Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2010 o 15:04, Bartex69 napisał:

Jak się sprawdza AC II na Xboxie 360 jak się nie jest podłączony do Live''a (Bez aktualizacji-patchowania)
? Ostatnio kupiłem,ale nie zacząłem grac,bo niestety czasu nie miałem .Planuje w październiku
,albo trochę później wrócić do live''a. Ponieważ nadal mam kłopoty z routerem i ludzie
mi blokują siec gry podłącze się do niego -.-


Na razie tak czy inaczej grasz jakby bez Live, bo wszystkie poprawki są na systemie Ubi, który jest wycięty z polskiego wydania. Szczerze mówiąc to mi bugi zdarzyły się dwa razy. Raz wpadłem między regał, a ścianę jak jedna tekstura na dachu przenikała i raz ludzie zrobili koło, bo wszyscy w siebie włazili. Po prostu ktoś się zblokował i zblokował wszystkich. Niektórzy strasznie narzekali, że bugów jest dużo więcej, ale ja ich nie widziałem.

PS. I czasem jeszcze Ezio się czegoś nie złapie/odbije miałem tak, że jak chciałem odbić się od ściany to zachowywał się jakby wpadł na nią zamiast chciałby się odbić.

necron1501
Zależy jak kto się wczuwa i jak zorientowany jest w literaturze Kinga. Jeśli grasz przewijając cut-scenki, nie lubisz jego (Kinga) książek, nie wczuwasz się w klimat i do tego nie lubisz tajemniczości, to gra nie jest dla Ciebie. Jeśli jednak grasz jak na gracza przystało, czyli wczuwasz się, oglądasz wszystkie cut-scenki odsłuchujesz audycje z radia, czytasz maszynopisy, zwracasz uwagę na szczegóły to NIE MA w tej generacji lepszej gry. Gra jest monotonna jako gra. Ja się tak wczułem, że uważam tą grę jako jedną z tych co pamięta się wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 21:49, necron1501 napisał:

Hmm okej, no to mam jedną propozycję. Any other ideas?


Jak planujesz grać z kimś we 2 na konsoli to według mnie UFC 2k10 wyrywa z butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 18:14, Ha_Xior napisał:

> Hmm okej, no to mam jedną propozycję. Any other ideas?

Jak planujesz grać z kimś we 2 na konsoli to według mnie UFC 2k10 wyrywa z butów.


A właśnie, co do UFC. Podobno MMA od EA, niszczy i miażdży. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 20:26, necron1501 napisał:

A właśnie, co do UFC. Podobno MMA od EA, niszczy i miażdży. Co wy na to?


Wątpie, że ktoś to stwierdzi skoro data premiery w Europie jest datowana na 22 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 20:31, Ha_Xior napisał:

> A właśnie, co do UFC. Podobno MMA od EA, niszczy i miażdży. Co wy na to?

Wątpie, że ktoś to stwierdzi skoro data premiery w Europie jest datowana na 22 października.


Możliwe, ale dema już są. A jeśli demo miażdży, to co dopiero pełna wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 21:13, necron1501 napisał:

Możliwe, ale dema już są. A jeśli demo miażdży, to co dopiero pełna wersja?


Demo demem ale według mnie grę ocenia się dopiero po sprawdzeniu wszystkich opcji w wersji full ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem wczoraj ze szkolenia, na którym konferencję miał m.in. Microsoft i za tego co powiedzieli, to na bank nie będzie można przenieść konta założonego w USA czy GB do Polski. Start Live''a 10 listopada. Podejrzewam, że te informacje mogą Wam być już znane, ale może ktoś nie słyszał :) Aha, no i grałem w NFS Hot Pursuit i Fifę przed premierą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 21:42, Grzech napisał:

Wróciłem wczoraj ze szkolenia, na którym konferencję miał m.in. Microsoft i za tego co
powiedzieli, to na bank nie będzie można przenieść konta założonego w USA czy GB do Polski.

W takim razie ten cały Live to będzie wielka porażka. Przecież większość społeczności skupiona wokół Live w Polsce ma już konta i nie będzie chciało stracić osiągnięć ani nicka. Jedyny plus to że znikną ograniczenia regionalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli prawda to tylko nowe konto do zasysania rzeczy z blokadą i jazda. Wtedy by tyle zarobili, że hoho jakby było tylko parę kont. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 21:42, Grzech napisał:

Wróciłem wczoraj ze szkolenia, na którym konferencję miał m.in. Microsoft i za tego co
powiedzieli, to na bank nie będzie można przenieść konta założonego w USA czy GB do Polski.
Start Live''a 10 listopada. Podejrzewam, że te informacje mogą Wam być już znane, ale
może ktoś nie słyszał :) Aha, no i grałem w NFS Hot Pursuit i Fifę przed premierą :)

Nie rób zamieszania. Microsoft już potwierdził, że migracja kont będzie.
http://www.gram.pl/news_8Q7eH,i1_Xbox_Live_PL_data_premiery_i_informacja_nt_migracji_kont.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 21:59, Albii napisał:

Jeżeli prawda to tylko nowe konto do zasysania rzeczy z blokadą i jazda. Wtedy by tyle
zarobili, że hoho jakby było tylko parę kont. ^^

Nie tak, blokada jest regionalna więc samo wprowadzenie Live w Polsce odblokuje możliwość ściągania tych rzeczy z naszych IP. Niezależnie od tego na jaki kraj jesteś zarejestrowany.
Q-Jot -> Niestety MS wcale nie potwierdził migracji. Na Xbox FunDay przedstawiciel mówił o tym że zdają sobie sprawę jakie to ważne i będą się starać ale nic nie mogą na razie powiedzieć czy będzie to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 10:58, Q-Jot napisał:

Nie rób zamieszania. Microsoft już potwierdził, że migracja kont będzie.
http://www.gram.pl/news_8Q7eH,i1_Xbox_Live_PL_data_premiery_i_informacja_nt_migracji_kont.html


Nie robię zamieszania, tylko przekazuję to, co powiedzieli mnie i całej ekipie EMPiKu na szkoleniu multimedialnym. Jasno się zapytaliśmy czy będzie migracja kont, odpowiedzieli, że na dzień dzisiejszy (27.09.2010) nie przewidują migracji kont i że start usługi Live jest planowany na 10 listopada. Nie wiem co jest prawdą, ale chyba nie okłamali swojego największego partnera na rynku polskim, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 12:23, Albii napisał:

Wcale, że nie. Konto z IP musi się zgadzać, przynajmniej tak powinno być w naszym przypadku
z kochanymi sąsiadami niemcami.

Skoro konto z IP musi się zgadzać to jakim cudem mam konto na GB mając polski IP ? Blokada regionalna jak sama nazwa wskazuje odnosi się do regionu, nie ma tu żadnego znaczenia kraj zarejestrowania, znaczenie ma tylko IP. Mogę mieć konto zarejestrowane na Chiny a i tak będą mnie obejmować blokady IP dla mojego regionu, czyli jak na razie dla Niemiec, a za miesiąc dla Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować