Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2013 o 21:13, Smooqu napisał:

No i w CODzie będą psy :D HAU, HAU!

Od razu przypomniał mi się Molyneux i rewolucyjne psy z Fable ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 21:14, Dared00 napisał:

Od razu przypomniał mi się Molyneux i rewolucyjne psy z Fable ;)


Hehe :) Tą samą myśl miałem. Jestem ciekaw czy będzie DLC z nowymi rasami bo z chęcią bym zagrał takim oto pieskiem:

http://beefjack.com/files/2010/12/Fable-III-Dog-Breeds-DLC-Screenshot.jpg

Już nie wspominając o czasowej eklsuzywności na tego pieska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 21:05, Dared00 napisał:

Przecież zaproponował: opłatę za używki. MS DO BOJU.

W następnej generacji to będziemy po prostu płacić i będzie można zapomnieć by za nasz hajs dostać coś w zamian.

Po tym co usłyszałem, mogą mi obiecywać złote góry, ja chyba wracam na PC. W końcu pctowcy nawet za ''nowe'' gry nie płacą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 21:17, theAlbii napisał:

> Przecież zaproponował: opłatę za używki. MS DO BOJU.
W następnej generacji to będziemy po prostu płacić i będzie można zapomnieć by za nasz
hajs dostać coś w zamian.

Po tym co usłyszałem, mogą mi obiecywać złote góry, ja chyba wracam na PC. W końcu pctowcy
nawet za ''nowe'' gry nie płacą. :D

mam podobnie jeszcze czekam do E3 ale jesli Sony tez zrobi ten cyrk z używkami to wracam do PC i koniec z konsolami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 12:34, miodus napisał:

mam podobnie jeszcze czekam do E3 ale jesli Sony tez zrobi ten cyrk z używkami to wracam
do PC i koniec z konsolami..

Czego by nie wymyślili to i tak na PC jest największy cyrk z używkami, bo w większości przypadków w ogóle nie ma możliwości handlu nimi. Dlatego nie rozumiem tego co piszecie. Poza tym nie padło nic o używkach na wczorajszej konferencji, więc nadal traktowałbym to w kategorii plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale wiesz... Gry na PC są w pewnym sensie za darmo :)

Ja jakbym miał wracać do gier na PC musiałbym wydać ze 4-5 tysięcy. Głównie dla tego wybrałem konsolę. Na PC gry dostaję za darmo od niektórych producentów. To mi wystarcza. Na konsole kupuję retailowe gry (i kilka od the Albii, ale i tak musiałem wykupić online pass) i nie mam z tym problemu.

Xboxa One kupię zapewne w momencie, w który gry będą kosztować grosze, więc też nie mam problemu... Coś wspaniałego!

Poza tym, serio, gry na PC są za darmo:
http://www.kongregate.com/games/rete/dont-shit-your-pants

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 13:15, knopfler napisał:

Czego by nie wymyślili to i tak na PC jest największy cyrk z używkami, bo w większości
przypadków w ogóle nie ma możliwości handlu nimi.


Ale jakie masz promocje chłopie ;) Tytuły, które na konsolach nadal kosztują dużo pieniedzy mozna na PC kupić za grosze (ostatnio kupiłem hitmana: rozgrzeszenie za 15 zł), a na konsolach cyfrowo gry sprzedają tylko XML i PSN, a tam ceny są raczej zaporowe (np. Dead Space 3 w dniu premiery kosztował na PSN 279 zł :))

Informacja o blokowaniu używek w XOne wg mnie są raczej pewne, przecież EA nie zrezygnowało z Online passów z dobroci serca ;) Pozostaje tylko cena aktywacji takiej używki, jezeli będzie to niewielka opłata to stawiam na jakieś 15$ czyli w naszym bogatym kraju będzie to 60 zł. Zdecydowanie za drogo.

Czekamy na ruch Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieziemski burdel w tym MSie:

Update: Sounds like things are a mess over at Microsoft. Now they''re telling Polygon that Harrison''s comments illustrate a "potential scenario."

"While Phil [Harrison] discussed many potential scenarios around games on Xbox One, today we have only confirmed that we designed Xbox One to enable our customers to trade in and resell games at retail," a Microsoft rep said. "There have been reports of a specific time period — those were discussions of potential scenarios, but we have not confirmed any details today, nor will we be."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, jednakże to wydaje się być odrobinę nielegalne. Jest pewna szansa na powikłania. Ja bym nie próbował na twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.) Do Xboxa One jest temat Xboxa One.
2.) Nie podniecajcie się już tym tak...
3.) Wiesz ile już tego wklejano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz kupując Xboxa Slima z drugiej ręki mam się czego obawiać? Widziałem opcję za jakieś 500pln, to chyba dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcecie darmowego Golda na miesiąc? Nie wiem czy to jakiś glitch, czy tajemnicza promocja, ale:

1) Go to http://10ws.co/11ocAMo
2) If that doesn''t show you Xbox login then go to http://10ws.co/11iZppZ
3) Login and complete form
4) They will send you an email with a code (don''t leave the page on the website, keep it open and wait for code. Code might take an hour or so for some people).

Z góry uprzedzam: znalazłem to na brytyjskim portalu więc nie jest powiedziane, że zadziała na polskich kontach (aczkolwiek nie próbowałem). Działa to na tej zasadzie, że kupujecie tzw. auto-renewal czyli płacicie za jeden miesiąc po czym kiedy termin ważności subskrypcji wygasa, zostaje ona automatycznie odnowiona poprzez pobranie kasy z waszego konta. Całe jajo polega na tym, że przy zakupie pierwszego miesiąca pojawia się kwota GBP 0.00, a auto-renewal można wyłączyć jednym kliknięciem na xbox.com. Z tego co wcześniej się dowiedziałem w tym wątku, na polskich kontach są jakieś komplikacje z wyłączaniem auto-renewala więc lepiej sprawdźcie czy macie taką opcję. Osobiście skorzystałem z tej ciekawej oferty i potwierdzam - działa jak ta lala.

To nie jest reklama. Po prostu dzielę się niecodziennym znaleziskiem. Nie łamie to też w żaden sposób prawa - wszystko odbywa się na oficjalnych stronach Microsoftu i nie wlicza żadnych kradzionych kont ani nic z tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

500 zł to powinna być w miarę uczciwa cena. Obawiać się możesz, że konsola jest zczipowana. W takiej sytuacji każde logowanie się do Internetu spowoduje zbanowanie konta na... 9999-2013... 7986 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 00:07, Sigu napisał:

Promocja jest niedostępna :)

Dla Polski czy w ogóle? Bo nie wiem czy cieszyć się z upolowanej oferty, czy z zagapienia jakiegoś biednego pracownika MS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować