Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Z dysku 20GB można przesyłać pliki na 120GB tylko raz i tylko w tą stronę. A między dyskami 120gb? Są ograniczenia?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Waham się między zakupem elite a premium. U mnie w sklepie różnica jest 100 zł. Co radzicie? Czy jest różnica w niezawodności albo w głośności pracy? Oba modele to Jasper. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 16:06, berbelek napisał:

Waham się między zakupem elite a premium. U mnie w sklepie różnica jest 100 zł. Co radzicie?
Czy jest różnica w niezawodności albo w głośności pracy? Oba modele to Jasper. Z góry
dzięki za odpowiedzi.

Jak różnica 100 zł to niema co się zastanawiać :/ Elite. Konsole różnią się kolorem i dyskiem Elite ma 120 GB, a Premium 60 GB.

Dziwnie działa to multi w GoWie 2 wczoraj czasami czekałem 15 minut na mecz, a dzisiaj mój max czekania to był 3 minuty ciekawe z czym jest to związane? Ludzie nagle polubili Guardiana? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po prostu gow jest zwalony i raz czekasz kilka sec. ,a raz kilkanaście minut... :(

Będę miał niedługo halo 3, obczaję, czym się ludzie jarają. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 16:42, Albii napisał:

Będę miał niedługo halo 3, obczaję, czym się ludzie jarają. xD


Moim zdaniem szału nie ma. Przeszedłem całą kampanię, następnie pograłem parę godzin w multi. Ze znudzeniem zacinałem żeby zdobyć pewnego achievementa, który i tak mi nie wyskoczył (WTF?!). Grę bardzo szybko oddałem i raczej już do niej nie wrócę. Ale Tobie może się spodoba, tak jak i większości posiadaczy Xboxa. :P Ja się trochę zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy aby aktualizować gry muszę mieć konto na xbox live? Jeżeli nie to co muszę zrobić?
Aktualizacje gier też są w pamięci podręcznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 18:16, Pile napisał:

Czy aby aktualizować gry muszę mieć konto na xbox live? Jeżeli nie to co muszę zrobić?

Tak.

Dnia 06.10.2009 o 18:16, Pile napisał:

Aktualizacje gier też są w pamięci podręcznej?

... ;( Już o tym ci pisałem wcześniej ;FFFFFFFFFF T-A-K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam właśnie podłączonego xbox''a do TV FULLHD kablem dołączonym do zestawu(component bodajże, przełączonym na HDTV). Moje pytanie jest następujące, czy opłaca się kupować np. taki kabel HDMI:
http://www.euro.com.pl/akcesoria-rtv/kable/opis-4world-4857-hdmi.bhtml#content_3c
Uzyskam lepszy obraz, czy lepiej pozostać przy tym standardowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 20:51, The_Warrior napisał:

Witam, mam właśnie podłączonego xbox''a do TV FULLHD kablem dołączonym do zestawu(component
bodajże, przełączonym na HDTV). Moje pytanie jest następujące, czy opłaca się kupować
np. taki kabel HDMI:
http://www.euro.com.pl/akcesoria-rtv/kable/opis-4world-4857-hdmi.bhtml#content_3c
Uzyskam lepszy obraz, czy lepiej pozostać przy tym standardowym?

Będzie ostrzejszy obraz. I nie kupuj jakichś wymyślnych za 666zł, bo wystarczy ci taki za 10zł. Sygnał i tak jest cyfrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz TV full hd to wykorzystaj to i kup sobie kabel HDMI. ;) Co do kabla to GH Ci powiedział, że może i być kabel za 10żł, sgnał będzie taki sam. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 22:17, damian111 napisał:

jakie są największe minusy tej konsoli

W starszych modelach awaryjność, która w nowych została wyeliminowana. Innych chyba niema. Można podciągnąć płacenie za Live!, ale jak dla mnie to jest plus jest mniej dziadostwa i serwery (przy ściąganiu gier) są bardzo szybkie, rozmowy nie tną, a multi w wielu grach działa dobrze nie we wszystkich, bo w takim GoWie tak zwalili multi, że trzeba czekać kupę czasu i czasami są lagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 22:17, damian111 napisał:

jakie są największe minusy tej konsoli

To co powiedział poprzednik + "brak" xbox live w polsce. Brak znaczy tyle, że oficjalnie go nie ma i trzeba zakładać konta na inne kraje i męczyć się z blokadami regionalnymi przy paru rzeczach... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 23:10, Albii napisał:

> jakie są największe minusy tej konsoli
To co powiedział poprzednik + "brak" xbox live w polsce. Brak znaczy tyle, że oficjalnie
go nie ma i trzeba zakładać konta na inne kraje i męczyć się z blokadami regionalnymi
przy paru rzeczach... ;]

No tak :) zapomniałem o najważniejszym przy xbl :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 14:18, Pile napisał:

Nowe xboxy elite mają w polsce takie białe kartony?

Ja kupowałem Elite tydzień temu to dostałem w szarym.

P.S Trochę bezsensowne pytania zadajesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 14:18, Pile napisał:

Nowe xboxy elite mają w polsce takie białe kartony?

Tak z serii za 1099 zł powinny mieć białe kartony szare miały te droższe z hdmi w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować