że na Xbox''a nie ma zbyt dużo RPG''ów ale
może jednak coś znacie ciekawego i wartego uwagi.

Dzięki.

ty, google mi działa O_o

1. Xbox 360: Elder Scrolls IV: Oblivion, The (2006) 94
Bethesda Softworks / 2K Games

2. Xbox 360: Enchanted Arms (2006) 69
From Software / Ubisoft

3. Xbox 360: Elder Scrolls IV: Knights of the Nine, The (2006) 86
Bethesda Softworks

4. Xbox 360: Blue Dragon (2007) 79
Microsoft

5. Xbox 360: Eternal Sonata (2007) 79
Namco Bandai Games

6. Xbox 360: Elder Scrolls IV: Shivering Isles, The (2007) 86
Bethesda Softworks / 2K Games

7. Xbox 360: Two Worlds (2007) 50
SouthPeak Interactive / Zuxxez Entertainment

8. Xbox 360: Infinite Undiscovery (2008) 68
Square Enix

9. Xbox 360: Last Remnant, The (2008)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Mass Effect , Too Human ,Fable 2 ,Fallout 3 , Blue Dragon ,Valkyria Chronicles i niedługo Final Fantasy XIII .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze Kingdom Under Fire: Circle of Doom oraz Sacred2 Fallen Angel, zwłaszcza że wersja konsolowa jest lepsza od PCtowej.

Mam pytanko odnośnie mygamecard.net - jak się weryfikuje konto? Niby trzeba czekać na PW na forum ale od kilku godzin nic nie ma.
A zakładałem jeszcze inne koto jakies dwa miesiące temu i wiadomości nadal nie było. Dziwna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój znajomy ostatnio kupił xBoxa z padem bez przewodowym. i chciał kupić drugi pad też bezprzewodowy. I każdy pad bezprzewodowy pasował by do tej konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 07:01, yerko napisał:

Witam. Mój znajomy ostatnio kupił xBoxa z padem bez przewodowym. i chciał kupić drugi
pad też bezprzewodowy. I każdy pad bezprzewodowy pasował by do tej konsoli?


Oryginalny tak :) Ale przeszukałem na szybko Allegro, i nie widziałem nie oryginalnych bezprzewodowych dedykowanych pod X360. Tylko przewodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

z action RPG - Mass Effect

z h&s - Too Human, Sacred 2 (jest ponoć lepszy niż blaszakowa wersja i nie ma tylu bugów)

z jRPG - Lost Odyssey (wessało mnie na długo), Blue Dragon, Infinite Undiscovery (ten wywołuje mieszane uczucia, więc bierzesz na własną odpowiedzialność), Eternal Sonata, Last Remnant (ma opinię średniaka, więc znów: grasz na własną odpowiedzialność)

Jeśli preferujesz coś bardziej casualowego to Fable 2.

Warto też sprawdzić Fallout 3 - pomimo że nie jest tak świetny jak poprzednicy, to zapewnia mnóstwo godzin niezgorszej zabawy i klimatu.

Odradzam crapowate Two Worlds (miałem nieprzyjemność pograć trochę w wersję pecetową). Ludzie radzą też trzymać się z daleka od Enchanted Arms (nie grałem, to i więcej na ten temat nie napiszę)

Acha - do niektórych z tych gier masz dema, więc: "try first" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) ostatnio na mojej konsoli qmpel zrobil sobie konto i ono zawze automatycznie sie loguje po wlaczeniu konsoli jak to wyłączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 18:48, miodus napisał:

Witam ;) ostatnio na mojej konsoli qmpel zrobil sobie konto i ono zawze automatycznie
sie loguje po wlaczeniu konsoli jak to wyłączyć ?

Chyba jakoś tak, przy zalogowanym danym profilu:
Wciskasz Guide Button ===> Przechodzisz do zakładki Ustawienia ===> Profil ===> Automatyczne logowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 19:54, balduran2 napisał:

> Witam ;) ostatnio na mojej konsoli qmpel zrobil sobie konto i ono zawze automatycznie

> sie loguje po wlaczeniu konsoli jak to wyłączyć ?
Chyba jakoś tak, przy zalogowanym danym profilu:
Wciskasz Guide Button ===> Przechodzisz do zakładki Ustawienia ===> Profil ===>
Automatyczne logowanie

dzieki :) teraz jest już dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 20:19, KrisK91 napisał:

>Valkyria Chronicles

Zwykła pomyłka, czy może ja przeoczyłem zapowiedź tej gry na x360? Mam nadzieję, że to
drugie :)

yebłem się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować