Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Ja mam pytanko. Moja inteligentna siostra otwierała colę w bliskiej okolicy mojego pada, co poskutkowało tym, że teraz klawisz A i lewa gałka się że tak powiem lekko lepią (była malutka eksplozja napoju). Grać się da, ale jest to mega irytujące. Czy jest jakiś sposób na pozbycie się tego? Próbowałem już najpierw nawilgniętym patyczkiem do uszu, potem suchym, ale dobrze jest może na 10 minut grania, potem znów to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to blokuje całkowicie Live, dysk i jeszcze pare rzeczy. Nawet jak ktoś nie gra po multi to i tak po banie odczuje bana. ;)

Jak chcesz to mam na sprzedaż, Snajpera Ghost Wariora, L4D, Fifę WC 10, GTA IV, CoDa 4 MW, GH 3, WWE legends, Terminatora Salvation, King Konga i pewnie coś jeszcze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema ludziska.Chciałbym sobie kupić golda bo mi się właśnie skończył ale boję się że mi przepadnie gdy przeniosę konto na polskę.Wiecie jak to z tym goldem będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 23:20, Pietruszex napisał:

Siema ludziska.Chciałbym sobie kupić golda bo mi się właśnie skończył ale boję się że
mi przepadnie gdy przeniosę konto na polskę.Wiecie jak to z tym goldem będzie?

Poczekaj tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 23:20, Pietruszex napisał:

Siema ludziska.Chciałbym sobie kupić golda bo mi się właśnie skończył ale boję się że
mi przepadnie gdy przeniosę konto na polskę.Wiecie jak to z tym goldem będzie?


Z oficjalnych informacji wynika że kupiony gold ma być wyrównywany do końca miesiąca w którym kończy się on sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto ma konto na US już może pobierać nowego dasha. Na moim głównym założonym na GB nic nie wyskakiwało, zalogowałem się zapasowym kontem US i leci aktualizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 10:27, destro177 napisał:

Kto ma konto na US już może pobierać nowego dasha. Na moim głównym założonym na GB nic
nie wyskakiwało, zalogowałem się zapasowym kontem US i leci aktualizacja.

Do kiedy mogą pobrać tego Dashboard''a? Nadal mam problemy z routerem,a powinien problem zostać rozwiązany w tym tyg. jeszcze. Czy jest jakiś termin,czy kto nie ma nowego dashboard''u to się aktualizacja sama pobiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 10:54, Bartex69 napisał:

Do kiedy mogą pobrać tego Dashboard''a?


Skąd pomysł na jakiś termin do którego można pobrać nowego dasha? To nie świąteczna promocja, to aktualizacja.


BTW, awatary prawie się nie różnią od starych. Jedyne co zauważyłem, to mniejsze głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś lista co zostało zmienione? Czyżby szykowali DB do obsługi Kinecta i XboxLive w krajach "sto lat za Murzynami"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląd mi się nawet podoba. Tamten nie był zły, ale ten jest jakiś przyjemniejszy. Chociaż bardziej kanciasty. Na pewno na plus zmieniły się animacje (są płynniejsze) oraz szybkość. Teraz wszystko działa bardzo szybko. Nic się nie wiesza, wszystko robi się jakby w momencie naciśnięcia. Zmienili mi nazwę konta z Xbox Live Silver na Xbox Live Free. Ogólnie dobra aktualizacja. A i animacja Xbox''a nareszcie się zmieniła. Trochę się mi już przejadła stara animacja z kulą. Ta jest nowocześniejsza i od razu ją polubiłem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak gram w Fallouta 3 to iks mi się zawiesza, tzn. wyłącza się muzyka, pad nie reaguje i jedyne co mogę zrobić to wyłączyć konsolę. Dodam że dzieje się tak tylko wtedy kiedy gram w F3, w innych grach wszystko jest w porządku. Mam X360 Slim, gra idzie z dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 14:04, Hell_Knight napisał:

Ostatnio jak gram w Fallouta 3 to iks mi się zawiesza, tzn. wyłącza się muzyka, pad nie
reaguje i jedyne co mogę zrobić to wyłączyć konsolę. Dodam że dzieje się tak tylko wtedy
kiedy gram w F3, w innych grach wszystko jest w porządku. Mam X360 Slim, gra idzie z
dysku.


A jest to wersja PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować