Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2010 o 20:15, ww3pl napisał:

No, chłopaki - to gdzie jest ten nowy dashboard?

Powiem tak. Zwykłe pierdo*lenie. :) W listopadzie daszbord nowy bęzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 13:05, Damianuss1 napisał:

Mam takie pytanko. Bardzo rzadko, ale jednak się zdarza, że czasami podczas gry mam zwiechę,
która oczywiście prowadzi do restartu konsoli. To normalne?

Też tak kiedyś miałem. Jest to chyba wina gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da radę gdzieś legalnie na necie ściągać demka na xboxa 360 i potem zgrać sobie na na jakiś dysk przenośny i wgraćje sobie potem na konsolę? Bo nie mam na razie kabla aby podłączyć konsole do kompa i do neta. Po rugie nie wiem nawet jakiego kabla potrzebuję żeby konsole do monitora podłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 13:05, Damianuss1 napisał:

Mam takie pytanko. Bardzo rzadko, ale jednak się zdarza, że czasami podczas gry mam zwiechę,
która oczywiście prowadzi do restartu konsoli. To normalne?


Nie będę tak optymistyczny jak gitarka. U mnie też konsola się zawieszała bardzo rzadko, a po roku jak się zawiesiła to po uruchomieniu powitały mnie trzy czerwone światełka.
Jednak moja druga konsola na początku zawieszała się dość często, na każdej grze, ale po dwóch miesiącach przestała i od pół roku ani jednej zawieszki. Cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie se kupiłem halo 3 i przechodzę kampanię.Ale chciałbym też se porać na multi.Zapewne kilka osób wie,że mam zcrackowaną konsolę,jednak postanowiłem,że nie będe już grał w piracone gry więc kupiłem se fable 2 i halo 3. A jeżeli podłącze konsole do sieci (mam router) to wtedy mnie nie zbanują,że grałem w te piracone gry? Tera gram tylko w halo 3 i fable 2 (ta druga gra jesz za*****ta :D) ale kupiłem te gry normalnie z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 18:26, Infes napisał:

Można w tym temacie zamieszczać linki do sprzedaży/wymiany gier pokroju allegro, gametrade
czy nie bardzo? :)


Nie mam pojęcia. A co masz na sprzedaż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsole x360 20gb hd 256mb plus dodatki typu kabel VGA HD AV, Play&Charge kit + - Dante''s Inferno - Fable II - Naruto The Broken Bond - Ninja Gaiden II. Pad przewodowy i bezprzewodowy. Tak po skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 21:55, Infes napisał:

Konsole x360 20gb hd 256mb plus dodatki typu kabel VGA HD AV, Play&Charge kit + - Dante''s
Inferno - Fable II - Naruto The Broken Bond - Ninja Gaiden II. Pad przewodowy i bezprzewodowy.
Tak po skrócie.


Chlip, a miałem nadzieję na jakiś tytuł :/ A wszystkie mam lub grałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować