Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2011 o 19:13, igor8472 napisał:

Jak to mawiają ''When it''s done''. Jak będzie to będzie, trzeba obserwować... To to
już tylko importerzy wiedzą...


Czyli jak zwykle... a wiesz może czy będzie można kupić pada bez Play&Charge i ile by taki kosztował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 17:27, Sipso2008 napisał:

Soz, ale Xboxa podłączałem Componentem do TV i do nowego montora i zawsze jakość była
gorsza od HDMI. Widać, moje wyświetlacze nie lubią Componenta.


A no to może coś było uszkodzone, wadliwy xbox alboś coś z kablem ;p. Też kiedyś myślałem, że po za hdmi żadne inne podłączenie nie da hd(a swego czasu miałem problem z możliwością takiego podpięcia) i z pomocą przyszedł Component :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 19:13, igor8472 napisał:

Jak to mawiają ''When it''s done''. Jak będzie to będzie, trzeba obserwować... To to
już tylko importerzy wiedzą...



Co z tym Far Cry 2? Nie koniecznie musimy robić to "teraz" ale chciałbym wiedzieć czy w ogóle mogę na ciebie kiedyś tam liczyć. Jak nie to nie ma problemu, najwyżej poszukam kogoś innego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam ludzi do teamu na turniej liveleague.pl w Call of duty: Black ops. Chętnych proszę o kontakt na gg: 4347461 lub na xbl: Radothan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FC2 cały czas jestem zainteresowany więc spox, boost multi i tak zajmie kilkanaście tygodni nawet grając po 2-3h dziennie. Na razie akurat przez tydzień, dopóki singla nie skończe, nic poza TDU 2 mnie nie interesuje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Merlin spisał się wzorowo. Aż nie mogłem uwierzyć, że zorganizują wszystko tak szybko. Grę dostałem i już zdążyłem zagrać. Bulletstorm jak na razie po prologu i początku rozdziału wymiata :). Jak na razie gra jest po prostu inna i to czuć od pierwszych słów. I tłumaczenie jak na razie po tym samym początku też wymiata. Chyba nikt nie przetłumaczył tak dobrze angielskiej "Łaciny". Jedynie umowa licencyjna im nie wyszła, bo chyba założyli, że nikt tego nie przeczyta. Ja też nie czytam, prócz tych pierwszych kilku słów, ale tutaj właśnie one przykuły moją uwagę jakimś dziwnym językiem. Przeczytałem to powierzchownie i właściwie nie wiem o co chodzi. Tekst jest porozrzucany i jest masa literówek w stylu brak spacji, ale to ważne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też już doszła paczka do mojego domu, ale że jestem od niego 120km, to się sprawdzi co i jak w piątek ;]

Lubię zaoszczędzone prawie 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh...czasem mam wrażenie ze M$ ma graczy w dupie (patrząc na ten rok)...Te płatne usługi itd...na xbox''a nie wychodzą płatne gry online bo by trza było płacić za multi w xklocku i za grę...Wystarczy popatrzeć na listę exów 2011 na ps3 i od razu widać ze króluje nad PC i Xboxem...Trochę żałuje ze sprzedałem ps3 i kupiłem xboxa ale po wyjściu GoW 3 mam nadzieje ze się zmieni i 2012 bd rokiem xboxa XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 14:03, ziomek25 napisał:

Eh...czasem mam wrażenie ze M$ ma graczy w dupie (patrząc na ten rok)...Te płatne usługi
itd...na xbox''a nie wychodzą płatne gry online bo by trza było płacić za multi w xklocku
i za grę...Wystarczy popatrzeć na listę exów 2011 na ps3 i od razu widać ze króluje nad
PC i Xboxem...Trochę żałuje ze sprzedałem ps3 i kupiłem xboxa ale po wyjściu GoW 3 mam
nadzieje ze się zmieni i 2012 bd rokiem xboxa XD


Była jakieś mmo i wystarczyło opłacać do niej abonament, gold był nie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej najpierw naprawić pada czy kupić Naruto Ultimate Ninja Storm 2? A ile taka naprawa wynosi? Dodam,że mój pad próbuje się połączyć z konsolą (jak chce włączyć pada to świeci się chwile kółeczko,a potem cały czas miga jakby cały czas się łączyło) to nie udaje mu się to,i do tego przycisk LB jest zjechany. Ile by kosztowała naprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 16:19, bobobo napisał:

Lepiej najpierw naprawić pada czy kupić Naruto Ultimate Ninja Storm 2? A ile taka naprawa
wynosi? Dodam,że mój pad próbuje się połączyć z konsolą (jak chce włączyć pada to świeci
się chwile kółeczko,a potem cały czas miga jakby cały czas się łączyło) to nie udaje
mu się to,i do tego przycisk LB jest zjechany. Ile by kosztowała naprawa?


Próbowałeś synchronizować? Taki mały guziczek z przodu pada i takie małe kółeczko na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BARDZO CI DZIĘKUJE!!!! JESTEŚ MOIM BOGIEM!!! KUPIŁBYM CI NOWEGO KINECTA GDYBYM MIAŁ KASE!!! :D Kurde,szkoda że nie ma na tym forum jakiś nagród ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 16:50, bobobo napisał:

BARDZO CI DZIĘKUJE!!!! JESTEŚ MOIM BOGIEM!!! KUPIŁBYM CI NOWEGO KINECTA GDYBYM MIAŁ KASE!!!
:D Kurde,szkoda że nie ma na tym forum jakiś nagród ;)


Lol, zawsze mogę sobie bezsensownie nabić posty do rangi i nie być oskarżony o spam^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zapisać datę i czas ? Bo mam 2005 rok i prawie cały czas 13 godzina. Jak ustawiam dzisiejszą datę i godzinę to po wyłączeniu konsoli jest stara nadal. Trochę to denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 18:36, kryst90 napisał:

Jak zapisać datę i czas ? Bo mam 2005 rok i prawie cały czas 13 godzina. Jak ustawiam
dzisiejszą datę i godzinę to po wyłączeniu konsoli jest stara nadal. Trochę to denerwuje.

O ile pamiętam, to trzeba podłączyć do internetu. Albo nigdy nie wyłączać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 18:36, kryst90 napisał:

Jak zapisać datę i czas ? Bo mam 2005 rok i prawie cały czas 13 godzina. Jak ustawiam
dzisiejszą datę i godzinę to po wyłączeniu konsoli jest stara nadal. Trochę to denerwuje.


Musi być zasilacz cały czas podpięty do prądu, albo uruchamiaj z internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować