Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Kiedyś jak miałem jeszcze gwarancję to miałem to samo i gość z infolinii kazał mi zrobić kombinację przycisków. Już jej nie pamiętam ale wiecie może o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć, zakupiłem xboxa i proszę o propozycje gier, w które po prostu trzeba zagrać. Mogą być też te starsze. Na konsoli nigdy nie grałem, więc pewnie trochę tego jest. Rodzaj gier dowolny. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batman Arkham Asylum, Assassin''s Creed, Gears of War, Star Wars The Force Unleashed, Fable 2, X-Men Origins Wolverine, Guitar Hero, Mass Effect. Na szybko to chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego co podał poprzednik (i tak głównie multiplatformowe) dorzucę: Halo 3, Project Gotham Racing 4. Halo za świetny klimat kolorowego SF, PGR za to, że potrafi być świetny, mimo że nie ma nic wspólnego z trendami panującymi w NFS. Zero tuningu, a jazda bardzo przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie nie polecajcie mu PGR. Forza - i tyle w temacie wyścigów ^_^ Ja bym jeszcze polecił:
- BioShock
- Fight Night Round 3 lub 4
- Ninja Gaiden 2 - to jest dla hardkorowców :P
- Army of Two
- MK vs DC Universe
- Soul Calibur 4
- NBA Street Homecourt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, za niedługo chce zakupić Xboxa 360.Problem w tym jest taki że nie wiem jaki mam wybrać monitor,jak narazie znalazłem ten

skusił mnie ten filmik .Na x-ie bede grał z odległosci około 1 metra .Szukam monitora około 1099zł mniej wiecej . Z góry dzieki...
PS: W opisie jest błąd Wymiary (szer. x wys. x głeb.) 872 x 420 x 249 mm a ma być Wymiary (szer. x wys. x głeb.) 572 x 420 x 249 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 15:41, Dxiv napisał:

Witam, za niedługo chce zakupić Xboxa 360.Problem w tym jest taki że nie wiem jaki mam
wybrać monitor,jak narazie znalazłem ten

skusił mnie
ten filmik .Na x-ie bede grał z odległosci
około 1 metra .Szukam monitora około 1099zł mniej wiecej . Z góry dzieki...
PS: W opisie jest błąd Wymiary (szer. x wys. x głeb.) 872 x 420 x 249 mm a ma być Wymiary
(szer. x wys. x głeb.) 572 x 420 x 249 mm



Monitor spoko ale najlepiej gdybyś go zobaczył na żywo chociaż to może być dosyć trudne. Najważniejsze to proporcje ekranu. Ten ma dobre, muszą być 16:9 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 19:29, Xjumpaytech napisał:

> A w smugach nie chodzi bardziej o herce?
To też, ale mój 46" Samsung ma 100 Hz i 5 ms reakcji i smugi są mimo tych 100 Hz.



Ja mam samusnga 100 Hz, szybkość chyba 4ms i tryb DNIe pro. Jak odpalam tryb filmu albo gry to bardzo ładny obraz, kiedyś podepnę x na hdmi to będzie jeszcze ładniej. Spróbuj pobawić się w menu tv bo ja słyszałem że można odświeżanie różnie ustawiać a ja tego nie próbowałem ale i tak jest gir u mnie. Chociaż jak np się w gowie odwracam szybko to jest zamazane ale to efekt zamierzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem to o co mi chodziło.

Na kontrolerze konsoli Xbox 360, naciśnij po kolei:

* przycisk X
* przycisk X
* Lewy przedni przycisk
* Prawy przedni przycisk
* przycisk X
* przycisk X

Pisze że to konserwacja. To chyba to samo co czyszczenie pamięci podręcznej. Może w starym menu nie było tak łatwego dostępu do tej opcji ;]

Pisze na stronie że jeżeli xbox się zawiesza to trzeba np. próbować podłączyć bez dysku, nową gręi na nowym profilu. Ja się w to bawił nie będę bo szanse na to że chodzi o coś innego niż konsola są nikłe. Już tak kiedyś miałem i po naprawie konsoli problem minął a więc to pewnie chodzi o konsolę. Wyślę na serwis ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 19:50, Pile napisał:

Ja mam samusnga 100 Hz, szybkość chyba 4ms i tryb DNIe pro. Jak odpalam tryb filmu albo
gry to bardzo ładny obraz, kiedyś podepnę x na hdmi to będzie jeszcze ładniej. Spróbuj
pobawić się w menu tv bo ja słyszałem że można odświeżanie różnie ustawiać a ja tego
nie próbowałem ale i tak jest gir u mnie. Chociaż jak np się w gowie odwracam szybko
to jest zamazane ale to efekt zamierzony.

No obraz na moim telewizorze też jest piękny tylko przy szybkich ruchach typu odwracanie się mam smugi z celownika :). Poszuka może coś w ustawieniach jeszcze będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować