Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

No to miało oznaczać liczbę lat z wykupionym abonamentem. Tylko nie wiem dlaczego ja kupiłem 2, albo 3 razy abonament na 3 miesiące, czyli 6 lub 9 miesięcy mam golda, a też mi się wyświetla :). Jak doliczę ten miesiąc gratis to wychodzi 10 to nadal nie jest rok, dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz inaczej to wygląda. Bo nie wiedziałem, że w ogóle taka cena golda w Polsce była wcześniej(może dlatego, że takiej nawet nie znalazłem ^^). Co nie zmienia faktu, że może będą próbowali jakoś wyeliminować te tańsze źródła golda, są w końcu nieoficjalne. Gold ma nam dawać dostęp do zniżek w wielu punktach usługowych w Polsce, to jeżeli ludzie kupią tego tańszego to im się chyba coś wtedy nie wykalkuluje prawidłowo xd Po za tym dotychczas i tak Live'a nie było więc nie mieli się o co sprzeczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 21:31, necron1501 napisał:

Mam pytanko: czy po wprowadzeniu LIVE w Polsce, będzie można mieć nadal konto na US?
Bo nie uśmiecha mi się płacenie 250 zł za golda, jak teraz można mieć za 150.


Oloninho wszystko ładnie wytłumaczył. Ja od siebie dodam, że cena golda bezpośrednio na XBL to w Irlandii 60€ co daje ok. 240 zł, a na portalach aukcyjnych sprzedają to po te 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Bezpośrednio (oficjalnie) od MS już teraz mamy te ~250 zł. Więc to, że tak będzie po wejściu XBL do Polski tak naprawdę nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 21:35, Oloninho napisał:

Oh my gosh... Przeczytaj co napisałem... Już mi szkoda na Was słów ; s


Sorry, jakoś nie patrzyłem wcześniej :P W takim razie dzięki za odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, bo dopiero co kupiłem Xboxa ;P (5 lat mi starczyło aby zdecydować się na zakup konsoli, wow)
Aktualnie nie mam dostępu do internetu (jako takiego :P), więc czy zebrane teraz achievementy będą pokazane gdy podłączę moją konsolę do sieci? Czy musiał bym zbierać je od nowa ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 15:07, Mafioso_PL napisał:

Mam pytanko, bo dopiero co kupiłem Xboxa ;P (5 lat mi starczyło aby zdecydować się na
zakup konsoli, wow)
Aktualnie nie mam dostępu do internetu (jako takiego :P), więc czy zebrane teraz achievementy
będą pokazane gdy podłączę moją konsolę do sieci? Czy musiał bym zbierać je od nowa ?
:D

Zostaną. Jak założysz konto Live to się przeniosą na twój profil online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 15:07, Mafioso_PL napisał:

Mam pytanko, bo dopiero co kupiłem Xboxa ;P (5 lat mi starczyło aby zdecydować się na
zakup konsoli, wow)
Aktualnie nie mam dostępu do internetu (jako takiego :P), więc czy zebrane teraz achievementy
będą pokazane gdy podłączę moją konsolę do sieci? Czy musiał bym zbierać je od nowa ?
:D

Najprościej - podłącz konsolę, załóż konto online, odłącz kabelek i graj offline do momentu podłączenia na stałe.

(edit)
Widzę tu zgoła inne odpowiedzi, może coś się zmieniło przez te ponad dwa lata od kiedy kupiłem pierwszego X360, wtedy konto offline mi przepadło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podłączysz się do XBL tym samym kontem, którym zdobywałeś acziki (offline), to zostaną.

Edit: Jak ktoś ma ochotę pograć w MW2, GoW 1/2, Fable 2, Halo ODST lub RDR po sieci, to piszcie. Tag: Darkness Olo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś robić screeny? Bądź nakręcać filmy z gry? Przez Samą konsolę pewnie nie, ale może da się jakoś przechwycić obraz przez komputer, z drugiego źródła podpiętego pod monitor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 20:39, Mafioso_PL napisał:

Da się jakoś robić screeny? Bądź nakręcać filmy z gry? Przez Samą konsolę pewnie nie,
ale może da się jakoś przechwycić obraz przez komputer, z drugiego źródła podpiętego
pod monitor ?

Tuner TV ; ]
Np.
http://allegro.pl/tuner-tv-fm-dvb-t-xp-vista-win7-f-vat-i1258883843.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta do zgrywania obrazu.

Z tańszych rzeczy: Dazzle DVC - tylko SD
Z droższych rzeczy: Hauppauge HD PVR - SD oraz HD.

Miałem Dazzle''a. mam teraz Hauppauge''a i nie ma na rynku nic lepszego niż Hauppauge. Fakt, kosztuje 1000zł, ale dużo potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 20:39, Mafioso_PL napisał:

Da się jakoś robić screeny? Bądź nakręcać filmy z gry? Przez Samą konsolę pewnie nie,
ale może da się jakoś przechwycić obraz przez komputer, z drugiego źródła podpiętego
pod monitor ?

W niektórych grasz się da, np w Bad Company, D-padem w górę robisz screen, który idzie na oficjalną stronę gry i tam możesz zassać. Filmy z gry można nakręcać tylko na PS3, w niektórych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 17:04, The_Nemezis napisał:

Mój headset chodzi za cicho, da się jakoś to naprawić czy coś z tym zrobić?

Może to jakiś assassin ninja i dlatego chodzi tak cichutko ? : D

Sory ziom, nie mogłem się powstrzymać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy działająca aktualnie promocja ( 800 MSP jeżeli wydasz 2400 na gry arcade lub DLC) będzie mogła zostać "wypełniona" po migracji? Muszę wydać do końca października tę ilość punktów, a dodatkowe MSP mają zostać dodane w listopadzie do 4 tygodni po promocji( czyli do około 30 listopada). Zastanawia mnie czy będą mogli je dodać skoro po przeniesieniu się do Polski nie możemy ponownie nic ściągnąć, ale już pobrane materiały działają dalej.

Drugie pytanko: Jak działa to podpinanie pamięci USB do xboxa? Czy dobrze pamiętam: wpinam pen-drive, zgrywam na niego wszystkie pliki, ale nie może zostać już użyty do przechowywania pamięci PC? Gdzieś coś takiego czytałem, ale wolę się upewnić jak to dokładnie jest. Trzeba się zaopatrzyć w 16 GB przez tą migrację. Ech, miejmy nadzieję, że kiedyś przywrócą nam nasze zakupy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2010 o 06:59, barsum napisał:

Drugie pytanko: Jak działa to podpinanie pamięci USB do xboxa? Czy dobrze pamiętam: wpinam
pen-drive, zgrywam na niego wszystkie pliki, ale nie może zostać już użyty do przechowywania
pamięci PC? Gdzieś coś takiego czytałem, ale wolę się upewnić jak to dokładnie jest.
Trzeba się zaopatrzyć w 16 GB przez tą migrację. Ech, miejmy nadzieję, że kiedyś przywrócą
nam nasze zakupy. :(


Niestety tak to działa. Też liczyłem, że będzie można normalnie z pendrive korzystać po użyciu jako pamięci do X360, a tu lipa. Z tego co pamiętam konsola zajęła całe miejsce na mojej starej pamięci 1GB, a udostępniła połowę z tego na zapisywanie danych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 06:59, barsum napisał:

Jak myślicie czy działająca aktualnie promocja ( 800 MSP jeżeli wydasz 2400 na gry arcade
lub DLC) będzie mogła zostać "wypełniona" po migracji? Muszę wydać do końca października
tę ilość punktów, a dodatkowe MSP mają zostać dodane w listopadzie do 4 tygodni po promocji(
czyli do około 30 listopada). Zastanawia mnie czy będą mogli je dodać skoro po przeniesieniu
się do Polski nie możemy ponownie nic ściągnąć, ale już pobrane materiały działają dalej.

Dodanie będzie wyglądało tak, że dostaniesz zdrapkę na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować