Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

To na pewno pomyłka, ale jeżeli zamówi się grę to nie mogą już zmienić ceny. Mogą jedynie obniżyć cenę w twoim zamówieniu, na droższą nie zmienią. Tak samo było kiedyś z empikiem. Wystawili Risena za 50 zł, kiedy normalnie kosztował 100 i nic nie zrobili ze złożonymi zamówieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko dodam jeszcze punk w regulaminie Merlina.

III. Ceny towarów, punkt 2:

"Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia."

:P

@EDIT
W razie czego wybrałem opcję płatności przelewem. Jeśli faktycznie przyjdzie mi tyle zapłacić to pięknie, przelew pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się zastanawiam, czy by nie zamówić. Ta gra mnie jakoś nie bardzo interesowała, ale w takiej cenie i z betą na GoW''a 3. Nic tylko kupować. Dzięki za poinformowanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 14:32, Sipso2008 napisał:

wystarczy
złożenie
zamówienia?

Możesz zapłacić zwykłym przelewem, zamówienie stoi do momentu kiedy za nie zapłacisz. Dostajesz wtedy dane na e-maila, jest też za pobraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobra też kupiłem. Jednak pomyślałem, że warto wspierać "nasze". Najwyżej jak się mi nie spodoba to sprzedam po takiej cenie to nawet jak sprzedam taniej to wiele nie stracę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówione za pobraniem :] Mi wyszło 139 zł z przesyłką, bo miałem jeszcze jakieś rabaty o.0 wartość zakupów: 123,29 zł
koszt przesyłki: 16 zł . Takiej okazji nie można przegapic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zamówiłem :-)
Zobaczymy co mi napisze obsługa sklepu merlina po zapytaniu o cenę. Jak będę miał odpowiedź to zaraz ją tu wstawię.



Damianuss1
Dzięki za powiadomienie o takiej "promocji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Sorry, za drugi post, ale teraz to przeczytałem ;P

Nic nie zrobili z zamówieniami w sensie, że ich nie wysłali, czy, że nic nie zmienili w cenie i poszło po 5 dych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady :P, jeszcze nie wiadomo czy to nie jakaś ściema i nagle się okaże, że ktoś błąd popełnił, regulamin się zmieni, a gry i tak nikt nie zobaczy. Pozostaje nadzieja, że Ci co zamówili za tyle dostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostało sprzedane w takich cenach, jak zostało zamówione.
Ja wybrałem odbiór osobisty w jednym z salonów, i dostałem grę za taką kwotę. jaka była zamawiana.

Było to bodajże 2 tygodnie po premierze, cena gry wynosila 55 zł.


Niektórzy kupowali hurtowo, po 10-20 sztuk, potem upychajac na allegro ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>nie wiem czy się opłaca.

To czy się opłaca zależy już tylko od ciebie, poza tym jeśli gra ci się nie spodoba zawsze możesz ją sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 18:13, Casprov napisał:

>nie wiem czy się opłaca. To czy się opłaca zależy już tylko od ciebie, poza tym
jeśli gra ci się nie spodoba zawsze możesz ją sprzedać.


Wydaje się fajna miałem zamiar ją kupić. Ale chodzi o to czy uda mi się naprawić xboxa i ile pochodzi. Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 12:01, Baluk25 napisał:

Nie opłaca się brać 60gb, imo. Już lepiej za podobną cenę, lub trochę drożej kupić sobie
250 gb i mieć spokój.


pff no ale tak jak mowie mnie interesuje premium jasper fat z dyskiem 60gb w ostateczności elite 120gb - w pełni mi wystarczy do girsów i RDR, wydaje mi sie że cenowo może być znacznie tańszy, skoro nowe slimki kosztują około 1000zł
pytanie tylko czy gdzieś jeszcze można takowy nieużywany model znaleźć i po jakiej cenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja swojego elite kupiłem w Media Markt za 940zł w promocji "Feriowej" - 2 razy widziałem takie promocje feriowe ,2010 roku(kupiłem konsolę) i jeszcze w 2008.Duża obniżka. Może kiedyś sobie wpadnij do swojego MM,jeśli masz w pobliżu i będzie jakaś obniżka.

Elite z GTA IV i Episodes from Liberty City - gra dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować