Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Na papieżu gwarancji nie ma. Jak umrze, to jest następny, zero gwarancji, nawet na RRODA :<.
A tak na poważnie, jest gwarancja na konsole, bodajże 2 lata, oddajesz i Ci naprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie korzystam z kabla RGB, który otrzymałem w zestawie, ale chciałbym to zmienić w najbliższej przyszłości.
Konsolę podłączam do monitora LG M228WA, gdzie tył wygląda tak: [url= http://www.intsoft.pl/catalog/images/M208W_2.jpg]LINK[/url]. Wejście DVI mam zajęte przez podpiętego PC, tak więc chciałbym wykorzystać wejście component. Jednak, gdy przeglądam pierwszą z brzegu aukcję na allegro, gdzie sprzedają kable component do X360 (np. [url= http://allegro.onet.pl/kabel-gold-xbox-360-component-hd-av-pozlacany-k22-i1369072298.html]KABEL GOLD XBOX 360 COMPONENT HD/AV POZLACANY K22 (1369072298) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]), jest tam 6 wtyczek. W monitorze mam jedynie 5 gniazd... I teraz nie wiem... Czy jak kupię taki kabel, jak z podanej aukcji, to wszystko będzie działać poprawnie? Co z tą "dodatkową" wtyczką?
Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 01:30, Rincewind napisał:

Czy konsola odpali mi na monitorze 17"(wiem mały) o rodzielczości 1280 na 960 ?(oczywiście
wejście VGA) i czy grafika będzie naprawdę taka tragiczna ?

Grałem na takim spokojnie dawało radę, co prawda nie jestem w 100% pewny tej rozdzielczości,
ale chyba była identyczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 01:30, Rincewind napisał:

Czy konsola odpali mi na monitorze 17"(wiem mały) o rodzielczości 1280 na 960 ?(oczywiście
wejście VGA) i czy grafika będzie naprawdę taka tragiczna ?


Zdaj relacje jak podłączysz pod monitor ponieważ męczę się na 14 calowym telewizorze i muszę przy nim z lupą siedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 01:30, Rincewind napisał:

Czy konsola odpali mi na monitorze 17"(wiem mały) o rodzielczości 1280 na 960 ?(oczywiście
wejście VGA) i czy grafika będzie naprawdę taka tragiczna ?



Może tragiczna nie. Ja sam grałem kiedyś na 20" ale to był porządny monitor. Nie wiem jak u ciebie.
Teraz gram na 40" i nie ma porównania ;]

Musisz zobaczyć jak to wygląda i sam sobie odpowiedzieć czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2010 o 10:47, Pile napisał:

Musisz zobaczyć jak to wygląda i sam sobie odpowiedzieć czy warto.



Hmmm to jest monitor : NEC AccuSync LCD72VM. W następnym roku kupie jakiś porządniejszy, bo teraz kasa pójdzie na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 10:47, Pile napisał:

> Czy konsola odpali mi na monitorze 17"(wiem mały) o rodzielczości 1280 na 960 ?(oczywiście

> wejście VGA) i czy grafika będzie naprawdę taka tragiczna ?


Może tragiczna nie. Ja sam grałem kiedyś na 20" ale to był porządny monitor. Nie wiem
jak u ciebie.

.

Tzn. bd kupował 23" ale to w następnym roku. A ten to Nec AccuSync LCD 72VM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 09:11, Dark_elves napisał:

> Czy konsola odpali mi na monitorze 17"(wiem mały) o rodzielczości 1280 na 960 ?(oczywiście

> wejście VGA) i czy grafika będzie naprawdę taka tragiczna ?
Grałem na takim spokojnie dawało radę, co prawda nie jestem w 100% pewny tej rozdzielczości,
ale chyba była identyczna:)


@all: No nic dzięki za odpowiedzi. Zdam relacje, bo pożyczę na kilka godzin konsole od kumpla to sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem media sharing w WMP 11 i prawie wszystko jest git. Xbox wykrywa mój komp, wykrywa listy odtwarzania, nie wykrywa jedynie mp3, które są na tych listach ; (. Wie ktoś co trzeba zrobić aby w końcu mógłbym sobie posłuchać muzyki z xboxa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 16:44, Szympek napisał:

Włączyłem media sharing w WMP 11 i prawie wszystko jest git. Xbox wykrywa mój komp, wykrywa
listy odtwarzania, nie wykrywa jedynie mp3, które są na tych listach ; (. Wie ktoś co
trzeba zrobić aby w końcu mógłbym sobie posłuchać muzyki z xboxa ?


A nie łatwiej włożyć pendrive''a? Mi akurat WMP nie robił żadnych problemów, ale wiem, że było dość uciążliwe łączenie się z komputerem, żeby posłuchać muzyki, a ta z tego co pamiętam nie była też tak dobrej jakości, a na pendrive nie dość, że niezależnie to nie musisz łączyć się z komputerem, a przy okazji masz większą władzę nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsole mam od niedawna. I w sobotę kończy mi się miesiąc darmowego Golda. No i chcę sobie wykupić jeden miesiąc, bo w promocji jest za 1 zł. Jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 17:37, Ziggy napisał:

Konsole mam od niedawna. I w sobotę kończy mi się miesiąc darmowego Golda. No i chcę
sobie wykupić jeden miesiąc, bo w promocji jest za 1 zł. Jak to zrobić?

Dołączam się do pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania...Otóż:

Poczytałem to,to o tym,że można posłuchać muzykę z pendrive''a- trzeba ją poprostu nagrać... I tak,włączam jedną muzykę i cała toplista się przewija...Nie chce mi się jedna muzyka i po kolei każda żeby grała...

I jeszcze jedno...Otóż jest coś takiego jak Games on demand,czyli można kupic gry za MS Point za jakąś tą kwotę MSP.Otóż gdy znajdują grę na Games on Demand (lista : http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_Games_on_Demand ) to mi się pokazuje kwota w $ np. 39,90 $ itd. ,a jak mam zrobić by przeliczało na MSP ? Czy w ogóle to ja dobrze mówię,że gry "Games on demand" są za MSP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 17:50, BartexooN napisał:

) to mi się pokazuje kwota w $ np. 39,90 $ itd. ,a jak mam zrobić by przeliczało na MSP
? Czy w ogóle to ja dobrze mówię,że gry "Games on demand" są za MSP?


Musisz wejść w tą zakładkę i przycisnąć jakiś przycisk, który tam się wyświetla z tego co pamiętam to jest to Y, jeśli to nie zadziała to kliknij na grę z oferty i wtedy znów spróbuj poklikać to co się wyświetla. Też wyświetlało mi się w walucie i właśnie sobie zmieniłem, żeby pokazywało kwoty w MSP. Co do pendrive to nie pomogę, bo ja słucham tego co ma autor do przekazania (no chyba, że jest to bardzo słabe lub powtarzające, a przy np. wyścigach po którymś sezonie robi się to monotonne), więc ostatnim razem to muzyki z pendrive''a to ja słuchałem w pierwszej wersji NXE, jeśli nie na starym dashboardzie, więc nie wiem jak to jest w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałeś RRODA na Elite? Toć to tak rzadki przypadek teraz jest, że żeby mieć to dwa razy to trzeba mieć naprawdę mocnego pecha ; p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować