Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2010 o 13:40, Citkowsky napisał:

> > >>................

Xbox 360 Arcade Falcon 65mm, iXtreme 1.5 (ban)

Tak nazywa się ten model o który mi chodzi:)

Czyli wersja konsoli ta sama co ja mam z tym że ja mam Premium (ale to się tylko dyskiem różni). Tak jak mówię 2 lata bez problemów, także jak rzeczywiście nie potrzeba ci netu to bierz. Cena jest rzeczywiście atrakcyjna bardzo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........

Ciągle się zastanawiam bo jednak za 350zł miałbym 3 nówki gry na PC na które bardzo czekam a wychodzą tej jesieni: Mafia 2, NFS HP, TDU 2;) A xbox to same wydatki potem, gry trochę drogie:)

A jak z jakością grafiki? Takie GTA IV wygląda równie ładnie jak na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 13:04, Pile napisał:

Gdzie mogę kupić Gears of War 2 GOTY? Szukam i w żadnym sklepie nie widzę.


Jak już ktoś wcześniej pisał - na allegro najlepiej. Sam tam kupowałem za 89zł z wliczoną już przesyłką - oczywiście gra nowa ;) Tyle, że wszystkie dodatki, które są w tej wersji i tak Ci nie będą działały, bo objęte są blokadą regionalną, co wiąże się z tym, że po sieci nie pograsz, bo będzie Ci brakowało map... Mam nadzieję, że po premierze Xbox Live w Polsce to się zmieni. Na Twoim miejscu jednak wstrzymałbym się z zakupem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 14:05, Citkowsky napisał:

A jak z jakością grafiki? Takie GTA IV wygląda równie ładnie jak na PC?

Niestety większość gier wygląda nieco gorzej niż na PC, ale coś za coś bo nie musisz się martwić sprzętem. Zawsze wszystko działa. Oczywiście mówię o najwyższych detalach, podobno GTA wygląda mniej więcej jak na medium na PC. Gry nie są wcale takie drogie, trochę starsze tytuły można nawet po 50 zł na alledrogo dostać także nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..........

A czy taka forza 3 czy red dead redemption dają radę i zadowolą osobę całe życie grającą na PC i dla którego grafa odgrywa ważną role?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 23.07.2010 o 14:05, Citkowsky napisał:

A jak z jakością grafiki? Takie GTA IV wygląda równie ładnie jak na PC?


Według mnie nawet lepiej, jeśli podłączysz do dużego TV (ja grałem na 42") ;) Do tego nie masz żadnych problemów z płynnością itp. Oczywiście jeśli się przyjrzysz, to dostrzeżesz brak antyaliasingu, ale musisz naprawdę mocno się przyglądnąć ;) Poza tym w GTA IV tak dużo się dzieje, że nie będziesz miał czasu się przyglądać ;D

PS Swoją drogą dziwna sprawa, ale jak odpaliłem pierwsze DLC do GTA, to grafika wydała mi się strasznie brzydka. W Ballad of a Gay Tony to wrażenie zniknęło ;D Nie wiem czemu ;)

EDIT: Forza 3 wygląda świetnie, więc nie masz się co bać ;) Co do RDR to nie wiem, bo nie grałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 14:15, Citkowsky napisał:

A czy taka forza 3 czy red dead redemption dają radę i zadowolą osobę całe życie grającą
na PC i dla którego grafa odgrywa ważną role?

Moim zdaniem spokojnie będziesz zadowolony, RDR, Forza, Alan Wake wyglądają naprawdę ładnie. Moim zdaniem nie ma się do czego przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ediit już wygasł, więc wrzucam osobno:

http://www.youtube.com/watch?v=PD2NITZ4VY8

Porównanie GTA IV na PC i Xboxie ;) Główna różnica to chyba kolorystyka :) Mi bardziej odpowiada ta z Xa, ale to kwestia do gustu. Widać jednak, że w wersji PC jest większe pole widzenia i lepsza ostrość odległych obiektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jakiejś dużej różny w grafice nie ma, jedynie ta kolorystyka (X360 IMHO lepiej wygląda), ale trzeba zwrócić uwagę na płynność. Komicznie wyglądało na tym filmiku, gdy taksówka na klocku popędza w najlepsze, a na PC co chwilę animacja skacze :) Jak dla mnie wybór jest oczywiste, ale żeby kupować zbanowaną konsolę? Za 500 zł spokojnie się kupie niezbanowanego Xboxa 20 GB z grami paroma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 14:33, Perry_Cox napisał:


Jakiejś dużej różny w grafice nie ma, jedynie ta kolorystyka (X360 IMHO lepiej wygląda),


Dokładnie - tak jak pisałem w poście wcześniej ;)

Jeżeli mu naprawdę nie zależy na multi, to cóż. Tylko szkoda gwarancji w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 15:02, Citkowsky napisał:

Jeszcze pytanie odnośnie TV. Posiadam 32'' Sony Bravia z HDREADY. Będzie to odpowiednie
dla konsoli?

Ja też gram na 32'' TV, tyle że samsungu i jest bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 15:08, Rumcajsev napisał:

> Jeszcze pytanie odnośnie TV. Posiadam 32'' Sony Bravia z HDREADY. Będzie to odpowiednie

> dla konsoli?
Ja też gram na 32'' TV, tyle że samsungu i jest bardzo fajnie.



rozumiem, że do zwykłego monitora CRT nijak nie da się podłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zamierzam niedługo sprzedać swojego Xboxa. Kupiłem go po to, by pograć w gry, których nie ma na PCcie. Już "wyhaczyłem" wszystkie z listy, którą utworzyłem. Oto ona:

-Battlefield: Bad Comapny
-Halo 3
-Halo 3: ODST
-Bayonetta
-Dante''s Inferno
-Fable 2
-Alan Wake
-Red Dead Redemption
-Brutal Legend
-Gears of War 2
-Call of Duty 3
-Army of Two
-Army of Two: The 40th Day
-Crackdown
-Crackdown 2
-Ninja Gaiden 2 (ostatecznie ten tytuł porzuciłem, bo okazał się dla mnie zbyt trudny :P).

Znacie może jakieś inne, dobre gry (najchętniej strzelanki, ale nie tylko), których nie ma na PC-cie, a są na Xboxie (niekoniecznie exclusivy) i warto by było w nie pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie mass effect(1) i osiągnięcia polegającego na przejściu gry na "zabójcy". Chodzi o najwyższy poziom trudności. Mogę najpierw masterować postać na słabszych poziomach i potem grać np drugi raz na najwyższym? Czy muszę zacząć na "zabójcy" od pierwszego lvl''u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ten temat przekształcił się również w "Gry do x360" do może zapytam tutaj.

Z czym się teraz gra na multi w Battefieldzie:BC2? Bo ostatnio nikogo nie widać z M16''kami i wydaję mi się, że ostatni update zniósł trochę ich moc. Widać sporo mechaników, ale rozbieżność ekwipunku, który używają jest dość spora. No więc - co teraz jest na topie? Co ma największe osiągi?

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 19:22, Zabujca_Smokuf napisał:

Jako, że ten temat przekształcił się również w "Gry do x360" do może zapytam tutaj.

Z czym się teraz gra na multi w Battefieldzie:BC2? Bo ostatnio nikogo nie widać z M16''kami
i wydaję mi się, że ostatni update zniósł trochę ich moc. Widać sporo mechaników, ale
rozbieżność ekwipunku, który używają jest dość spora. No więc - co teraz jest na topie?
Co ma największe osiągi?

Dzięki.


M60 dla medyka, a tak to co drugi lata z G3 ;D Oczywiście w przypadku graczy z wyższym lvlem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować