Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Z komórki to tylko zdjęcia przeglądałem na konsoli. Podłączyłem kablem USB, na komórce wybrałem tryb przechowywania danych i jest wtedy widziana jak zwykły pendrive czy coś w tym stylu. A pad mi nawet działał przez ścianę z drugiego pokoju, nie mam pojęcia jak, ale działał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje ,że jakbym się zapomniał i przed przypadek pojechał z padem w ręku na uczelnię i nagle sobie uświadomił ,że nie wyłąćzyłem konsoli ,to przytrzymanie X Guide Button by ją wyłączyło mimo wszystko ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry... Poraz pierwszy z entuzjazmu zrobiłem błąd... No po prostu nie moge się doczekać :) Ps. To jaką drugą grę po "Skate" polecacie? Heh... Nie przypuszczałem, że tak się będe cieszył ze zdrady gier na PC :) Ale kolekję zostawie sobię na pamiątkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie trawię - RPG, Ścigałki i różne gry akcji. Cóż... będe wybierał między GoW, Fable 2(pre order) a Burnout paradise... Chyba, że kupię kilka gier z pierwszego "iksa" :) Np - Jade Empire, Fable :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 10:52, Rumcajs52 napisał:

Ja mogę szczerze polecić Gears Of War...

Widzę ,że gra się spodobała .Szkoda ,że taka krótka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że was tak męcze, ale musze jeszczę przed środowym zakupem zapytać - czy jakość obrazu na zwykłym kinsekopowym Thomsonie będzie straaasznie słaba? Czy da się grać, ale tak, że nawet widać, że to nextgenowa grafika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 22:14, W.S.A.D napisał:

Sorry, że was tak męcze, ale musze jeszczę przed środowym zakupem zapytać - czy jakość
obrazu na zwykłym kinsekopowym Thomsonie będzie straaasznie słaba? Czy da się grać, ale
tak, że nawet widać, że to nextgenowa grafika?

Grafika next genowa będzie ,ale nie rozdziałka .Ciężko ci będzie zobaczyć smsy w GTA IV lub podpowiedzi w Burnout Paradise o ile wogóle je zobaczysz .Zależy od wielkośći tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie! Mam konsolę! Na razie jeszcze nie kupiłem gry ,więc ciesze się, że na dysk 60 GB dali demko TDU:) Mam co robć:P Teraz tylko podłącze do internetu i ściągam demo Skate :) A grafika - na tym telewizorze jest genialna! Widać wszystko, nawet podpisy w TDU :) Dobrze, bo się o to bałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:09, W.S.A.D napisał:

A grafika - na tym telewizorze jest genialna! Widać wszystko, nawet podpisy
w TDU :) Dobrze, bo się o to bałem:P


Nie wiem jak TDU, ale są gry które maja naprawdę zbyt małą czcionkę na telewizory SD (np. sms''y w GTA IV). Wiem, bo sam grałem jakiś czas na zwykłym Sharpie 21". Naprawdę była to męka. Ale tytuły nie wymagające czytania prezentowały się dobrze. Ściągniesz jeszcze jakieś dema to się przekonasz. Tylko się nie zniechęcaj:) Może podłączysz pod monitor, lub zainwestujesz a jakiś czas w TV:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:09, W.S.A.D napisał:

Nareszcie! Mam konsolę! Na razie jeszcze nie kupiłem gry ,więc ciesze się, że na dysk
60 GB dali demko TDU:) Mam co robć:P Teraz tylko podłącze do internetu i ściągam demo
Skate :) A grafika - na tym telewizorze jest genialna! Widać wszystko, nawet podpisy
w TDU :) Dobrze, bo się o to bałem:P

Masz jeszcze multum arcade`ówek na dysku .Ściągaj dema ,bo masz dużo świetnych gierek do nadrobienia .Samymi demami możesz pociągnąc ze 2 tygodnie grania .Podłącz się do Live i podziel się gamertagiem w stosownym wątku na forum .Witaj po zielonej stronie mocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:35, W.S.A.D napisał:

A demka długo się zasysają? Czy to tylko zależy od szybkości netu? I czy jest np. Demo
CoD4, albo GoW?

Zależy od neta .Jest demo CoDa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:41, jackass napisał:

> A demka długo się zasysają? Czy to tylko zależy od szybkości netu? I czy jest np.
Demo
> CoD4, albo GoW?
Zależy od neta .Jest demo CoDa

Kurcze siostra ogląda "Aniołki Charliego" i mi telewizor zajęła :P Podczas przerwy zrobię konto i zaczne ściągać demka w tle filmu. Tak wogóle to byłem pozytywnie zaskoczony, że to wszystko tak szybko działa, i tak ładnie wygląda:) Jak się wcześniej korzystało z Celerona 1.7 GF FX5200 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:45, W.S.A.D napisał:

> > A demka długo się zasysają? Czy to tylko zależy od szybkości netu? I czy jest
np.
> Demo
> > CoD4, albo GoW?
> Zależy od neta .Jest demo CoDa
Kurcze siostra ogląda "Aniołki Charliego" i mi telewizor zajęła :P Podczas przerwy zrobię
konto i zaczne ściągać demka w tle filmu. Tak wogóle to byłem pozytywnie zaskoczony,
że to wszystko tak szybko działa, i tak ładnie wygląda:) Jak się wcześniej korzystało
z Celerona 1.7 GF FX5200 :P

Pamiętaj ,że możesz ściągać rzeczy grając i zahibernować konsolę,któa cichutku mruczy i ściąga np. przez noc.Łądnie to będzie wyglądać przy NXE w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:47, jackass napisał:

Pamiętaj ,że możesz ściągać rzeczy grając i zahibernować konsolę,któa cichutku mruczy
i ściąga np. przez noc.


Ekhm, zahibernować? Napisz , proszę, co i jak, ponieważ nic o tym nie wiedziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:47, jackass napisał:

Pamiętaj ,że możesz ściągać rzeczy grając i zahibernować konsolę,któa cichutku mruczy
i ściąga np. przez noc.Łądnie to będzie wyglądać przy NXE w listopadzie.

Ładnie tzn.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:49, destro177 napisał:

> Pamiętaj ,że możesz ściągać rzeczy grając i zahibernować konsolę,któa cichutku mruczy

> i ściąga np. przez noc.

Ekhm, zahibernować? Napisz , proszę, co i jak, ponieważ nic o tym nie wiedziałem
:)

No ,że miga lampka włącznika ,konsola ciszej chodzi (nie znaczy ,że cicho) i ogólnie jest wyłączona ,ale ściąga pobierane pliki .Wyłączy się sama po skończeniu pobierania .W Windowsie to się nazywa hibernacja a nie chciało mi się myśleć nad słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:49, WorldWar3PL napisał:

> Pamiętaj ,że możesz ściągać rzeczy grając i zahibernować konsolę,któa cichutku mruczy

> i ściąga np. przez noc.Łądnie to będzie wyglądać przy NXE w listopadzie.
Ładnie tzn.?

Te kolorowe okienka ,tła ,themy mogą się podobać .Wygląda to bardziej next-genowo .Jednym Vista też się podoba , funkcjonalność idzie inną drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować