Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Zrobił ktoś z Was w too human osiągnięcie unstoppable? Są w sumie cztery. Jaką klasą to najlepiej zrobić, na achievement.org trochę cienko jest to wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to forum jest magiczne, czy coś w ten deseń, ale każdy mój problem czy wątpliwość odchodzi w siną dal po napisaniu na nim posta ze streszczeniem problemu. Po raz enty - dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 07:55, WhiteMamba napisał:

Gdzieś czytałem, że nowy update "odbanowuje" dysk? To prawda? Wydaje mi się to bez sensu,
dlatego mnie to zastanawia. Sam dysku nie mam, ale chciałbym wiedzieć jak to jest?


Tak, kolega wgrał niedawno nowy dashboard do siebie i mu zbanowany nieoryginalny dysk WD śmiga bez problemów :). Dla mnie też to jest dziwne, no ale jest jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 18:13, Pile napisał:

Zrobił ktoś z Was w too human osiągnięcie unstoppable? Są w sumie cztery. Jaką klasą
to najlepiej zrobić, na achievement.org trochę cienko jest to wyjaśnione.


Jaką klasą? Oczywiście ulubioną, chyba logiczne :] A ja polecam wziąć do tego Championa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 19:04, SpecShadow napisał:

> Zrobił ktoś z Was w too human osiągnięcie unstoppable? Są w sumie cztery. Jaką klasą

> to najlepiej zrobić, na achievement.org trochę cienko jest to wyjaśnione.

Jaką klasą? Oczywiście ulubioną, chyba logiczne :] A ja polecam wziąć do tego Championa.



Mam berserkera - cybernetycznego na 50lvl.

Rozumiem że jedyny sposób to co-op (odpada) albo kampania?
Ktoś pisał na necie że z bioe na 10lvl dał radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, dziwna te działania Microsoftu jak dla mnie.. Przed chwilą uruchomiłem Pendrive na Xbox''ie, ściągnąłem Just Cause 2 i zaraz zaczynam grać. Mam pytanko, podobno przy zakupie konsoli dostajemy 3x Konto gold na 3 miesiące, ja wykorzystałem już jedno, jak wykorzystać następne? Jest jeszcze jakiś sposób na odłączenie się od Live oprócz odpinania kabla od netu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 20:58, WhiteMamba napisał:

Aha, dziwna te działania Microsoftu jak dla mnie.. Przed chwilą uruchomiłem Pendrive
na Xbox''ie, ściągnąłem Just Cause 2 i zaraz zaczynam grać. Mam pytanko, podobno przy
zakupie konsoli dostajemy 3x Konto gold na 3 miesiące, ja wykorzystałem już jedno, jak
wykorzystać następne? Jest jeszcze jakiś sposób na odłączenie się od Live oprócz odpinania
kabla od netu?



Z tego co wiem następne goldy muszą iść na nowe konta. Nie możesz mieć trzech miesięcy za free na jedno konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, mam takie jeszcze jedno pytanko. Podłączylem dzisiaj konsolę do Live, a na stronie z rankingiem stworzonym przez Spaykusa, dalej jestem na tym samym miejscu z ledwo 800 punktami, a mam ponad 4000 nabitych punktów? Czemu to się nie zaktualizowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 21:13, WhiteMamba napisał:

Okej, mam takie jeszcze jedno pytanko. Podłączylem dzisiaj konsolę do Live, a na stronie
z rankingiem stworzonym przez Spaykusa, dalej jestem na tym samym miejscu z ledwo 800
punktami, a mam ponad 4000 nabitych punktów? Czemu to się nie zaktualizowało?



W tym to się nie orientuję bo nie mam live. Może aktualizacja jest co jakiś dłuższy czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 16:52, Wrukos napisał:

Xbox się oddala. Wątpię, iż do mojego monitora da się go podłączyć. Zobaczcie sami -
bo ja wejścia na kabel VGA nie widzę.

Model monitora: Belinea101711, 17,1 cali

EDIT. "2" to kabel, którego zdjęcie wkleiłem w tym poście: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5389&pid=9314
.


Nie oddala... tak jak napisał już wyżej ktoś, tylko, że taka ''przejsciowka'' jest w zestawie o ktorym pisalem kilka postow temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko w porządku. Mam jeszcze wiele pytań ;) Czy da się nagrać demo na xboxa na komputerze, na pendrivie? Chodzi mi o to, że tam gdzie mam Xboxa, mam neta 512kb/s, a tutaj mam 2mb/s i wolałbym tutaj sobie ściągnąć demka i nagrać na pendrive. Jest taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 08:03, WhiteMamba napisał:

Już wszystko w porządku. Mam jeszcze wiele pytań ;) Czy da się nagrać demo na xboxa na
komputerze, na pendrivie? Chodzi mi o to, że tam gdzie mam Xboxa, mam neta 512kb/s, a
tutaj mam 2mb/s i wolałbym tutaj sobie ściągnąć demka i nagrać na pendrive. Jest taka
możliwość?

Na Pendrive nie, ale na płytę można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na płytę to wiem, ale nie podoba mi się, że co chwilę będe musiał zmieniać płyty, jak będę chciał raz pograć np. w Conviction, a raz w jakąś demówkę.. bez sensu. Tak to bym miał na penrivie, płyta z pełną grą leżała by w napędzie, a ja bym odpalił sobie demko.

Czy tak ciężko jest na to wpaść? Przecież Microsoft stworzył Windowsa, a tutaj takich szczegółów nie mogą dopracowac.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 11:37, WhiteMamba napisał:

/.../


Ciesz się, że chociaż Twój xbox wykrywa pendriva bo mój to ni cholera ;p

Btw. sprawiłem sobie ostatnio Devil May Cry 4 i muszę przyznać, że to bardzo dobra gra (mimo, że krótka). Są jeszcze jakieś gry o podobnej tematyce do wymienionego DMC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz podłączony net do konsoli? Bo ja musiałem pobrać aktualkę z Live''a. Dopiero wtedy zadziałało. I pamiętaj, że pendrive musi być sformatowany programem USB Disk Storage Format tool, na format FAT32, wtedy zadziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować