Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2011 o 20:30, nightfaler napisał:

Tak trzeba je odkręcić...

Nie trzeba. Jeżeli dobrze rzucimy padem o ścianę albo uderzymy nim o krzesło z odpowiednią siłą pod odpowiednik kątem to odkręcanie nie jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 22:16, kaczek93 napisał:

http://allegro.pl/bateria-4800mah-akumulator-pad-xbox-360-ladowarka-i1746044256.html#gallery
Jak sprawuje się coś takiego? Bo wysiadły mi akumulatorki (takie zwykłe jak paluszki)
i zastanawiałem się nad kupnem tego.

Chyba to jednak jakiś crap podrobiony bo z tego co widzę to Play & Charge Kit kosztuje jakieś 5 dyszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 23:05, Albii napisał:

> Tak trzeba je odkręcić...
Nie trzeba. Jeżeli dobrze rzucimy padem o ścianę albo uderzymy nim o krzesło z odpowiednią
siłą pod odpowiednik kątem to odkręcanie nie jest potrzebne.

Grahhhh czepiasz się ;p. Napisałem ironicznie, bo odkręcenie tych śrubek bez odpowiedniego klucza nie jest prostym ( o ile w ogóle wykonywalnym) zadaniem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 13:05, nightfaler napisał:

Grahhhh czepiasz się ;p. Napisałem ironicznie, bo odkręcenie tych śrubek bez odpowiedniego
klucza nie jest prostym ( o ile w ogóle wykonywalnym) zadaniem ;p

Bez śrubokrętu z odpowiednia końcówką da się tam zdziałać tyle ile Syzyf z tą swoją skałą :P Ale mniejsza z rozkręcaniem. Takiego pada jest naprawdę ciężko potem właściwie złożyć do kupy. Przynajmniej pada z PS2 jest ciężko, a podejrzewam że ten z Xboxa będzie sprawiał jeszcze większe trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
dawno nie zaglądałem do tego tematu i ogólnie przez pracę nie odpalałem konsoli stąd moje pytanie - wyszły ostatnio jakieś dobre produkcje, warte zakupu? Jak na razie męczę Dante''s Inferno, jednak jestem już bliski ukończenia więc potrzebuję czegoś nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 17:06, Ha_Xior napisał:

Dante''s Inferno, jednak jestem już bliski ukończenia więc potrzebuję czegoś nowego ;)

Chyba moja ulubiona gra konsolowa, jedyna w której osiągnąłem 1000G:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 13:05, nightfaler napisał:

Napisałem ironicznie, bo odkręcenie tych śrubek bez odpowiedniego klucza nie jest prostym ( o ile w ogóle wykonywalnym) zadaniem ;p

Torx t8 z dziurką, którego za uja w normalnym sklepie nie odstaniesz, bo najmniejsze sprzedają t10. :/ Trzeba na allegro kupować jeden malutki kluczyk, który kosztuje tyle co komplet torxów w sklepie z narzędziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano oryginalne P & C to nie są. Akus niskiej jakości i będzie szybko tracił pojemność. O ile oryginalnego P&C nie znajdziesz tanie imho warto sprzedać pada i kupić nowego w zestawie. Oo oryginalnego nowego Playa akus trzyma od. tygodnia (licząc granie po powiedzmy 10h dziennie) do 2-3 grając proporcjonalnie krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko złożyć nie jest, naprawiałem już swojego, grunt to odpowiedni wkrętak jak Albii napisał, te z dziurką to wersja ''Security''. Cały pad jest montowany na zatrzaski, jak skręcasz z powrotem wystarczy cześci powsuwać na swoje miejsce i docisnąć, pad się trzyma cały nawet bez skręcenia.
Jeden mały tip, ostatnia śruba jest w pod wąską i długa naklejką zmianową we wnęce na baterie :). Za pierwszym razem się zdziwiłem jak tak odkręciłęm wszystkie widoczne śrubki i dalej się trzymało mocno hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>wyszły ostatnio jakieś dobre produkcje, warte zakupu?
Wyszły. Napisz co Cię interesuje, a zaraz znajdziemy coś co ci się spodoba. ;)

nightfaler@
No ale zrozumiałem. ;) Tylko ukrycie się żaliłem na to, że nie moge kupić klucza i odkręcić obudowy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość wklejenia gamercarda, z true achievements na gramsajcie? Bo ilekroć próbuję
to zrobić to wyskakuje mi informacja, że strona mygamecard wygasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 10:30, Dark_elves napisał:

Czy istnieje możliwość wklejenia gamercarda, z true achievements na gramsajcie? Bo ilekroć
próbuję
to zrobić to wyskakuje mi informacja, że strona mygamecard wygasła.

No niestety stronka mygamecard już skończyła swoją działalność dobre pół roku temu jak nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 11:06, Ziggy napisał:

No niestety stronka mygamecard już skończyła swoją działalność dobre pół roku temu jak
nie więcej.

No tak, ale jaki to ma związek z true achievemnts? Ten gamerCard, który chcę wkleić
jest właśnie z tej strony. Chyba, że jest tutaj jakaś zależność o której nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 20:11, Dark_elves napisał:

> Dante''s Inferno, jednak jestem już bliski ukończenia więc potrzebuję czegoś nowego
;)
Chyba moja ulubiona gra konsolowa, jedyna w której osiągnąłem 1000G:)

Te acziwy wymagają jakiegoś specjalnego co-op (O ILE JEST) ,czy trzeba również przechodzić grę na jakimś hardcoree poziomie ,by mieć wszystkie acziwy? Zastanawiam się nad tym slasherem ,ale nadal zwlekam. Ale mam kolegę który sprzedaje gry na x''a i myślę nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 11:37, BartexooN napisał:

> > Dante''s Inferno, jednak jestem już bliski ukończenia więc potrzebuję czegoś
nowego
> ;)
> Chyba moja ulubiona gra konsolowa, jedyna w której osiągnąłem 1000G:)
Te acziwy wymagają jakiegoś specjalnego co-op (O ILE JEST) ,czy trzeba również przechodzić
grę na jakimś hardcoree poziomie ,by mieć wszystkie acziwy? Zastanawiam się nad tym slasherem
,ale nadal zwlekam. Ale mam kolegę który sprzedaje gry na x''a i myślę nad kupnem.



Kampanię możesz robić nawet na najłatwiejszym poziomie. Sama podstawka w ogóle jest prosta. Co innego z tzw. trialami (DLC). To są takie wyzwania, do achieva musisz mieć 15 na singlu i 25 na multi. Singlowe też potrafią być straszne nie mówiąc o długości. Jeden zajął mi jakieś 4h bez zgonu. Multi to już inna bajka. Niektóre są strasznie ciężkie. Najgorsze jest to (mój przypadek) że ostatnio grałem kilka godzin i nie zrobiłem niczego przez to że mój kumpel ciągle umierał. Musisz znaleźć sobie drugą osobę która umie w to grać i ma mocne nerwy. Ja bym pomógł ale zostały mi tylko dwa triale na multi i robię to z moim kumplem z Włoch który mówi po angielsku. Więc można się dogadać. Wspominam o nim dlatego że mu brakuje jeszcze kilku więc jak coś to pisz do THE ENIMAL. Mimo wszystko jeżeli lubisz prawdziwy HARDCORE to możesz kupić Dantego i dodatki. Jednak dla mnie te DLC to strata kasy i ja bym tego nie powtórzył no ale masochiści są wśród nas :-) Nie mówiąc o tym że gra jest co najwyżej średnia bo zrobienia z Boskiej Komedii takiej rzeźni (dużo gorszej od GoW3) to porażka.


PS. Ktoś chętny na Brotherhood multi? Mam poziom 15 i jednego kumpla więc jak coś to piszcie pod InsideGuide6107.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 11:37, BartexooN napisał:

> Chyba moja ulubiona gra konsolowa, jedyna w której osiągnąłem 1000G:)
Te acziwy wymagają jakiegoś specjalnego co-op (O ILE JEST) ,czy trzeba również przechodzić
grę na jakimś hardcoree poziomie ,by mieć wszystkie acziwy? Zastanawiam się nad tym slasherem
,ale nadal zwlekam. Ale mam kolegę który sprzedaje gry na x''a i myślę nad kupnem.

Nie raczej są łatwe, niektóre tylko wymagają spostrzegawczości, jak uwolnienie albo ukaranie wszystkich
dusz, zebranie wszystkich komentarzy Virgiliusza. Po za tym osiągnięcie "Poetry in Motion" a więc combo 666, można zrobić tylko w niektórych miejscach, gdzie przeciwnicy będą non-stop się pojawiać:) Ja przeszedłem
chyba dwa razy, żeby mieć komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować