Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Sorry za zamęt, ale mam takie coś na aukcji:
31 GIER BEZ BLOKADY REGIONALNEJ KONCIE USA


ASSASSIN’S CREED 2
TERMINATOR SALVATION
RESIDENT EVIL 5
ALAN WAKE PL
AVATAR THE GAME
SPLINTER CELL CONVICTION
GEARS OF WAR 2 PL
CALL OF DUTY WORLD AT WAR
BORDERLANDS
TOM CLANCY’S GHOST RECON 2
CONDEMNED
MORTAL KOMBAT
STREET FIGHTER IV
TOMB RAIDER ANNIVERSARY
CALL OF JUAREZ BOUND IN BLOOD
RAYMAN
VIRTUA TENNIS 2009
NHL 2K9
CSI - HARD EVIDENCE
FEAR 2
THE BIGS 2
CABELAS ALASKAN ADVENTURE
CABELA’S BIG GAME HUNTER
TIME SHIFT
DRAGON AGE ORIGINS
LEGO ROCK BANDS
LOST
DARK MESSIAH OF MIGHT AND MAGIC
NBA 2K9
NBA 2K10
TMNT


15 KTORE MOZNA ZAKUPIC PO ZMIANIE KONTA NA PL

GHOSTBUSTERS
TRANSFORMERS WFC
JUSTCAUSE 2
RED DEAD REDEMPTION
BATTLEFIELD - BAD COMPANY 2 PL
CIVILIZATION REVOLUTION
ASSASSIN’S CREED
HALO 3
CALL OF DUTY 4
MASS EFFECT
FALLOUT 3
SAINTS ROW 2
BIOSHOCK 2
ARMY OF TWO : THE 40TH DAY
BIOSHOCK

To te 31 tytułów po migracji też będę mógł wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, po migracji będziesz mógł kupić tylko te które sa w polskim Marketplace a przed te z marketu US które nie mają blokady regionalnej. A konta z pointsami można migrować na PL przez bodajże 3 czy 4 godziny od zakupu.
Ja kupiłem swoje z 6K na USA, kupiłem sobie Call of Juarez i kilka DLC, zemigrowałem i dokupiłem z PL marketplace Assassina 1.
Pamiętaj ze jak zemigrujesz tracisz licencje na to co kupiłeś w zachodnich marketplace. Jak ściągniesz z tychże stuff przed migracją to będzie oczywiście działał ale drugi raz już go nie zassasz chyba że MS to kiedyś naprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 13:31, The_Nemezis napisał:

A co z tym gta?



No ja gram :-) Pisz na InsideGuide6107. Chyba że mam Cię w znajomych a nie wiem że to Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 14:41, igor8472 napisał:

Nie, po migracji będziesz mógł kupić tylko te które sa w polskim Marketplace a przed
te z marketu US które nie mają blokady regionalnej. A konta z pointsami można migrować
na PL przez bodajże 3 czy 4 godziny od zakupu.
Ja kupiłem swoje z 6K na USA, kupiłem sobie Call of Juarez i kilka DLC, zemigrowałem
i dokupiłem z PL marketplace Assassina 1.
Pamiętaj ze jak zemigrujesz tracisz licencje na to co kupiłeś w zachodnich marketplace.
Jak ściągniesz z tychże stuff przed migracją to będzie oczywiście działał ale drugi raz
już go nie zassasz chyba że MS to kiedyś naprawi...



A masz link do takiej listy tylko że z DLC? Bo mi bardziej na tym zależy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli, jeśli dobrze rozumiem, te tytuły co są na region free mogę sobie pobrać, lecz nie będę mógł tego ponownie zainstalować (Dopóki MS tego nie naprawi), tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 15:44, Baluk25 napisał:

Czyli, jeśli dobrze rozumiem, te tytuły co są na region free mogę sobie pobrać, lecz
nie będę mógł tego ponownie zainstalować (Dopóki MS tego nie naprawi), tak?



Z tego co ja rozumiem to nie możesz pobrać dodatków z USA po przeniesieniu konta na PL. Musisz je pobrać przed migracją. Wtedy wszystko będzie ok.


Ma ktoś listę z DLC które działają z rynku USA na polskim xboxie z polskimi grami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry NTSC działają bez problemu na europejskich konsolkach? Bo tak sprawdziłem i zobaczyłem ze EA robi chamówę i wyłącza serwery europejczykom a chętnie by se z USA Nascar 08 i 09 sprowadził bo na tamtych wersjach dalej da się calaki wbić, nam wyłączyli serwery w lutym 2k10 a hamburgery widze grają dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 18:16, igor8472 napisał:

Gry NTSC działają bez problemu na europejskich konsolkach? Bo tak sprawdziłem i zobaczyłem
ze EA robi chamówę i wyłącza serwery europejczykom a chętnie by se z USA Nascar 08 i
09 sprowadził bo na tamtych wersjach dalej da się calaki wbić, nam wyłączyli serwery
w lutym 2k10 a hamburgery widze grają dalej.


Zależy od gry - jeśli jest region free, to tak. Ja mam Mass Effect''a 2 NTSC i działa na mojej konsoli, ale ME2 to właśnie RF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Durne pytanie - Otóż moim dostawcą internetu jest era, aby z niego korzystać muszę mieć zainstalowany i podpięty pod komputer modem... czy jest jakiś sposób żeby poprzez ten właśnie internet korzystać z usługi xbox live?

Pytanie 2: czy jeśli mam już założone konto live na którym mam GoW wersję PC - będę mógł je przypisać do nowej konsoli i czy otrzymam wtedy wszystkie udogodnienia takie jak testowa wersja xbox live?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 22:45, Alehor napisał:

Durne pytanie - Otóż moim dostawcą internetu jest era, aby z niego korzystać muszę mieć
zainstalowany i podpięty pod komputer modem... czy jest jakiś sposób żeby poprzez ten
właśnie internet korzystać z usługi xbox live?

Jeżeli będziesz miał wolne wejście w kompie od kabla ethernet to tak.

Dnia 08.01.2011 o 22:45, Alehor napisał:

Pytanie 2: czy jeśli mam już założone konto live na którym mam GoW wersję PC - będę mógł
je przypisać do nowej konsoli i czy otrzymam wtedy wszystkie udogodnienia takie jak testowa
wersja xbox live?

Nie rozumiem do końca. Na koncie na którym grałeś na PC możesz grać na Xboxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 22:55, Albii napisał:

> Pytanie 2: czy jeśli mam już założone konto live na którym mam GoW wersję PC - będę
mógł
> je przypisać do nowej konsoli i czy otrzymam wtedy wszystkie udogodnienia takie
jak testowa
> wersja xbox live?
Nie rozumiem do końca. Na koncie na którym grałeś na PC możesz grać na Xboxie.


Tzn chodzi mi konkretnie o to że z każdą zakupioną konsolą elite - do pierwszych 3 kont utworzonych czy też przypisanych do konsoli dostajemy 30dniową wersję testową xbox live gold, czy w takim przypadku będę mógł przypisać istniejące juz konto do nowej elitki oraz czy otrzymam te 30dni live gold czy też będę musiał tworzyć nowe konto bezpośrednio z konsoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na każdej konsoli przy trzech pierwszych utworzonych kontach z poziomu konsoli dostajesz na nie miesiąc golda, do kont utworzonych z innych miejsc już nie. A kont się nie przypisuje do konsoli, tylko po prostu wpisujesz hasła, pobierasz profil i grasz. ;) Czyli jeżeli chcesz miesiąc golda za darmo to musisz zakładać nowe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Pisano tutaj że sposób z zakupem dodatków z rynku USA nie działa ze strojami do awatarów. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... jakoś się rozglądam w internecie i nie widzę... Czy są jeszcze dostępne w sprzedaży konsole Xbox 360 Premium 60gb (Jasper) czy na dzień dzisiejszy znaleźć można już tylko "slimki"?

gdyby ktoś miał jakiekolwiek informacje na ten temat byłbym bardzo wdzięczny za poinformowanie mnie bo uważam że model z dyskiem 60gb mnie w pełni zadowoli, a raczej wydaje mi się że cenowo będzie znacznie tańsza niż nowe modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo stroje dla vatara to raczej możesz kupic tylko dla swojego którego masz przypisanego do profilu na którym kupujesz inaczej traciłoby to sens :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie bierz na serio,że będziesz miał całe 60GB. Bo prawda jest taka,że ileś tam miejsca zajmuje ten Live itd.Więc pełnej 60gb''ki nie będziesz miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować