Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Co do Bulletstorma. Nawet jeżeli zmienią regulamin to chyba nadal nie mieliby prawa zwiększyć nam ceny. Za błędy się płaci ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie licz na az taka roznice w cenie miedzy stara a nowa wersja konsoli, w sklepach FATy ciagle trzymaja ceny i raczej z nich nie zejda, wiec nie kupisz ani premium, ani elite w cenie 360 S 4GB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 19:42, Sipso2008 napisał:

Co do Bulletstorma. Nawet jeżeli zmienią regulamin to chyba nadal nie mieliby prawa zwiększyć
nam ceny. Za błędy się płaci ;D


Racja. Z drugiej strony, to "tylko" 50 zł ; p Ale jeśli zbierze się pokaźna grupka ludzi, która to u nich zamówiła to mogą sporo stracić ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to bardzo cieszy nie tylko z tego powodu, że jest taniej, ale też tego, że teraz, gdy zamówiło to te kilkadziesiąt, kilkaset, a może nawet tysięcy osób to nie dość, że takie EA dostanie znak, że bardziej opłaca się wydawać w Polsce gry nawet kapkę taniej, to jeszcze sklepy zrozumieją, że nie ładnie na siłę podnosić cen (przykład to ultima dystrybutorzy powiedzieli, że nie będą podnosili cen, ale za to ultima za nich podniosła) i może jakieś firmy zaczną bardziej interesować się tym rynkiem, bo u nas pewnie można by zarabiać masę kasy na grach, gdyby nie to, że w UK opłaca się bardziej i ludzie idą tam gdzie im lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 19:42, Sipso2008 napisał:

Co do Bulletstorma. Nawet jeżeli zmienią regulamin to chyba nadal nie mieliby prawa zwiększyć
nam ceny. Za błędy się płaci ;D



Myślę że już nic nie poradzą z tą ceną :D Poza tym mam kodeks prawny i jutro o wszystkim poczytam to będziemy mieli pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ci co już zamówili i potwierdzili na 100% kupią za tę cenę. Więc lepiej brać puki jest. Kodeks nie potrzebny. Mamy tu cytat z ich regulaminu. Wpadka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kłopotów z tego tytułu robić nie będą, w razie czego wystarczy im przypomnieić regulamin. Sam kiedyś Risena zamawiałem podczas tej 2 godz. ''promocji'' póki ceny nie zmienili i problemu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie jest tak do końca jak mówicie, bo może nastąpić wada oświadczenia woli i sklep może, powołując się na nią, nie realizować zamówień, niezależnie od tego, co zostało napisane w jego regulaminie. Ale wątpie w taki obrót sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News, który mówi o rzeczy, która już od dłuższego czasu mnie zastanawia:
http://www.cdaction.pl/news-16927/premiery-2011---czyli-albo-xbox-360-sie-skonczyl-albo-microsoft-cos-knuje.html
A mianowicie brak exlusive''ów na x-a, który w tym roku osiągnie wyjątkowe nasilenie. Nie żebym jakoś specjalnie czekał na to, aż ktoś to zauważy, ale dobrze wiedzieć, że wreszcie ktoś "z branży" zwrócił uwagę, co następuje ^^
Pewnie i tak wielu to nie ominie, ale są i tacy co tam nie zaglądają, więc warto wrzucić było linka. Więc ja mam podobne pytanie: Czy przywilej grania w "ekskluziwy" w wypadku posiadania konsoli m$ już się skończył? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena Bullestorma się już zmieniła na sklepie. Na zamówieniach na szczęście została taka sama, jaka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok, cena się zmieniła, ale zamówienia jak są tak są, a przynajmniej moje dalej widnieje po tej "promocyjnej" cenie :P. Do obsługi klienta dodzwonić się nie mogę, nikt nie odbiera. No ciekawy jestem jak to się potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że obsługa odpisuje już tym co zamówili w "promocji". Każdy kto zamówił za te 137zł ten dostanie grę za te 137zł. Spróbuję się jeszcze dodzwonić do obsługi i potwierdzić tą informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hm, może M$ postanowił skupić się na Kinect''cie? W końcu trąbili o tym, że 2011 będzie rokiem Kincet''a... Mi osobiście to lata, bo mam i PS3 i Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 13:43, Damianuss1 napisał:

Dobra, mój ostatni post w sprawie taniego Bulletstorma. Oto potwierdzenie, wszystko już
jasne. Kto dał cynk, no kto :D hę!?

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8925842,70_zlotych_w_kieszeni___Bulletstorm_naprawde_byl_taki.html?bo=1


Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!!!:D Liczę, że jak już dostaniemy nasze egzemplarze, to zrobimy jakąś ustawkę w Bullestorma!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 13:49, Mikex napisał:

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!!!:D Liczę, że jak już dostaniemy nasze egzemplarze, to zrobimy
jakąś ustawkę w Bullestorma!:D


Z miłą chęcią cię pojadę ^^.
Oczywiście żarty, żartami. Ale pograć możemy ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 13:43, Damianuss1 napisał:

Dobra, mój ostatni post w sprawie taniego Bulletstorma. Oto potwierdzenie, wszystko już
jasne. Kto dał cynk, no kto :D hę!?

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8925842,70_zlotych_w_kieszeni___Bulletstorm_naprawde_byl_taki.html?bo=1


Jeszcze raz wielkie dzięki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 14:02, Casprov napisał:

> Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!!!:D Liczę, że jak już dostaniemy nasze egzemplarze,
to zrobimy
> jakąś ustawkę w Bullestorma!:D

Z miłą chęcią cię pojadę ^^.
Oczywiście żarty, żartami. Ale pograć możemy ; )



Ja też się piszę na ustawkę :-) Zrobimy grupę na xboxie i będzie cacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować