Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Czy jak mam konsolę przerobioną (zaznaczam,że sam jej nie przerobiłem gdy kupiłem(przyjdzie we wtorek) tylko była tania aukcja na allegro) to mogę grać po multi i kupować gry z XBLA,mieć konto GOLD i dodawać znajomych jeżeli konsola jest nie zbanowana a jest przerobiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 23:00, bobobo napisał:

Czy jak mam konsolę przerobioną (zaznaczam,że sam jej nie przerobiłem gdy kupiłem(przyjdzie
we wtorek) tylko była tania aukcja na allegro) to mogę grać po multi i kupować gry z
XBLA,mieć konto GOLD i dodawać znajomych jeżeli konsola jest nie zbanowana a jest przerobiona?

Jeżeli jest przerobiona, to zostanie zbanowana ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 23:02, wsaadman napisał:

> Czy jak mam konsolę przerobioną (zaznaczam,że sam jej nie przerobiłem gdy kupiłem(przyjdzie

> we wtorek) tylko była tania aukcja na allegro) to mogę grać po multi i kupować gry
z
> XBLA,mieć konto GOLD i dodawać znajomych jeżeli konsola jest nie zbanowana a jest
przerobiona?
Jeżeli jest przerobiona, to zostanie zbanowana ; ]


Na 100%? Nie będę mógł grać po multi jak to będę miał ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 12:06, Grzech napisał:

> Nie rób zamieszania. Microsoft już potwierdził, że migracja kont będzie.
> http://www.gram.pl/news_8Q7eH,i1_Xbox_Live_PL_data_premiery_i_informacja_nt_migracji_kont.html


Nie robię zamieszania, tylko przekazuję to, co powiedzieli mnie i całej ekipie EMPiKu
na szkoleniu multimedialnym. Jasno się zapytaliśmy czy będzie migracja kont, odpowiedzieli,
że na dzień dzisiejszy (27.09.2010) nie przewidują migracji kont i że start usługi Live
jest planowany na 10 listopada. Nie wiem co jest prawdą, ale chyba nie okłamali swojego
największego partnera na rynku polskim, prawda?


Jeśli, to prawda, to chyba porzucę granie online na xie na rzecz świeżutko nabytej ps3 :( x zostanie tylko dla reacha i przyszłorocznych gearsów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2010 o 12:06, Grzech napisał:

Nie robię zamieszania, tylko przekazuję to, co powiedzieli mnie i całej ekipie EMPiKu
na szkoleniu multimedialnym. Jasno się zapytaliśmy czy będzie migracja kont, odpowiedzieli,
że na dzień dzisiejszy (27.09.2010) nie przewidują migracji kont i że start usługi Live
jest planowany na 10 listopada. Nie wiem co jest prawdą, ale chyba nie okłamali swojego
największego partnera na rynku polskim, prawda?

Aaaa ty z tej ekipy. Na forum Onlinecenter też ostatnio jeden Empikowiec wyskoczył z gorącą informacją, z niewiarygodnie pewnego źródła, że po starcie Xbox Live w Polsce nie będzie... Marketplace. Wróg dowiedział się jak to będzie i dostał potwierdzenie, że Marketplace rzecz jasna będzie. Krótko- te wasze Empikowe doniesienia do bullshit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 00:30, Q-Jot napisał:

Aaaa ty z tej ekipy. Na forum Onlinecenter też ostatnio jeden Empikowiec wyskoczył z
gorącą informacją, z niewiarygodnie pewnego źródła, że po starcie Xbox Live w Polsce
nie będzie... Marketplace. Wróg dowiedział się jak to będzie i dostał potwierdzenie,
że Marketplace rzecz jasna będzie. Krótko- te wasze Empikowe doniesienia do bullshit.


Skoro nie masz dla mnie szacunku, to ja również nie będę go miał. Poczekamy, zobaczymy dzieciaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie...Pamięta ktoś z was w której misji był w Gears of War 2

Spoiler

Torque Bow? Wiem,że to się działo w miejscu gdzie miały swoją "miejscówkę" szarańcze.Ale nie pamiętam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 21:35, Albii napisał:

A po jaki uj Ci to wiedzieć ?

Tam lepiej się zdobywało taki jeden achievement. A mi ciężko 1v1 robić jesli chodzi o torque bow,a ja muszę all egzekucje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 07:41, Bartex69 napisał:

Tam lepiej się zdobywało taki jeden achievement. A mi ciężko 1v1 robić jesli chodzi o
torque bow,a ja muszę all egzekucje itp.

Zrób sobie meczyk z botami. Będzie prościej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 13:22, gitarka napisał:

> Tam lepiej się zdobywało taki jeden achievement. A mi ciężko 1v1 robić jesli chodzi
o
> torque bow,a ja muszę all egzekucje itp.
Zrób sobie meczyk z botami. Będzie prościej. :)

Mogę jakoś sprawdzić które egzekucje zrobiłem? Bo mam 9/11 ,a Ja nie wiem które z tych 2 mi zostało,bo nie pamiętam :/ A mi sie nie chce od nowa sprawdzać po kolei które mi zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 16:04, Bartex69 napisał:

Mogę jakoś sprawdzić które egzekucje zrobiłem? Bo mam 9/11 ,a Ja nie wiem które z tych
2 mi zostało,bo nie pamiętam :/ A mi sie nie chce od nowa sprawdzać po kolei które mi
zostały.

Achievement hunter nie może być leniwy:P Sprawdzić się nie da, pozostaje poszperać w pamięci i przelecieć te egzekucje, których nie jesteś pewny czy robiłeś. Ja sobie takie rzeczy na kartce spisywałem podczas zaliczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 18:41, noobie napisał:

I jak? W końcu mamy tego live w Polsce?


Zależy jak to traktować :). Jeszcze nie mamy, ale ma być na początku listopada, a pod koniec października dowiemy się o dokładnej dacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować