Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2013 o 00:09, Sigu napisał:

500 zł to powinna być w miarę uczciwa cena. Obawiać się możesz, że konsola jest zczipowana.
W takiej sytuacji każde logowanie się do Internetu spowoduje zbanowanie konta na... 9999-2013...
7986 lat.


Ale czy ban rzutuje na uruchamianie gier czy po prostu nie pogram w multi, co mnie nie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś czy dodatki do 3 Fallouta wyszły w PL tak jak podstawka? Szukam i szukam, ale z tego co widzę to ultimate edition i dodatki są po angielsku, a jedynie podstawka jest full PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatki nie wyszły w full PL. Zawierają tylko polskie napisy. Podstawka dodatkowo polski dubbing. Cenedze zwyczajnie się nie chciało dorabiać dubbu do dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 11:37, Heartbreaker napisał:

Dodatki nie wyszły w full PL. Zawierają tylko polskie napisy. Podstawka dodatkowo polski
dubbing. Cenedze zwyczajnie się nie chciało dorabiać dubbu do dodatków.

Ale np wersja Game Of The Year Edition jest full ang czy też ma napisy pl? Na stronach wszędzie jest wersja językowa angielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, skoro multi ciebie nie interesuje, to zawsze możesz nie podłączać Internetu, albo założyć konto offline. Ban chyba nie wpływa na możliwości konsoli. Jedynie na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko na szybkości.
Od kilku lat mam białego pada od X360, którego używam do PC bo konsoli nie posiadam. Oczywiście korzystam z bezprzewodowego odbiornika.
Kilka miesięcy temu w pewnym konkursie wygrałem czarnego pada od Xboxa wraz z czarnym odbiornikiem w zestawie z płytą ze sterownikami. Dopiero jakiś czas temu postanowiłem przetestować tego pada.
Okazuje się jednak że czarny pad nie chce współpracować z odbiornikiem od białego pada.
Po podłączeniu czarnego odbiornika pad również nie łapie sygnału. Nie instalowałem sterowników z płytki dołączonej do tego drugiego bo uznałem, że to chyba wszystko jedno i niczym się nie różni poza kolorem więc sterowniki od białego odbiornika powinny bez problem współpracować z tym drugim.
Coś jest nie tak? Może ten czarny pad jest uszkodzony a może po prostu kwestia sterowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 18:18, Sigu napisał:

Możliwe, możliwe jednak, że to kwestia sterowników.
Wejdź tutaj: http://www.microsoft.com/hardware/pl-pl/d/xbox-360-controller-for-windows
Pobierz sterowniki, zainstaluj, wszystko powinno ładnie działać. Jeśli nie, to możesz
spróbować reklamować kontroler.

Te sterowniki mam i z białym padem działały bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 19:17, Sigu napisał:

A zsynchronizowałeś pady z odbiornikiem?

Czyli? Chodzi ci o wciśnięcie tego przycisku na odbiorniku?
Biały jest zsynchronizowany od razu po podłączeniu a przy włączeniu czarnego ciągle świecą się te części wokół logo (przy białym odbiorniku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciśnij ten duży przycisk na odbiorniku i mały, pomiędzy gniazdem ładowania i LB/LT.
Z każdym odbiornikiem musisz osobno synchronizować. Jak zsynchronizujesz pierwszego pada, to zapali się dioda obok 1, jak naciśniesz drugi raz i zsynchronizujesz drugiego pada, to zapali się na nim dioda przy 2.

Synchronizuje się do odbiornika, nie do komputera, dlatego biały z białym działa, biały z czarnym nie działa, a czarny nie działa z żadnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 23:38, Sigu napisał:

Wciśnij ten duży przycisk na odbiorniku i mały, pomiędzy gniazdem ładowania i LB/LT.
Z każdym odbiornikiem musisz osobno synchronizować. Jak zsynchronizujesz pierwszego pada,
to zapali się dioda obok 1, jak naciśniesz drugi raz i zsynchronizujesz drugiego pada,
to zapali się na nim dioda przy 2.

Synchronizuje się do odbiornika, nie do komputera, dlatego biały z białym działa, biały
z czarnym nie działa, a czarny nie działa z żadnym.

Szczerze mówiąc to nie wiedziałem to czego służy ten przycisk obok gniazda :)
Teraz wszystko śmiga elegancko, biały odbiornik z czarnym padem.
Dzięki wielkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam coś ponad 2400 wolnych punktów. Mam też zamiar kupić jedną droższą grę, a połowę zachować na promocje na następny tydzień.

Far Cry 3 Blood Dragon czy Call of Juarez: Gunslinger?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 13:38, theAlbii napisał:

Grałem jedynie w ten drugi tytuł i mogę go śmiało polecić. Jak będziesz chciał zrobić
100% to 15-20h zabawy murowane. ;)


Właśnie próbuję zrobić Risena 2 i umieram. Risen... so Gothic. Niestety przypomniałem sobie, że nienawidzę Gothica dopiero po zakupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie mów takich rzeczy przy mnie, bo już więcej w żadną grę nie zagrasz. Jestem wielkim fanem Gothica. ^^ Chociaż jak porównam pierwszego risena na xboxa i pc, to według mnie na konsoli jest niestety męka.
Zresztą Ja akurat dałem sobie spokój z aczivami tuż po zrobieniu 100k gs''a. Szkoda mi czasu. Nawet mam dwa osiągnięcia w kinect adventures mimo, że nawet kinecta nie mam, więc można powiedzieć ''wywalone''. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co... Jak gram dla achievementów, to czyje się jakbym pracował. Kurde, zagrałbym w BF3, ale mam już te 1600 punktów, a choć nienawidzę Risena, to przecież prawie nic nie odblokowałem. TES IV miał ogromne problemy, był dość niestabilny, ale przecież jest te 1250(?) punktów do odblokowania. Zagrałbym sobie w Kingdoms of Amalur (Risena kupiłem, bo chciałem zagrać w jakiegoś kolorowego RPG), ale nie mam już tam nic do zrobienia, a Just Cause jest nieruszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować