Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2009 o 22:46, Grodson94 napisał:

> > Sorry, ale mam takie pytanie. Można kupić za MS Points Xbox Gold?;>
> Nie. To i to kupujesz osobno. Nie mają na siebie wpływu ;p

A ktoś się wymienia za takie coś?;>

Pewnie znajdziesz ludzi, którzy wymienią punkty na Golda i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 10:44, edyss napisał:

wiecie coś może na temat polskiej edycji Hardened Modern Warfare 2.... Empik już sprzedaje
Prestige Edition a Hardened nigdzie nie ma:(

Ja widziałem hardend w jakimś sklepie internetowym zaraz poszukam i wrzucę linka :).

PS. widziałem tutaj http://sklepgekon.pl/product_info.php/products_id/9113/nh/Call_of_duty_Modern_Warfare_2_Hardened_Edition_X360_Gry.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, czy da się do Xboxa 360, podłączyć zestaw głośników Creative 5.1 (nie pamiętam nazwy, jak będę w domu to napisze) Wiem, że X wysyła dźwięk optycznie, więc potrzebny jest jakiś dekoder, ale z tego co wiem to Creative sobie z tym radzi. Chciałbym wiedzieć jak to zrobić, Miałem pomysł, że 3-ciego kabla Chinch odpowiedzialnego za dźwięk - nie wpinać w telewizor,tylko w to miejsce wpiąć kabel od głośników. Nie wiem, czy jest to możliwe, czego będę potrzebował aby dokonać czegoś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mamy prawdopodobnie te same głośniki. Ja męczyłem się z podłączeniem ich kilka dni, ale się udało, choć to dziwny sposób. Mam ten kabel VGA, który podpinam pod monitor, z niego jeszcze wystają dwa czincze audio (czerwony i biały). Kupiłem przejściówkę, do której wtykam te dwa czincze, a wychodzi mini jack i jego wpinam do wejścia na słuchawki w głośnikach. I najważniejsza rzecz, tego mini jacka nie wpinasz do końca, tylko gdzieś do połowy. Tak, wiem, dziwne, ale wtedy działa, bo jak do końca wciśniesz, to nic nie usłyszysz. Musisz też dobrze w połowie wcisnąc, aby było słychac jak najwięcej głośników, bo czasami tylko jeden usłyszysz. Może ktoś ma lepszy, bardziej logiczny sposób, ale do takiego sam doszedłem i jak na razie się sprawdza :P (btw, ja muszę mieć do tego podłączone głośniki do kompa jeszcze, bo jak nie to nie działa. Dziwne, ale tak mam, może tylko u mnie tak jest. Oczywiście nieważne czy pc jest włączony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy ma ktoś moze informacje odnośnie gry Risen na konsole, dokładnie to czy bedzie dostępna w polskiej wersji?? Gdzies wyczytałem ze wczoraj była premiera na PC a na konsole bedzie 16 października. Ale nie znalazłem nigdzie czy bedzie na konsole w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym ze na moim kompie nie pójdzie raczej bo w G3 też nie koniecznie mogłem grac a konsole chce kupic sobie i dla tego pytalem :) ale skoro ma jej nie być to pewnie sobie odpuszcze konsole i gre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Do premiery mogą jeszcze sporo poprawić, a ową ponoć przesunęli (na przyszły rok?). Może także stanie się cud i jednak zrobią tą polską wersję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy dało by się może przez xbl wymieniać z przyjaciółmi na gry arcade i inne dodatki zakupione na marketplace? słyszałem, że jakoś tam można, ale nie wiem czy to prawda... chciałem kiedyś zrobić to z kumplem - przeemigrowałem jego konto na moją konsolę i ściągnąłem za pomocą jego konta (miał ją wykupioną jako pełną wersję) grę Monkey Island. U niego na koncie wszystko gra, natomiast, gdy ja chcę zagrać w tą grę wykrywa mi ją nadal jako demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 23:33, DoMiNo1992 napisał:

Witam, czy dało by się może przez xbl wymieniać z przyjaciółmi na gry arcade i inne dodatki
zakupione na marketplace? słyszałem, że jakoś tam można, ale nie wiem czy to prawda...
chciałem kiedyś zrobić to z kumplem - przeemigrowałem jego konto na moją konsolę i ściągnąłem
za pomocą jego konta (miał ją wykupioną jako pełną wersję) grę Monkey Island. U niego
na koncie wszystko gra, natomiast, gdy ja chcę zagrać w tą grę wykrywa mi ją nadal jako
demo.

Bo te gry są przypisane do konsoli, a nie do konta. Można tak robić z DLC do RB2 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 23:35, GuitarHero napisał:

Bo te gry są przypisane do konsoli, a nie do konta. Można tak robić z DLC do RB2 itp.


Skoro są one przypisane do konsoli, to czemu mogę w nie grać na mojej konsoli, tyle że zalogowany na jego konto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 23:40, DoMiNo1992 napisał:

> Bo te gry są przypisane do konsoli, a nie do konta. Można tak robić z DLC do RB2
itp.

Skoro są one przypisane do konsoli, to czemu mogę w nie grać na mojej konsoli, tyle że
zalogowany na jego konto? :)

Sam napisałeś, że demo jest :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 23:42, GuitarHero napisał:

> > Bo te gry są przypisane do konsoli, a nie do konta. Można tak robić z DLC do
RB2
> itp.
>
> Skoro są one przypisane do konsoli, to czemu mogę w nie grać na mojej konsoli, tyle
że
> zalogowany na jego konto? :)
>
Sam napisałeś, że demo jest :|


napisałem, że "przeemigrowałem jego konto na moją konsolę i ściągnąłem za pomocą jego konta (miał ją wykupioną jako pełną wersję) grę Monkey Island.U niego na koncie wszystko gra, natomiast, gdy ja chcę zagrać w tą grę wykrywa mi ją nadal jako demo."

U niego na koncie, nie na konsoli ;) byłem zalogowany na MOJEJ konsoli jego kontem :) po prostu miałem 2 profile - mój i kumpla - na moim grę wykrywało jako demo, a u kumpla na PROFILU (nie konsoli :P) normalnie ją czytało - jako FULL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować