Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Architektura PC i konsol to coś zupełnie innego, na konsole gry są też lepiej zoptymalizowane. Dlaczego do emulacji gier z PSX z 33MHZ procem i chyba 16 MB ram potrzebny był PC z co najmniej 400MHz procem i 64-128 ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 18:29, igor8472 napisał:

Wątpie żeby pierwszy lepszy elektryk miał na stanie karty sieciowe do xboxów...

To do kogo mam się zwrócić?

Mam sie kurde pytać o każdą info z osobna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 11:45, Pile napisał:


> ja bym to zrobił - mówisz przez tel. że to ten co był dołączony do konsoli i przyślą

> nowy - ale czy czarny chcesz czy ci obojętne jest?


To Ty żadnego pada im nie odsyłałeś?


odebrali kurirem ten nieoryginalny- popsuty
odesłali nóweczkę w blistrze z bateriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar kupić sobie Transfer Kit, aby poszperać trochę w plikach gry i takie pytanie mi się nasunęło. Czy po odtworzeniu plików z ME2 na komputerze dałoby się ustawić angielski dubbing tak samo jak w wersji PC? Nie mam pojęcia jak są tworzone gry na X360 - stąd to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 23:44, Noristias napisał:

Witam. Mam zamiar kupić sobie Transfer Kit, aby poszperać trochę w plikach gry i takie
pytanie mi się nasunęło. Czy po odtworzeniu plików z ME2 na komputerze dałoby się ustawić
angielski dubbing tak samo jak w wersji PC? Nie mam pojęcia jak są tworzone gry na X360
- stąd to pytanie.

Możliwe, że tak, bo jest możliwość zmiany języka w Call of Juarez i GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań do kolegów ;)

1.Na jedną konsolę mogę mieć 3 konta Gold Trial, tak?
2. Skoro mam już jedno konto założone, na którym wygasło już Gold Trial, to wystarczy, że założę nowy profil w konsoli i zarejestruję go w Live ? Gold będzie dostępny ?
3.Dlaczego, wkładając oryginalne płyty muzyczne, nie mogę zgrać ich zawartości na pendrive w konsoli ? Czytałem, że po ostatniej aktualizacji to będzie możliwe.
4.Czy kabel którym łącze Xbox''a z Livebox''em, posłuży mi również do połączenia X''a z PC ?
5.Mam kabel do ładowania pada (oryginalny od MS) problem w tym, że kupiłem go bez akumulatorków, ale mam swoje (Nie od MS) Nie mogę ich naładować. Oczywiście, gdy pad jest podłączony kablem, to mogę nawet używać go bez baterii, ale wolę mieć wireless. Czy muszę dokupić oryginalne akumulatory od MS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było tak, że nie odsyłałeś im pada. I można było wytargać darmowego kontrolera - problem w tym, że dowiedzieli się o tym Polacy, i Microsoftowi skończył się zapas, więc wycofali taką opcję. Teraz musisz oddać starego pada kurierowi.

A co do tego, że mówisz, że dostałeś w blistrze. Nie wiesz w cuda, pad który dostałeś został kiedyś zwrócony przez kogoś takiego jak ty, MS go naprawił i odesłał tobie - tak to działa, przynajmniej tak mi to przedstawiła pani Jadwiga z Microsoftu ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 12:05, WhiteMamba napisał:

A co do tego, że mówisz, że dostałeś w blistrze. Nie wiesz w cuda, pad który dostałeś
został kiedyś zwrócony przez kogoś takiego jak ty, MS go naprawił i odesłał tobie - tak
to działa, przynajmniej tak mi to przedstawiła pani Jadwiga z Microsoftu ;d

Pani Jadwiga, najfajniejsza pani z pomocy Microsoftu. Wszędzie powinny takie być ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panią Jadwigę szanuję szczególnie, bo się kobieta zna na żartach i można było normalnie porozmawiać po załatwieniu problemu.
Pan Tomek... no cóż. Jak w nowym teledysku Grupy Operacyjnej. Wiele nie chwytał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak.. jak mi padł pad, to pan Tomek zaczął mi gadać o tym, jak zarejestrować konsolę, co już dawno zrobiłem. Przytakiwałem do końca rozmowy, bo już nie chciało mi się odzywać. Zadzwoniłem ponownie za 30 minut i dodzwoniłem się do pani Jadwigi ;) Wytłumaczyła wszystko ładnie, zrozumiale i nie robiła zbędnych problemów, jak pomoc w TP.


PS. Ciekawe czy pani Jadwiga wie, jak jest tutaj ubóstwiana ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 12:54, ww3pl napisał:

Raz jej chyba mówiłem, jak dzwoniłem drugi raz, że jest już ''sławna''. Ucieszyła się
;D


Może niedługo rozwali mi się pad, to też do niej zadzwonię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 20:59, igor8472 napisał:

Architektura PC i konsol to coś zupełnie innego, na konsole gry są też lepiej zoptymalizowane.
Dlaczego do emulacji gier z PSX z 33MHZ procem i chyba 16 MB ram potrzebny był PC z co
najmniej 400MHz procem i 64-128 ramu

A pamiętasz , moze jak świetnie był zoptymalizowany silnik half-life 2 ? Wedlug mnie oprócz architektury zależy też od tego czy twórcom danej gry się "chce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 18:04, Dared00 napisał:

> 2. Która wersja - przewodowa czy bez- jest wygodniejsza do PC?
Do PC zdecydowanie przewodowa. Wygodniejsza o ok. 90 zł.


Na allegro zarówno bezprzewodowy, jak i przewodowy można znaleźć na 80zł, pytam o różnice "anatomiczne". Który wygodniej leży w ręku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować