Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Tu chodzi o regulamin i blokady regionalne. Nie masz live w polsce i nie masz dem. Tu nie chodzi o to czy MS może tylko czy chce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam jakiejś naprawdę fajnej i długiej platformówki na xbox360.
jaką bysci polecili (oprócz mario i sonica rzecz jasna) - w miarę niedrogą i dostępną w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie do tuu human z aczikiem unstoppable. Z tego co widzę to przeciwnicy skalują się do naszego lvlu. Czy np. takim bio inżynierem dałbym radę za pierwszym razem przejść grę i nabić te osiągnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 11:37, WhiteMamba napisał:

Na płytę to wiem, ale nie podoba mi się, że co chwilę będe musiał zmieniać płyty, jak
będę chciał raz pograć np. w Conviction, a raz w jakąś demówkę.. bez sensu. Tak to bym
miał na penrivie, płyta z pełną grą leżała by w napędzie, a ja bym odpalił sobie demko.

Nie rozumiem Cię. Dema gier sa po to, żeby zagrać te 10 minut i kupić pełniaka, a nie żeby dziesiątki godzin je męczyć.Nagraj sobie kilka dem na dvd, płytka kosztuje zeta i po problemie. Chyba, że jesteś bardzo problematyczny.

Dnia 17.05.2010 o 11:37, WhiteMamba napisał:

Czy tak ciężko jest na to wpaść? Przecież Microsoft stworzył Windowsa, a tutaj takich
szczegółów nie mogą dopracowac.. ehh

Bo po co, jak od tego jest Live?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2010 o 13:00, Ha_Xior napisał:

Btw. sprawiłem sobie ostatnio Devil May Cry 4 i muszę przyznać, że to bardzo dobra gra
(mimo, że krótka). Są jeszcze jakieś gry o podobnej tematyce do wymienionego DMC?

Bayonetta jest spoko. Może Wet jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako że zaraz premiera Red Dead Redemption postanowiłem zakupić sobie xboxa360 Elite. Tylko teraz moje pytanie brzmi - czy warto kupować na Allegro (nowego) 250 GB, czy lepiej normalnie w sklepie 120 GB? I ogólnie proszę o porady w sprawie zakupu. Pozdro.

A właśnie i co to jest jeszcze ten Jasper?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 07:13, Oloninho napisał:

Witam. Jako że zaraz premiera Red Dead Redemption postanowiłem zakupić sobie xboxa360
Elite. Tylko teraz moje pytanie brzmi - czy warto kupować na Allegro (nowego) 250 GB,
czy lepiej normalnie w sklepie 120 GB? I ogólnie proszę o porady w sprawie zakupu. Pozdro.

A właśnie i co to jest jeszcze ten Jasper?

Ja mam 120gb i jestem zadowolony,jeśli chcesz pomieścić całą swoją kolekcję na Xboxie 360 to kupuj 250 gb.

Japser to :
"e) Jasper- czwarta wersja, prawie bezawaryjna, dobre chłodzenie, nadal produkowana, wykonana w technologii CPU 65nm, GPU 65nm, posiada port HDMI, dużo cichsza praca, zasilacz 150 W."<-Faq
Lepiej przeczytaj Faq zanim zadasz takie pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Sorry, ale to było rano i musiałem już do szkoły iść :P Gdzie najlepiej kupić tego X''a (Euro, Media Markt, etc czy może Allegro)? Ważne aby był Jasper (120 lub 250 GB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 15:41, Oloninho napisał:

Zawsze chciałem ten zestaw (jak go ogłosili w tamtym roku) ,ale jak zdobyłem na PC to ... No wiadomo. Bez konta LIVE nie pograsz po sieci ,a darmowy przez założenie konta na Xboxie(UWAGA NA XBOXIE,nie na oficjalnej stronie xbox live) i takie tam. A gra na Singla to nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze będę przeciwnikiem zakupów na allegro. Radziłbym wziąć tego Xboxa, który proponuje Albii bądź ja. Potem ew. dokupujesz interesujące Cię tytuły. I uwierz - 120 GB w zupełności wystarczy :)

Co do Twojego poprzedniego pytania o to, czy w Vobisie są sprzedawane X-y w wersji Jasper. Odpowiem: TAK. W Vobis masz tą gwarancję. Co do innych sklepów (a w szczególności co do allegro :]) nie wypowiadam się, ale w sieciach typu Empik czy MM powinno być ok.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Nie warto kupować Xboxa, bo nie rozumiem? Przecież można zarejestrować się na UK i grać po sieci.

Edit: I jak np jest z takim czymś? http://www.euro.com.pl/konsole-do-gier/opis-xbox-360-elite-halo-3-forza-3.bhtml#content_3c lub http://www.euro.com.pl/konsole-do-gier/opis-microsoft-xbox-360-elite-gta-4-dodatki.bhtml#content_3c Jest to Jasper? Warto kupić? I ile kosztuje taki pad, który jest w zestawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał tę z pierwszego linku.
Co do wersji, to ja polecałbym zapytać się właścicieli sklepu poprzez mail, albo bezpośrednio w sklepie sprawdzić w ten sposób:
"14. Jak sprawdzić jaki model płyty głównej posiadam?
http://madgamer.pl/2008/12/13/jak-rozpoznac-x360-jasper/"

Pad do Xboxa 360 to wydatek koło 140 zł za sam pad. Są też zestawy typu 2 pady + gra, i to wychodzi drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przydają się dwa pady, czy raczej nie (btw nie lubię ścigałek, ani sportowych)? A jak jest z zakupem Xboxa w Vobisie na raty? Orientuje się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz grać ze znajomymi, to przydają się jak najbardziej. Ja w Vobisie będę kupował, ale raczej nie na raty. Jak kupię, to Ci opiszę transakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, a kiedy kupujesz (zamawiasz czy w salonie)? A co do gry we dwóch, to gry takiego typu, to raczej sportowe i wyścigowe, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować