Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

E tam, ja olałem tego bulletshita bo i tak nie będę miał czasu grać, a kiedyś wyrwę za gorsze, pogram chwilkę i opchnę za jakąś inną, fajną gierkę. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 17:31, Albii napisał:

E tam, ja olałem tego bulletshita bo i tak nie będę miał czasu grać, a kiedyś wyrwę za
gorsze, pogram chwilkę i opchnę za jakąś inną, fajną gierkę. ; )

No tak, twój rocznik to raczej Viva pinata itp ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 18:34, wsaadman napisał:

> E tam, ja olałem tego bulletshita bo i tak nie będę miał czasu grać, a kiedyś wyrwę
za
> gorsze, pogram chwilkę i opchnę za jakąś inną, fajną gierkę. ; )
No tak, twój rocznik to raczej Viva pinata itp ;>


pinata rulez :D Szkoda, że nie widziałem przeceny ;/ Cóż, zobaczy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 17:23, Pile napisał:

Ja też się piszę na ustawkę :-) Zrobimy grupę na xboxie i będzie cacy :D


Mnie pasuje, chętnie pójdę na taki układ : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Idź Pan w Ch*j" : D

A pinaty spoko są, mam calaka na xboxie i prawie calaczka na PC. Relaksująca, miła, kolorowa, przyjemna gierka. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 20:53, Alehor napisał:

> http://www.cdaction.pl/news-16927/premiery-2011-i-brak-gier-na-x360.html
>
> Smutno trochę ;(

jak wyjdzie GoW 3 to i tak z niego nie zejdziesz to po co Ci inne Uber Hity na xklocka?
imho i tak w dzisiejszych czasach wychodzi za dużo nowych gier które nie wiele wnoszą...


Niby tak, ale jednak PS3 ma dość genialny wysyp dobrych tytułów teraz ;/ Uncharted, Little Big Planet, KIllzone, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 21:12, necron1501 napisał:

Niby tak, ale jednak PS3 ma dość genialny wysyp dobrych tytułów teraz ;/ Uncharted, Little
Big Planet, KIllzone, itp.


no tak ale w moim przypadku to wygląda że na większość must have mnie nie stać lub nie mam na nie czasu - jest tyle gier że po prostu ciężko przerobić choćby 1/4 tego w co ma się ochotę zagrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 21:12, necron1501 napisał:

Uncharted, Little Big Planet, KIllzone, itp.


Czy ja wiem, czy aż taki dobry wysyp tytułów? W sumie, na X''a też kilka ciekawych premier się szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 15:22, Casprov napisał:

> Uncharted, Little Big Planet, KIllzone, itp.

Czy ja wiem, czy aż taki dobry wysyp tytułów? W sumie, na X''a też kilka ciekawych premier
się szykuje.


Naprawdę nie ma co się oszukiwać. PS3 w tym roku miażdży X''a jeśli chodzi o exclusive''y. Jeden Gears of War 3 wiosny nie czyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych co zamawiali Bulleta po 150 zł z przesyłką na Merlinie: Ponownie witamy ze sklepu internetowego Merlin.pl!

Niestety dystrybutor poinformował nas o przesunięciu daty premiery pozycji:
"Bulletstorm - Epic Edition (Xbox 360)".
jesteśmy zmuszeni przesunąć termin przygotowania zamówienia do wysyłki na 27.02.2011.

Też to dostaliście mailem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 16:10, Oloninho napisał:

Też to dostaliście mailem?

Tak, ja dzisiaj dostałem. Normalnie wszędzie pisze, że jest 25.02. Jak miałbym czekać te dwa-trzy dni dodatkowo to i tak warto za tą niższą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 15:38, Radovan napisał:

Naprawdę nie ma co się oszukiwać. PS3 w tym roku miażdży X''a jeśli chodzi o exclusive''y.
Jeden Gears of War 3 wiosny nie czyni.


W sumie to prawda, ale zdarzają się lepsze i gorsze chwile, wydaje mi się że w tym roku X360 jeszcze nas zaskoczy ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale mnie ciekawi to jak oni chcą wysłać to w niedziele :P. Może myślą, że jak trochę poopóźniają datę premiery to ludzie się wystraszą i anulują :). Albo wiedzą coś więcej i wieczorem lub ewentualnie za parę dni dowiemy się, że przesunęli premierę, w co trochę wątpię, bo kto robi premierę w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, otóż wsaadman pisał tak:
"Nie. Kilkasz pobieranie, jak już wszystko zaznaczyłeś co tam chcesz pobrać klikasz włącznik na konsoli - nie na padzie. Konsola od razu się tak jakby wyłączy (ekran od razu zgaśnie, pady się odłączą - konsola będzie jakby wyłączona tylko będzie cały czas wydawała odgłosy pobierania a lampka na włączniku będzie migać)."

Otóż ja mam problem,gdyż mi ring nie świeci lub źle robię.Otóż jak robię:
-Wchodzę na Microsoft Gameplace -Gdzie mogę ściągac Theme,Demos,Demand etc.
-Np. ściągam sobie demko,wolę poczekac aż się ściągnie i klikam "uzyskaj wersję próbną" i ściągnij,a tam opisane wszystko ile waży etc.
-Wychodzę z gameplace - klikam ring X na padzie i klikam "Pobieranie" - tam jest napisane co w tym momencie ściągam i ile procent tego ściągnąłem.(Zdjęcie 1. - przykład - ściągałem WET,mimo ,że mało waży,ale normalnie ściągnęło się jak grałem)
-Wsaadman mówi- Tak jakby się wyłączy...Lecz co mam kliknąc? Ring co zaznaczyłem na czerwono na X-pudle? Lecz jak kliknę ten ring i na monitorze włączyłem to co się pobiera teraz,czyli zakładkę z pada X-Pobieranie-co teraz się pobiera?
-Zaznaczyłem o co mi chodzi na X-pudle.Czy to będzie migało,czy coś? Bo wiem,że jak klika się normalnie ten ring X to się konsola wyłącza.

20110113142322

20110113142637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować