Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2009 o 15:13, jackass napisał:

You`re in the movies też mogło być drogie a już teraz kosztuje 99zł z kamerką .Lips kosztowało
199zł na premierę .Nikt tego nie kupi za 400zł .Będzie kosztowało 200zł ,tak jak EyePet
i zarabiać będą na grach .

Ale patrząc już na inne akcesoria tak różowo nie jest :):
-Kierownica 350 zł w najtańszym miejscu jakim widziałem zwykle 400-500zł
-Wi-Fi 290zł w najtańszym miejscu zwykle 300-350 zł
Ale może faktycznie MS Polska się również zastosuje do centrali i da równą cenę taką jaką mają USAńczycy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie natal sam w sobie nie powinien być drogi bo to dopiero wejście w tą technologię. Zabawa będzie jeżeli kupisz do tego gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena Adapteru WiFi mnie przeraża. Stówkę mógłbym jeszcze zapłacić ale nie więcej.
Jeśli Natal przekroczy cenę 200zł [a zapewne na premierę będzie więcej niż 200zł]
To na pewno nie kupię =]

Już wolę zainwestować w Monitor z HD i hdmi + głośniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Forzy 3, żeby wejść na "witrynę" trzeba mieć golda? Wczoraj i nawet dzisiaj rano wchodziłem bez żadnych problemów, a teraz chciałem kupić ustawienia, a tu komunikat "Musisz posiadać konto Xbox Live Gold, aby tam wejść". Od razu mówię, że konto gold skończyło mi się 9.12.09, więc taka dziwna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 16:43, Xjumpaytech napisał:

buried Na szczęście ludzie wymyślili prosty sposób z tymi routerami z clientem, które
pozwalają na bezprzewodowe połączenie z konsolą bez tego adaptera :).


mógłbym poznać ten prosty sposób ? ;> mam routera neostrady i nie chce wydawać prawie 3 stów na adapter ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 17:05, Xjumpaytech napisał:

Do Forzy 3, żeby wejść na "witrynę" trzeba mieć golda? Wczoraj i nawet dzisiaj rano wchodziłem
bez żadnych problemów, a teraz chciałem kupić ustawienia, a tu komunikat "Musisz posiadać
konto Xbox Live Gold, aby tam wejść". Od razu mówię, że konto gold skończyło mi się 9.12.09,
więc taka dziwna sytuacja.

Nie pomyliłeś z auction house ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 17:28, masterHADES napisał:

mógłbym poznać ten prosty sposób ? ;> mam routera neostrady i nie chce wydawać prawie
3 stów na adapter ;/

http://psp-team.pl/forumpsp/index.php?showtopic=18275&pid=141202&st=0 Chociaż z zapewnieniami o tą łatwość to przesadziłem ;). Może kupno i sam pomysł jest łatwy - gorzej ja Internet zakładał ktoś kto się nie zna zbyt dobrze tak jak u mnie miałem wtedy dosyć spore problemy z ustawieniem i musiałem wołać tą pomoc techniczną, żeby przyszli i naprawili to co spieprzyli ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 17:29, jackass napisał:

Nie pomyliłeś z auction house ?

Nie, bo dopiero teraz to znalazłem :). Wcześniej wchodziłem przez "witryna" i tam można było kupić projekty, ustawienia, auta i inne takie głupoty, a teraz wchodzę i właśnie takie coś mi wyskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania.

1.Mam Xboxa połączonego z monitorem przez kabel VGA,ale z tyłu monitora ma jeszcze jedno wejscie "cyfrowe"(przez cyfrowe wejście łącze monitor z komputerem) ,czy przez to wejście tez można połaczyc konsoile z monitorem?A jezeli tak czy jakośc obrazu bedzie lepsza ?
2.Gram na monitorze i chciałbym sie z pytac jak to jest z jakością obrazu na monitorze.Na przykład mam na komputerze Star wars the force unleashed ,gram w rozdziałce 1074 na 768 ,jak i równiez mam tą gre w wersji na Xboxa 360,gdzie bedzie lepsza jakośc obrazu w takim wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 23:57, Xouranotorotos napisał:

Pytania.

1.Mam Xboxa połączonego z monitorem przez kabel VGA,ale z tyłu monitora ma jeszcze jedno
wejscie "cyfrowe"(przez cyfrowe wejście łącze monitor z komputerem) ,czy przez to wejście
tez można połaczyc konsoile z monitorem?A jezeli tak czy jakośc obrazu bedzie lepsza


Ale jakie to jest to cyfrowe złącze? HDMI? Poza tym zależy jaki masz monitor. Podaj rozdzielczość a najlepiej cały model.

Dnia 29.12.2009 o 23:57, Xouranotorotos napisał:

2.Gram na monitorze i chciałbym sie z pytac jak to jest z jakością obrazu na monitorze.Na
przykład mam na komputerze Star wars the force unleashed ,gram w rozdziałce 1074 na
768 ,jak i równiez mam tą gre w wersji na Xboxa 360,gdzie bedzie lepsza jakośc obrazu
w takim wypadku?


Tak jak mówiłem podaj model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 12:21, Pile napisał:

> Pytania.
>
> 1.Mam Xboxa połączonego z monitorem przez kabel VGA,ale z tyłu monitora ma jeszcze
jedno
> wejscie "cyfrowe"(przez cyfrowe wejście łącze monitor z komputerem) ,czy przez to
wejście
> tez można połaczyc konsoile z monitorem?A jezeli tak czy jakośc obrazu bedzie lepsza


Ale jakie to jest to cyfrowe złącze? HDMI? Poza tym zależy jaki masz monitor. Podaj
rozdzielczość a najlepiej cały model.


> 2.Gram na monitorze i chciałbym sie z pytac jak to jest z jakością obrazu na monitorze.Na

> przykład mam na komputerze Star wars the force unleashed ,gram w rozdziałce 1074
na
> 768 ,jak i równiez mam tą gre w wersji na Xboxa 360,gdzie bedzie lepsza jakośc
obrazu
> w takim wypadku?

Tak jak mówiłem podaj model.

Model l196wtq
Chyba to jest złącze, Cyfrowe (DVI-D) ale moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 18:41, KlocekLego napisał:

> Do konsolki raczej nie da rady podłączyć zwykłego webcama? Tylko ten crapowaty Live
vision?
Tylko Live Vision.

Nie ma to jak Microsoft ;/
Najlepsze, że kamera jest dosyć droga, a jakością ustępuje mojej dawnej kamerce za 40zł ;/
(Z tego co grałem w your'e in the movies, i oglądałem różne nagrania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

You''re in the movies w empiku za 99zł kosztuje, w necie pewnie można taniej wyhaczyć, gierka też kilkadziesiąt złoty warta, więc chyba nie taka droga. Nie wiem czy dobrze się orientuję, ale na Ps3 chyba też można tylko kamerkę sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować